Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

που σε καμάρι του Θερμαϊκού @Hades να σε εδώ και τον χειμώνα που θα πέφτουνε τα εορτολόγιο αν δεν πάρει χαφ

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, amd said:

που σε καμάρι του Θερμαϊκού @Hades να σε εδώ και τον χειμώνα που θα πέφτουνε τα εορτολόγιο αν δεν πάρει χαφ

Φέτος μας είδες ζόρικους ε; και χωρίς κειτα το μεγαλύτερο διάστημα λόγω τραυματισμού 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Hades said:

Φέτος μας είδες ζόρικους ε; και χωρίς κειτα το μεγαλύτερο διάστημα λόγω τραυματισμού 

το φέτος με του χρόνου θα έχει μεγάλη διαφορά 

η Σίτυ ενισχύεται

η μάν γιου στρώνει και θα ενισχυθεί

η Τσέλσι ενισχύθηκε πολύ 

η Άρσεναλ με Αρτέτα θα είναι καλύτερη 

εμείς ας μείνουμε με τον τσιμικα καλή η χρονιά πήραμε το πρωτάθλημα αλλά στο Τσάμπιονς λιγκ λουσαμε 

εκτός αν έχουμε πάλι την απαίτηση οι 3 μπροστα να ειναι ατραυματιστοι και να βάλουν 60 γκολ πάλι μόνοι τους 

συγνώμη αλλά η Λίβερπουλ χριζει ενίσχυσης και αν δεν γίνει θα το μετανιώσουμε τόσο απλα

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, enck1 said:

amd αμισθί ή εμμισθί ?? στη λίβερπουλ απαιτούμε μεταγραφές , στην ΑΕΚ τη βγάζουμε με καρακλάνιτς ε?

Στη φόρα όλα

παντού απαιτούμε μεταγραφές αν τώρα το μέγεθος Λίβερπουλ είναι να ασχολείται με παίχτες επιπέδου τσιμικα πάω πάσο 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν ύστερα από Τσουλου και Πρέμιερ Λιγκ η πρώτη κίνηση είναι ο τσιμουχας και ενώ έχεις ενα σκασμο ανάγκες, το επόμενο πρωτάθλημα ηδη θα είναι το 2050, εύχομαι χωρίς κορονοϊό.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hades said:

Μόνο οι ανακοινώσεις για Αλκανταρα

Να βγει ο amd στο τηλέφωνο 

να βγουν οι ανακοινώσεις που έκλεισε πρώτη μεταγραφή τον τσιμικα με πεταμένα 13 μυρρια

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, amd said:

@Hades τωρα που σε βρηκα την ανακοινωση για τιαγκο να την περιμενω μετα τον τελικο ?

Τελική ευθεία. Θα ερθει ως πρωταθλητής Ευρώπης στους παγκόσμιους πρωταθλητές Αγγλίας 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Τελική ευθεία. Θα ερθει ως πρωταθλητής Ευρώπης στους παγκόσμιους πρωταθλητές Αγγλίας 

σε πιστευω και αναμενω στο ακουστικο μου ελπιζω να μην γινει σαν τον δουρο και να βγεις στο τηελφωνο αμα στραβωσει 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, amd said:

σε πιστευω και αναμενω στο ακουστικο μου ελπιζω να μην γινει σαν τον δουρο και να βγεις στο τηελφωνο αμα στραβωσει 

Το χειρίζεται προσωπικά ο Αδαρος το θέμα.

Κοιμήσου ήσυχος.

Link to comment
Share on other sites

Τιαγκο Σίλβα ελεύθερος στην Τσελσι 

Αν τους δεσει ο Λαμπαρντ θα δούμε ωραία πράγματα φέτος 

Μεσι μάλλον Σιτυ, επίσης ενδιαφέρον 

Πάρε Κουλιμπαλι ρε Κλοππ και άσε τον μυρωδιά τον amd να φωνάζει για χαφ. Εμένα θα ακούς, μόνος μου το σήκωσα εφετο 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Τιαγκο Σίλβα ελεύθερος στην Τσελσι 

Αν τους δεσει ο Λαμπαρντ θα δούμε ωραία πράγματα φέτος 

Μεσι μάλλον Σιτυ, επίσης ενδιαφέρον 

Πάρε Κουλιμπαλι ρε Κλοππ και άσε τον μυρωδιά τον amd να φωνάζει για χαφ. Εμένα θα ακούς, μόνος μου το σήκωσα εφετο 

τωρα που σε βρηκα μανα μου με εκεινον τον Αλκανταρα τι γινεται 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

τωρα που σε βρηκα μανα μου με εκεινον τον Αλκανταρα τι γινεται 

Έχουμε πσυχουλα μου καιρό μέχρι Οκτώβρη κάτσε να ξεμεθυσει ο ρουμενιγκε. Σαν θέλει η νύφη και ο γαμπρός λένε 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Hades said:

Έχουμε πσυχουλα μου καιρό μέχρι Οκτώβρη κάτσε να ξεμεθυσει ο ρουμενιγκε. Σαν θέλει η νύφη και ο γαμπρός λένε 

Τον έχεις ανακοινώσει ίσα με 20 φορές και στο τέλος θα στον επαρει ο Λάμπαρντ.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Hades said:

Τιαγκο Σίλβα ελεύθερος στην Τσελσι 

Αν τους δεσει ο Λαμπαρντ θα δούμε ωραία πράγματα φέτος 

Μεσι μάλλον Σιτυ, επίσης ενδιαφέρον 

Πάρε Κουλιμπαλι ρε Κλοππ και άσε τον μυρωδιά τον amd να φωνάζει για χαφ. Εμένα θα ακούς, μόνος μου το σήκωσα εφετο 

Με το μακαρονι το νούμερο το 10 θα τον εβλεπεις φέτος τον Πεπ και με το 6 τον Λάμπαρντ.

Μάχη 4αδας θα δώσεις με Ολε και Αρτέτα.

Τόσα δις ο πουστης και σου έφερε τον Τσιμουχα να τρώει σκαουζερικες παναγιες από τον Μιλνερ που την εκοντρολαρει με το μηνίσκο.

Πώς του ξέφυγε του Μίμη ο Κλοπαρος, με Σκουφαλη-Αραβιδη θα σε ειχε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×