Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Tha eprepe na ntrepeste. Edo emeis exoume ton interim daskalo pou ton kernaei 4ares to kathe kafeneio kai tou xronou tha ta pernei kai apo Afstria kai apo emas. 

Exoume xasei ton logariasmo apo tis 4-5ares alla consulting tou xronou

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, felman said:

Tha eprepe na ntrepeste. Edo emeis exoume ton interim daskalo pou ton kernaei 4ares to kathe kafeneio kai tou xronou tha ta pernei kai apo Afstria kai apo emas. 

Exoume xasei ton logariasmo apo tis 4-5ares alla consulting tou xronou

Πες τα ρε. Βαρεθήκαμε στα πρωταθλήματα στο Λίβερπουλ και ήρθε ο Γερμανός να κόψει το σερί 😁 επειδή η ζωή είναι πορνη όμως, τελευταία αγωνιστική όλα o Stevie θα πάρει το αίμα του πίσω. Ο πρώτος προπονητής που θα κερδίσει πρωτάθλημα με τη Λίβερπουλ χωρίς να είναι στον πάγκο της. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kostas21 said:

Έτσι. Με γαυρο ήρωα από Θεσσαλονίκη. 2 κούπες στα πέναλτια φέτος. 

Πάμε για άλλες 2 τώρα και ας βάλει γκολ ο GREEK SCOUSER με φανέλα Θύρας 7 από κάτω! 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kostas21 said:

Έτσι. Με γαυρο ήρωα από Θεσσαλονίκη. 2 κούπες στα πέναλτια φέτος. 

Κώτσο, φέρε μαντήλι να κλάψουμε και να κρυφτούμε από την ντροπή.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος σε περίπτωση ισοβαθμίας μετράει πόρτα η αναμέτρηση μεταξύ τους (και τα 2 μάτς 2-2) και μετά η διαφορά τερμάτων.

Οχχχ 1 2 ο καραφλός θα το γυρίσει γαμώ την τύχη του 

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά τερμάτων μετράει εξαρχής. 2ο κριτήριο τα γκολ ενεργητικό. Τα h2h δεν μετράνε.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ο @Hades δεν πιστεύει ότι χρειάζεται να τσεκαριστει η διαφορά τερμάτων.

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2022 at 11:34 PM, Hades said:

Καλά ρε, αγχώνεστε; αντε, να ειδοποιήσω... 

Τελευταία αγωνιστική η σιτυ παίζει με Άστον βίλα. Και ποιος είναι προπονητής στη Βίλα; 

💦💦💦💦💦💦

 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι κυριολεκτικά όλο το Μάντσεστερ τελευταία αγωνιστική θα είναι χεσμενο. Α ρε ομαδαρα τι τους έκανες πάλι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κερδίζουμε την Southampton και έπειτα τελευταία αγωνιστική νίκη με Wolves ταυτόχρονα ο Κουτίνιο ισοφαρίζει σε 1 1 στο 90' τα ματς τελειώνουν στον Ανφιλντ γίνεται της πουτάνας και μια βδομάδα μετά τσούλού και τέλος η Quadruple Season για την ποιό δυνατή ομάδα της τελευταίας πενταετίας 💦

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kostas21 said:

Αχαχαχχ άμα καταφέρει ο Πεπ κ χάσει/φέρει Χ από τον Στηβι εντός εδρας, θα εχει πάθει το μεγαλύτερο κάζο ρεζιλίκι στη Πρεμιερ από εποχές Κιγκαν κ Ρότζερς.

 

Δεν το βλέπεις ότι είναι γραφτό να γίνει έτσι; τι διάολο, μόνο εγώ το έχω δει εδώ και καιρό; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Δεν το βλέπεις ότι είναι γραφτό να γίνει έτσι; τι διάολο, μόνο εγώ το έχω δει εδώ και καιρό; 

Έτσι θα γίνουν τα πράγματα αδερφέ. Σεισμός στο Ανφίλντ, ο Πέπ να μένει μαλάκας και να του πέφτουν τα τελευταία μαλλιά και ο Στίβι Τζί να δίνει βαριά φορτισμένος συγχαρητήρια στην Λίβερπουλ εν ώρα συνέντευξη τύπου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kapetane21 said:

Έτσι θα γίνουν τα πράγματα αδερφέ. Σεισμός στο Ανφίλντ, ο Πέπ να μένει μαλάκας και να του πέφτουν τα τελευταία μαλλιά και ο Στίβι Τζί να δίνει βαριά φορτισμένος συγχαρητήρια στην Λίβερπουλ εν ώρα συνέντευξη τύπου 

Μα πηγε και ο Πεπ να πει οτι η Liverpool δεν εχει ιστορια στην Premier League. Δηλαδη το ζηταει η κωλαρα του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Μπορει.. Όλα παίζουν, 1 ματς είναι, δεν έχω κ συμπάθεια στη Σιτα κ τον Πεπ, οπότε στα αρχιδια μου κιόλας. Αλλά είναι πολλές οι συγκυρίες που πέταξε την ευκαιρία στα σκουπίδια η Σιτυ. Δλδ σήμερα βάζει τον Μαχρεζ να βαρέσει πέναλτι που είναι ψυχανωμαλος κ δε βάζει τον Ντε Μπροινε που έχει την ομάδα από το χερι κ τσ βάζει από παντού. Ε τα ζητάει ο οργανισμος του. 

Ο Μαχρέζ ρε φίλε 😂 που ξέρει ολόκληρη η πρέμιερ σε ποιά γωνία βαράει τα πέναλτι ο μαλάκας 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kostas21 said:

Αφού είναι μέγας στραβοστομης.

Κ ο Μουρινιο ήταν αλλά ο Χοσέ σήκωνε τις κούπες κ μετά μιλουσε.

Ο Μουρινιο δεν πολυμιλουσε πριν τα ματς

Link to comment
Share on other sites

 Δεν χάνεται φέτος ο Στίβι Τζί θα πάρει το αίμα του πίσω 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×