Jump to content

Ν.Β.Α. 🇺🇸


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Τι ακριβώς να κάνει ο Θανάσης στους bucks; παρέα στον Γιάννη προφανώς γιατί γενικά το παιδί για nba δεν κάνει. Εδώ δε μπορεί να βρει συμβόλαιο σε ομάδα ευρωλιγκας. Ακόμα και στην ΑΕΚ να έρθει, παίχτης που θα κάνει τη διαφορά δεν είναι. Καλός αμυντικός αλλά δεν αρκεί... 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Καλά προφανώς δώρο στον Γιάννη κάνουν.Ζω για τη στιγμή που θα δω πεντάδα στους μπακς Γιάννη/Θανάση/φίλους Γιάννη από Σεπόλια ?

 

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί όχι Γιαννη Θαναση Κωστα Αλεξη Αντετοκούμπο

+ 1 φίλαρακι του

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μην πάρουν το Γκίκα τώρα που υπέγραψε στην ΑΕΚαρα . Ελαφιακε και Μιχαλάκη μακριά ο Γκίκας είναι δικός μας .

Link to comment
Share on other sites

Τράμπα Westbrook με Chris Paul. Μάκη κοιμάσαι...

Υγ. Τελειωμένοι κι οι δυο οκ, αλλά θα αναστενάξουν οι φούρνοι και τα μπινελίκια. 

Link to comment
Share on other sites

Πολ τελειωσε οριστικα με αυτο το τρειντ, βετερανος

ο ρασελ εχει ακομα λιγο να δωσει 

Link to comment
Share on other sites

Harden και Westbrook στην ίδια ομάδα, λολ. Οι υπόλοιποι παίχτες θα ακουμπάνε μπάλα μόνο στην προπόνηση και άμα. (Ναι, έχουν συνυπάρξει παλιότερα, αλλά ήταν άλλος παίχτης ακόμα ο μουσιας)

Link to comment
Share on other sites

Αν και το μαύρο zoom freak δεν μου άρεσε και λίγο συμπαθητικό βρήκα το πορτοκαλί αυτό μου αρέσει πολλή 

giannis-antetokounmpo-nike-zoom-freak-1-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχει γίνει ο κακός χαμός μεταξύ nba και κίνας λόγο του twitte του Daryl Morey GM των ροκετς "Fight for freedom, stand with Hong Kong." που έχει εμπλέξει όλους σε μια ιστορία και τη κίνα να μην επιτρέπει την είσοδο των μμε στον σημερινό αγώνα λακετς και νετς στη σεντζεν . 

Σε όλα αυτά που έχουν γίνει είναι ο εξαναγκασμός των χορηγών του NBA να σταματήσουν την χορηγία τους . 

Το θέμα είναι το παρακάτω

China makes up at least 10% of the league's current revenue, according to one analyst, and the country is expected to contribute even more than that over the next decade, perhaps reaching 20% of the league's revenue by 2030.

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε, παίρνει πολύ χρόνο αυτό; πρέπει να αλλάζεις την ομάδα συχνά;

αν έχουμε συμμετοχές, μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα, έχω ξαναπαίξει παλαιότερα, αργά δεν είναι απλά είναι δύσκολο να βρούμε 10 άτομα για να γίνει καλό παιχνίδι :P

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε και με 8. Αν επιβεβαιώσει ο Ζάρα και ο Σπύρος, έχω και εγώ ένα φίλο θα τον καλέσω και αυτόν και θα κάνουμε λίγκα για 8. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα μέσα οι:

1. Άγγελος

2. Γεωλόγος

3. Εγώ

4. Φίλος

5. Αβραάμ

6. Epitaph21

 

Εννοείται αν ψήνεται άλλος από το γκρουπ more than welcome to join

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δε γεμίζετε ταξί .

Μόνο Πι&Ο ρε μουνιά .

Ο δικός σου έβγαζε αποτέλεσμα 2 εβδομάδες μετά, τώρα που θα αρχίσει κ αυτή την μαλάκια θα κλείνει μήνα. 

Προτείνω να κλείσεις το τοπικ για την μαλάκια, το τσίρκο το nba για να αποφύγουμε αυτές τις καταστάσεις. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο το ΚΜ αυτα τα αισχη. Ακου νβα... κακως υπαρχει και το τοπικ. Αλλα ετσι ειναι αυτα.. παιρνουν θαρρος κι αντε να τα μαζεψεις. @Stylianopoulos, μαζεψε τον μπασκετικο σου απιδοσυλλεκτη. Ωρολογιακη βομβα στα θεμελια του Θεσμου.

Ναφυγετεναπατεαλλου21

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

@yiannis_21 συμμετέχω σε ο,τι μαλακία μπορείς να φανταστείς, δεν μπορώ να ασχοληθώ και με ΝΒΑ. Count me off δυστυχώς. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα σας γαμήσω ό,τι έχετε αγάμητο έτσι και στήσετε μαγαζί μέσα στο ΚΜ ενάντια στα μόνα επίσημα αναγνωρισμένα παίγνια του φόρουμ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×