Jump to content

Ν.Β.Α. 🇺🇸


Recommended Posts

8 hours ago, yiannis_21 said:

Διαφωνώ, πάντα έτσι καυλιάρης ήτανε. Απλά δεν ταίριαζε με Λάουρι και δεν είχε ψηλό να βοηθά στο σπέισινγκ.

Εδώ έκανε παίχτη τον Ποετλ.

Εχει αλλαξει και το μενταλιτι του για μένα, έχει γίνει πιο winner, πιο ηγέτης. Νομίζω ότι τον βοηθησε και το οτι αλλαξε ομάδα αλλα και απο οταν αρχισε να μιλάει ανοιχτά για την ψυχική υγεια και τι αντιμετωπίζει ο ιδιος.

Link to comment
Share on other sites

Και κυρίως ξεβράκωμα του τεντιμποισμού των παιχταράδων Ιρβινγκ και Ντουραντ που λέγανε δεν χρειάζονται προπονητή. 

Μιλάμε για βλήματα. 

Link to comment
Share on other sites

Ε ο ένας νομιζε ότι κατοικούσε σε δίσκο και ο άλλος είχε κάνει ακαουντ μέχρι και στο ΚΜ για να απαντάει σε χειτερς.

Τρομερό σκιλ αλλά κουκούτσι μυαλό

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, yiannis_21 said:

Σκούπα από Κέλτες. Δίκαιο με βάση εμφάνιση. 

Ποιοι βλέπουν τα πλέι οφφ από εδώ μέσα;

Πρόβλεψη για τελικό;

 

Πάω με Μπακς - GSW

 

Θα συμφωνησω

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς Χρήστο ίσως ζοριστει ο ελαφιακος όσο και αν δείχνει καυτός ο Άλεν. Πάντως τη διαφορά μέχρι τώρα εκτός τα ξεσπάσματα του Γιάννη τη κάνει ο τρελό Μπόμπι. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, yiannis_21 said:

 

Πάω με Μπακς - GSW

 

Έλα, το έχω πει από τον Χειμώνα. :P (και κούπα ο Στέφανος)
 

Οι ώρες απαγορευτικές, βλέπω μόνο το τέλος από τα παιχνίδια που ξεκινάνε αργά, οπότε άμα είμαι πρωινός ξυπνάω πριν τελειώσουν, κατά τ' άλλα χαϊλάιτς και κονσέρβα την ημέρα αν είμαι δουλειά. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, yiannis_21 said:

Σκούπα από Κέλτες. Δίκαιο με βάση εμφάνιση. 

Ποιοι βλέπουν τα πλέι οφφ από εδώ μέσα;

Πρόβλεψη για τελικό;

 

Πάω με Μπακς - GSW

 

Σέλτικς - GSW έκπληξη θα είναι οι Μάβς

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω οτι το Σελτικς μπακς μπορεί να βγάλει μέχρι και πρωταθλητή όπως πέρσι το νετς μπακς στον ίδιο γύρο που κρίθηκε για χιλιοστά στο παρολιγον τρίποντο του ντουράντ .  Δεν αποκλείω να κριθεί στις λεπτομέριες και να πάει μακριά η σειρά . Μακάρι να είναι υπέρ του Γιάννη πάλι γιατί αν περάσουν αυτό το εμπόδιο δεν πιστεύω οτι οποια ομάδα βρεθεί στα τελικά της ανατολής θα είναι εμπόδιο . 

Στη δύση δείχνει περίπατος απο γουοριονς .

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Epitaph21 said:

Ήρθε η ώρα να χάσει κι από 3-0 ο Doc.

μιλάμε για τον υπέρτατο καραγκιόζη. Δεν βοηθά ότι έχει λουζερονοοτροπία όλη η ομάδα με Εμπίντ και Χάρντεν

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Geologos said:

Πολύ overrated προπονητης, τη γλίτωσε πέρυσι που τα φορτώθηκε όλα ο Σίμονς αλλά φέτος την επόμενη του οποίου αποκλεισμού έχει φύγει

Με τους Clippers την πρώτη χρονιά τα είχε πάει πολύ καλά, μέχρι που έφτασαν οι πριμαντόνες και τα κάνανε θάλασσα.

Μου αρέσει το κοουτσάρισμα του απ' τους Celtics ακόμα αλλά δεν μπορεί να διαχειριστεί τις βεντέτες και να τους βάλει σε ομαδικό παιχνίδι. Αυτό έχω καταλάβει με τα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Navas said:

Με τους Clippers την πρώτη χρονιά τα είχε πάει πολύ καλά, μέχρι που έφτασαν οι πριμαντόνες και τα κάνανε θάλασσα.

Μου αρέσει το κοουτσάρισμα του απ' τους Celtics ακόμα αλλά δεν μπορεί να διαχειριστεί τις βεντέτες και να τους βάλει σε ομαδικό παιχνίδι. Αυτό έχω καταλάβει με τα χρόνια.

Ο Paul πάντως τα πήγε καλύτερα στις άλλες ομάδες του σε σχέση με τους Κλίπερς. Οι άλλοι σαπισανε οπότε δεν μπορούμε να συγκρίνουμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×