Jump to content

Φύγε Μάνταλε


Recommended Posts

2 minutes ago, Hades said:

Ξανθιωτης πρωην συναδελφος μου εκμυστηρευτηκε οτι οταν επαιζε Ξανθη δεν ειχε αφησει PR αγαμητο απο τα μαγαζια ο αRχηγος. Πρεπει να εχει φαει πολυ πραμα. 

ΚυβεRνείο αλήθειας ?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Hades said:

Ξανθιωτης πρωην συναδελφος μου εκμυστηρευτηκε οτι οταν επαιζε Ξανθη δεν ειχε αφησει PR αγαμητο απο τα μαγαζια ο αRχηγος. Πρεπει να εχει φαει πολυ πραμα. 

Καλά ας πούμε στην ΑΕΚ παίρνει 700 χιλιάρικα το χρόνο είναι και αρχηγός στο τεράστιο αυτό μέγεθος. Στο μεγάλο αυτό "κλάμπ" που λέει συνέχεια και ο Μελισσανίδης, έμαθε τη λέξη και του αρέσει τώρα.

Αλλα στη Ξάνθη γιατί και απο που και ως που γαμουσε ολα τα Θρακιώτικα PR; 

Είναι πουτσαρας ξέρω γω ο Πέτρος; Η έμπαινε την ωρα της κρίσης μεσ στα σκοτάδια ο Έμερσον .

Δεν υπάρχει αλλη εξήγηση.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Καλα ,εσείς λυσαξτε με τον εμβληματικό αρχηγό. Εγώ σκέφτομαι εμάς, τους κοριτσομπαμπαδες,πόσο σημαντική είναι η διαπαιδαγώγηση και οι σωστές βάσεις, από μικρή ηλικία, ώστε μεγαλώνοντας να μην πηγαίνουν με μανταλους για 5 μέρες στην Μύκονο, όλα πληρωμένα. 

Ευτυχώς, ειμαι σε καλό δρόμο. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Καλά ας πούμε στην ΑΕΚ παίρνει 700 χιλιάρικα το χρόνο είναι και αρχηγός στο τεράστιο αυτό μέγεθος. Στο μεγάλο αυτό "κλάμπ" που λέει συνέχεια και ο μεγάλος, έμαθε τη λέξη και του αρέσει τώρα.

Αλλα στη Ξάνθη γιατί και απο που και ως που γαμουσε ολα τα Θρακιώτικα PR; 

Είναι πουτσαρας ξέρω γω ο Πέτρος; Η έμπαινε την ωρα της κρίσης μεσ στα σκοτάδια ο Έμερσον Κόστα .

Δεν υπάρχει αλλη εξήγηση.

Το ιδιο ακριβως σκεφτηκα. Τι ακριβως πουλουσε στην Ξανθη? Με τι παπατζιλικι τις εριχνε τις PR ... Σε μια πολη που οι αντρες ειναι πλειοψηφια. Δεν ειναι και Κομοτηνη. ΜΑλλον φημες ειναι αυτες απο τον Ξανθιωτη πρωην συναδελφο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω παιδιά, λόγο να τον αμφισβητήσω δεν έχω ήταν ξηγημενος. Κάτι παραπάνω θα ήξερε. Μου έδειξε και 2-3 το ινσταγκραμ τους δυνατά επαρχιωτικα. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Stylianopoulos said:

Καλά ας πούμε στην ΑΕΚ παίρνει 700 χιλιάρικα το χρόνο είναι και αρχηγός στο τεράστιο αυτό μέγεθος. Στο μεγάλο αυτό "κλάμπ" που λέει συνέχεια και ο Μελισσανίδης, έμαθε τη λέξη και του αρέσει τώρα.

Αλλα στη Ξάνθη γιατί και απο που και ως που γαμουσε ολα τα Θρακιώτικα PR; 

Είναι πουτσαρας ξέρω γω ο Πέτρος; Η έμπαινε την ωρα της κρίσης μεσ στα σκοτάδια ο Έμερσον .

Δεν υπάρχει αλλη εξήγηση.

Στην επαρχία... γαμάει η φανέλα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tony_montana said:

Καλα ,εσείς λυσαξτε με τον εμβληματικό αρχηγό. Εγώ σκέφτομαι εμάς, τους κοριτσομπαμπαδες,πόσο σημαντική είναι η διαπαιδαγώγηση και οι σωστές βάσεις, από μικρή ηλικία, ώστε μεγαλώνοντας να μην πηγαίνουν με μανταλους για 5 μέρες στην Μύκονο, όλα πληρωμένα. 

Ευτυχώς, ειμαι σε καλό δρόμο. 

Καλα σε καμια δεκαετια απο τωρα (βασικα ηδη συμβαινει) δεν θα χει σημασια αν εισαι κοριτσομπαμπας ή αγορομπαμπας ίδιες πιθανοτητες θα εχει το μυκονιατικο σεναριο που περιεγραψες.

Link to comment
Share on other sites

Να πει ο @Sepultura21 ιστορία από Ξάνθη όπου ένας μαύρος έψηνε μια να του κάτσει λέγοντας της "πάμε να σε γαμησω, είμαι ποδοσφαιριστής" και εκείνη ήθελε απλά να βεβαιωθεί ότι ήταν ποδοσφαιριστής κι εφόσον επιβεβαιώθηκε ότι είναι έτσι, πήγε μαζί του ή κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια άλλη όχι τόσο ενδιαφέρουσα ιστορία αλλά ενδεικτική του πόσο χαζοπουτανα μπορούν να γίνουν ορισμένες γυναίκες, πάλι στην Ξάνθη, είχαμε χάσει και είχα πάει στο πούλμαν της ομάδας να ρίξω χριστοπαναγιες στον βάτραχο, με είχαν γράψει και οι εφημερίδες τότε.

Τέλος πάντων, δίπλα μου ήταν μια κοριτσοπαρεα που φωτογράφιζε τους παίχτες μας την ώρα που περνούσαν για να μπουν στο πούλμαν. Αφού μπήκαν όλοι, η μια πήρε κάπου τηλέφωνο και μέσα στον ενθουσιασμό έλεγε στον συνομιλητή της ότι "είδαμε από κοντά όλους τους ποδοσφαιριστές". Τότε τα πήρα και γυρίζω έξαλλος και της λέω ΕΧΑΣΕ Η ΑΕΚ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ, ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑ.

Τριγύρω μπάτσοι και διάφοροι άλλοι παρατρεχαμενοι με κοίταξαν με οίκτο, λύπη και κάποιου είδους συμπάθεια. Κρίμα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι λοιπόν μάγκες, οπότε μη σας φαίνονται περίεργες οι σεξοιστοριες και οι φήμες για τον Μάνταλο στη Ξάνθη. Μικρή κοινωνία, μαθαίνονται αυτά 

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΣΧΕΤΙΣΤΑΣ!!

ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ,  ΓΚΟΜΕΝΕΣ, ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ  ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ  ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΘΕΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟΤΕ  ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ !!ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΓΚΑΣ!

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stavros 9-11 said:

Να πει ο @Sepultura21 ιστορία από Ξάνθη όπου ένας μαύρος έψηνε μια να του κάτσει λέγοντας της "πάμε να σε γαμησω, είμαι ποδοσφαιριστής" και εκείνη ήθελε απλά να βεβαιωθεί ότι ήταν ποδοσφαιριστής κι εφόσον επιβεβαιώθηκε ότι είναι έτσι, πήγε μαζί του ή κάτι τέτοιο

Η ξανθιωτισα ζηταει εγκυρο δελτίο, δεν ειναι σαν την ΑΕΚ του Μελισσανιδη

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, stavros 9-11 said:

Επίσης μια άλλη όχι τόσο ενδιαφέρουσα ιστορία αλλά ενδεικτική του πόσο χαζοπουτανα μπορούν να γίνουν ορισμένες γυναίκες, πάλι στην Ξάνθη, είχαμε χάσει και είχα πάει στο πούλμαν της ομάδας να ρίξω χριστοπαναγιες στον βάτραχο, με είχαν γράψει και οι εφημερίδες τότε.

Τέλος πάντων, δίπλα μου ήταν μια κοριτσοπαρεα που φωτογράφιζε τους παίχτες μας την ώρα που περνούσαν για να μπουν στο πούλμαν. Αφού μπήκαν όλοι, η μια πήρε κάπου τηλέφωνο και μέσα στον ενθουσιασμό έλεγε στον συνομιλητή της ότι "είδαμε από κοντά όλους τους ποδοσφαιριστές". Τότε τα πήρα και γυρίζω έξαλλος και της λέω ΕΧΑΣΕ Η ΑΕΚ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ, ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑ.

Τριγύρω μπάτσοι και διάφοροι άλλοι παρατρεχαμενοι με κοίταξαν με οίκτο, λύπη και κάποιου είδους συμπάθεια. Κρίμα 

Το ωραίο ήταν με το Σέρβο που ήσουν κυριολεκτικά για λυπηση.

Ωραίο σκηνικό θυμάμαι σε καφε στην Καλαμαρια, γκόμενες που μόλις είχαν ρίξει διαδικαστικο άκυρο σε σαπιομουρηδες αθλητές Ηρακλή Παπαζαχαρια κ Παπαστεργιανο, να ανακαλυπτουν εκ των υστέρων ποιοι είναι κ να παρακαλανε το σερβιτόρο να τους ξαναφέρει πισω

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sepultura21 said:

Το ωραίο ήταν με το Σέρβο που ήσουν κυριολεκτικά για λυπηση.

Ωραίο σκηνικό θυμάμαι σε καφε στην Καλαμαρια, γκόμενες που μόλις είχαν ρίξει διαδικαστικο άκυρο σε σαπιομουρηδες αθλητές Ηρακλή Παπαζαχαρια κ Παπαστεργιανο, να ανακαλυπτουν εκ των υστέρων ποιοι είναι κ να παρακαλανε το σερβιτόρο να τους ξαναφέρει πισω

Νεα Κρηνη?

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×