Jump to content

Φύγε Μάνταλε


Recommended Posts

5 hours ago, Bukowski said:

Ο Μανταλος αποτελει οτι πιό τοξικο ειχε η ομαδα ισως και απο καταβολής της.

...οτι πιο τοξικό σε παίκτη..

ειδαλλως τα πρωτεια τα εχει αλλος και οχι ο μπακακας..

Link to comment
Share on other sites

Παντως το χτισιμο της ομαδας ξεκινησε απο τα σημαντικα προσωπα και παει προσ τα ασημα.

Παραμονη Μανταλου>Αφιξη Αλμειδα>Ανακοινωση συμφωνιας με Μπρουνο Αλβες>λοιπα στελεχη κλπ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Να εισαι σε μια ομαδα που σε βριζουν κ σε θεωρουν εναν απ τους υπαιτιους της καταντιας κ να μενεις να δουλεψεις εκςι.......................... 

Τα 900χιλ είναι ένας καλός λόγος να σε βρίζουν. Βρέξει χιονίσει  με 2 προπόνησεις την εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

@Bukowski είδες γιατί δεν μπορείς να νιώθεις αισιόδοξος με αυτό το τριμπουρδελο του μπάρμπα; Μιλάμε για έναν τύπο που σκέφτεται “δεν θέλετε τον μάνταλο Ε; Όχι θα τον φάτε στην μαπα ρε και κλαστε μου τα @@“ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Αρα ο Σιμοες ηταν το προβλημα μετα τον Γιοχανσον κ λοιπους χαφ.

ο Σιμος ειχε τολμησει να του κανει παζαρια το 18 χωρις να βρει μεγαλυτερη προταση. δεν του το συγχωρεσε ποτέ.

ενω αυτος εδω επειδη ξερει οτι τον εχει γκομενο, του λεει προεδρε δωσε οσα νομιζεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπουρδελάκι απ τα λίγα, μένει εκτός Ευρώπης και ο αρχηγός-καρκίνος επιβραβεύεται. 

ΑΕΦυλής, ΑΕΣυγγρού, ΑΕΜελισσανίδη.

Εχθροί. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Επίδειξη δύναμης απο το γέρο. Σε φάση εγώ αποφασίζω, γιατί δεν είναι μόνο το οτι μένει. Μένει με την επισήμανση οτι θα μπει ως αρχηγός. Σε φάση σας γράφω και στα αρχίδια μου. Για όλους αυτούς τους λόγους λοιπόν και επειδή ο μπάρμπας δεν καταλαβαίνει, τελευταία ελπίδα μας είναι είτε να αποδείξει τα αρχίδια του ο Αργεντίνος πετώντας τον στην εξέδρα αμα δεν του κάνει αυτά που θέλει, είτε αν προσκυνήσει και αυτός, τότε να γίνει πουτάνα η ομάδα απο το Σεπτέμβρη και να έχουμε μπούκες με τα πρωτοβρόχια. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×