Jump to content

Φύγε Μάνταλε


Recommended Posts

1 minute ago, agelos said:

Ξεκινάω προπόνηση για να αυξήσω το βεληνεκές της χλεπας μου ενόψει εισόδου Μαντάλου στην οπαπ αρινα.

Ξεκίνα να περπατάς ξυπόλυτος στο σπίτι, να κάθεσαι κάτω απο aircondition μετά απο ντους, να τρως halls και καπάκι να πίνεις νερό απο ψυγείο και αν γλιτώσεις την πνευμονία, θα φτύνεις απο το ένα πέταλο και θα καρφώνεται στο Γ στο απέναντι τέρμα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μάνταλος θα είναι βασικός του χρόνου. Το ξέρουν κ τα ιταλμπον της OPAP ARENA. Θέλει στην κόντρα ο ΑΕΚαρχης να τον βάλει εκει να παίξει. Μόνο κ μόνο γι αυτό. Μακάρι μανούρες απ τα φιλικά. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Ρε σεις, δεν βαρεθήκατε με αυτά τα if statements?

Ο Μάνταλος έπρεπε να είχε ήδη τελειώσει. Επιβλήθηκε ξεκάθαρα η παρουσία του από τον κυρ Μήτσο. Τελεία.

Δεν είναι if. Είναι ευχούλα μέσα απο την καρδιά μου. Η υπομονή τελείωσε, τουλάχιστον για μένα. Μπαίνεις αργά ή γρήγορα στο νέο γήπεδο. Ε να πάει να γαμηθεί, καμία ανοχή σε λόρδους, αγαπητικούς και μετρέσες. Οποιος δεν περνάει πάνω απο τον πήχη της ΑΕΚ αυτόματα γίνεται στόχος

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μεταγραφή της ΑΕΚ ο Πετρος Μάνταλος ο οποίος μετά από την συνάντηση με τον Δ.Μ. αποφάσισε να τα δώσει όλα για την ομάδα της καρδιάς του την επόμενη σεζόν.

 

Καταλαβαίνετε πόσο γραμμένους στα αρχίδια του μας έχει ο Μελισσανίδης ε; Μετά από όλα όσα έγιναν - η πρώτη του απόφαση είναι να κρατήσει τον Μάνταλο. 
 

Εχθρός της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εγώ είμαι ήδη έτοιμος, από φέτος ήμανε και έριξα τα πουστριλίκια μου. 

Όσοι πιστοί προσέλθετε. 

Δεν θα μας κάνουν οι mitsaklaioi κουμάντο στο μαγαζί 

82443FE7-0563-4967-A0E4-130B4106BFBB.jpeg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kostas21 said:

 

Προσωπικα ομως δεν εχω δει παικτη σαν τον Βασιλακη. ο ανθρωπος ηταν World Class, κ ηταν ο δικος μας Χατζηπαναγης, κ ποτε δεν τον αναγνωρισαμε ως τετοιο.

Ουδεποτε πηγε σε αλλη ομαδα, οταν γυρισε μεχρι να τον τελειωσει ο ταπας, μας ειχε παρει απο το χερακι κ εκανε ΠΑΠΑΔΕΣ, τετοιο χαφ αναθεμα αν θα βγαλει ποτε η Ελλαδα γενικοτερα, μιλαμε αν ειχε εστω κ μισο δραμι μυαλο κ δουλευε, θα μιλουσαμε για μια απο τις σημαιες της Ρεαλ.

Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Το σκέφτηκαν καλά αυτό ? θέλουν να δουν εμφύλιο? Για τον μάνταλο ? Αξίζει ?

Στα παπαρια του εθνάρχη το τι θα πει ο κόσμος, εδώ και καιρό αυτό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα το είδα σκρολάροντας στο φβ και μπήκα ΚουΜου να κόψω αντιδράσεις. 😆

Σπόιλερ αλέρτ: όσο σίγουρο ήταν ότι δεν πάει πουθενά ο Μάνταλος, άλλο τόσο σίγουρο είναι ότι θα είναι βασικός στο ντεμπούτο του Αλμέιδα. ΠΡΕΠΕΙ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το είχα σίγουρο ότι δεν πάει πουθενά αλλά θεωρούσα ότι θα κάνει την κωλοτούμπα και για το ξεκάρφωμα θα πει "όπως προανήγγειλα, παραδίδω το περιβραχιόνιο του αρχηγού στον σέρχιο". Ούτε αυτό ρε μαλάκα... Γλιτς.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Ο ιδιος λιγη τσιπα δεν έχει προφανως.

«Θα δείτε» έλεγε κλπ

Ελα μωρε μλκ. Αφου βγηκε αμεσως η διαρροη του Βασιλη. Να πει το γατί "οχι" στο Μελισσανιδη; Δεν γινονται αυτα τα πραματα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είναι οφσάιντ ο Μελισσανίδης, καθώς δεν άλλαξε ρότα ούτε έθεσε ποτέ τον Μάνταλο εκτός ομάδας. Δεν περίμενε κανείς από τον Μελισσανίδη να αποδεσμεύσει τον Μάνταλο. Ο πάντοτε πολύ καλά πληροφορημένος Βέργης, το είχε καταστήσει σαφές.


Αντιθέτως, ο Μάνταλος πλέον ξεκάθαρα κατέστησε σαφές ότι έκανε πλήρη κυβίστηση, κάτι που δείχνει για μία ακόμα φόρα ότι δεν κάνει για ηγέτης και αρχηγός, με όσα είχαν προηγηθεί.
Απλώς όπως γράφαμε, τα 8-9 κατοστάρικα, μην ακούτε όσους τα υποβιβάζουν σε έξι κατοστάρικα όπως έλεγαν και για τρία κατοστάρικα ότι παίρνει ο Αλμέιδα, δεν τα βρίσκει στην αγορά. Με αστερίσκο καμία αραπιά.
Άρα κατάλαβε ότι έπρεπε να κάνει στροφή 180 μοιρών.
Όμως έτσι και δεν το θέτω καν αγωνιστικά, έδειξε μεγάλη ασοβαρότητα και δεν ανέλαβε την παραμικρή ευθύνη.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×