Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ντροπή παντού αυτός ο άνθρωπος ρε πούστη μου.....και έπρεπε ντε και καλά να τον κάνουμε ηγέτη και σημαία....σε ένα αγώνα άκουσε ελαφρώς μπινελικια και δεν εμφανίζεται ούτε για προπόνηση με τους άλλους.... Μα τόσο αδερφή; Άντε φεύγα ρε ανδρικελο πια μας έχεις κουράσει τόσα χρόνια 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι υπάρχει ζευγάρι στα playoff Φλόρα Ταλίν - Σάμροκ Ρόβερς κ βγαίνει από μόνο του: ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΓΑΜΙΕΣΑΙΙΙΙΙ ΕΣΥ & ΟΛΗ ΣΟΥ Η ΚΛΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνε κανένα  άνοιγμα προς ατρόμητους και κάτω, βρες κάποιον που να θέλει και δρόμο κόπρε, κούρασες.....

Link to comment
Share on other sites

Ποιόν έχει μάνατζερ ο Πετράκης ξέρουμε? 

Να του χτυπήσουμε το κουδούνι βρε αδερφέ 🤔

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν ούτε μια πρόταση να φέρουν.....μπρος ντροπή και πίσω ξεφτίλα η φάση με τους δήθεν παιχταραδες έχει εξελιχθεί......αν  μείνουν θα τους βρίζουν όλοι και θα ξεφτιλιζονται, αλλά από την άλλη δεν τους παίρνει ούτε ο ύπνος......

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια άγρια επιθυμία να πετάξω πλαστικό μπουκάλι με νερό στον Πετρακη ενώ εκτελεί κόρνερ μπροστά στην 3. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δε θα το κάνω, είμαι ψύχραιμος εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Έχω μια άγρια επιθυμία να πετάξω πλαστικό μπουκάλι με νερό στον Πετρακη ενώ εκτελεί κόρνερ μπροστά στην 3. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δε θα το κάνω, είμαι ψύχραιμος εγώ. 

Στην 3 φέτος πρέπει να έχει μαζευτεί το μισό γηπεδικο κμ.

 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι θλάση με την επιστροφή. Και αν το συνεχίσεις θα πάμε σε πιο σκληρές ευχές. ΦΥΓΕ!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έκανε ατομικό τόσο καιρό μήπως και πετύχει σύσφιξη σουφρας και καταπολέμηση της ακράτειας....

Link to comment
Share on other sites

Τι διακοπαρες εκανε ο πουστης φετος ε; Και λιγο πριν ξεκινησει το πρωταθλημα να σου τον παλι να κανει λιγο πανω χερι-κατω χερι προπονηση να ξεκινησει βασικος.

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιουσε το 0,000000000001% του εγκεφάλου του σήμερα θα ήταν συνθημα στην κερκίδα. Δεν πρέπει να ξεχνάει ο περιουσιος λαός της ΑΕΚ ότι έχει λατρέψει παίκτες με αξία και προσφορά υποδεέστερη του αρχηγού, επειδή πούλησαν συναισθημα και κλάμα. Στη θέση του, θα βαρουσα το πέναλτι και ας πήγαινε στα πουλιά, έχοντας έτοιμο το σουβλακοσεναριο της αυταπάρνησης κόντρα στις εντολές των ιατρών. Ο Μανταλος δεν ειναι ο χειρότερος του κοπαδιου, αλλά είναι ο πιο βλαξ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/14/2021 at 10:09 PM, Janjanin said:

ΜΕΙΝΕ γιατί δεν βλέπω να έρχεται καλύτερος.

Ένα ρεποστ του Μαρτίου από μένα για τον αρχηγό μας.

Αρχηγέ μην τους ακούς, αν δεν είχε έρθει ο Αραούχο θα σουν ο μόνος μπαλάτος εκεί μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος πιστεύετε ότι θα δηλώσει πρώτος φέτος ότι ο Μάνταλος είναι ο καλύτερος συμπαίκτης που είχε ποτέ; Ο Άμραμπατ ή ο Στάνκοβιτς; Μπόνους πόντοι για το ποιος θα κάνει πρώτος τη δήλωση και θα του ρίξει κατακέφαλο μετά από 2 μήνες. Ψηφίζω το Μαροκινό.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει ο Μανταλος να παιξει στη Νέα Φιλαδέλφεια ας βάλει κάνα χεράκι να τελειώσει πιο γρήγορα το γήπεδο.Βαρβάτο μεροκάματο παίρνει, ρωτάει τα μαστορια πόσα παίρνουν;

Link to comment
Share on other sites

* Δεν τίθεται θέμα στην ΑΕΚ για τη θέση του Πέτρου Μάνταλου. Και στα πλάνα του προπονητή ως πρώτη επιλογή για επιθετικό χαφ στον άξονα και ως αρχηγού της ομάδας. Το δεύτερο ξεκαθαρίστηκε πολύ πρόσφατα και με ιδαίτερα… συνοπτικές διαδικασίες. Και μάλλον ορθά, καθώς οποιαδήποτε αλλαγή πλεύσης σε αυτό το θέμα θα έμοιαζε με δικαίωση της αχαρακτήριστης συμπεριφοράς στο πρόσωπό του, από μικρή μερίδα οπαδών. (ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ)

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bluesman said:

* Δεν τίθεται θέμα στην ΑΕΚ για τη θέση του Πέτρου Μάνταλου. Και στα πλάνα του προπονητή ως πρώτη επιλογή για επιθετικό χαφ στον άξονα και ως αρχηγού της ομάδας. Το δεύτερο ξεκαθαρίστηκε πολύ πρόσφατα και με ιδαίτερα… συνοπτικές διαδικασίες. Και μάλλον ορθά, καθώς οποιαδήποτε αλλαγή πλεύσης σε αυτό το θέμα θα έμοιαζε με δικαίωση της αχαρακτήριστης συμπεριφοράς στο πρόσωπό του, από μικρή μερίδα οπαδών. (ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ)

 

 

Ας μας πει τότε ο καλός δημοσιογράφος ποιοι είναι τελικά αυτοί οι λουζερς που μας γράφουν τώρα τελευταία συχνά πυκνά ότι έχουμε στην ομάδα και πρέπει να φύγουν.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bluesman said:

* Δεν τίθεται θέμα στην ΑΕΚ για τη θέση του Πέτρου Μάνταλου. Και στα πλάνα του προπονητή ως πρώτη επιλογή για επιθετικό χαφ στον άξονα και ως αρχηγού της ομάδας. Το δεύτερο ξεκαθαρίστηκε πολύ πρόσφατα και με ιδαίτερα… συνοπτικές διαδικασίες. Και μάλλον ορθά, καθώς οποιαδήποτε αλλαγή πλεύσης σε αυτό το θέμα θα έμοιαζε με δικαίωση της αχαρακτήριστης συμπεριφοράς στο πρόσωπό του, από μικρή μερίδα οπαδών. (ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ)

 

 

Μήπως η μικρη μεριδα τελικά δεν είναι και τόσο μικρή;

Ε ρε γλέντια  στο γήπεδο...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nestoridis21 said:

Μήπως η μικρη μεριδα τελικά δεν είναι και τόσο μικρή;

Ε ρε γλέντια  στο γήπεδο...

Οι 10500 έδωσαν την απάντηση σύμφωνα με τον σοφό Τάσο Τσατ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι αχαρακτηριστος, δηλώνω αχαρακτηριστος.

 

#Μανταλε_γαμιεσαι

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×