Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, tony_montana said:

Όχι σπουδαίο;     Δεν εκτιμησες, μάλλον, τον διολογο μανταλου-σιμοες. 

Κράμα Κούντερα και Μπεκετ, πολύ βαρύ για μένα.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, tony_montana said:

Όχι σπουδαίο;     Δεν εκτιμησες, μάλλον, τον διολογο μανταλου-σιμοες. 

Οχι εσύ δεν τον εκτίμησες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από τον Γέβτιτς πάντως που έχω δει μέχρι στιγμής, προτιμώ Μάνταλο.

Μείνε Μάνταλε.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
7 minutes ago, Geologos said:

Οχι εσύ δεν τον εκτίμησες.

Ο Δημητριάδης, που τους διέκοψε. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mobster21 said:

Από τον Γέβτιτς πάντως που έχω δει μέχρι στιγμής, προτιμώ Μάνταλο.

Μείνε Μάνταλε.

 

Ε ναι. Τον έναν τον είδαμε 60 λεπτά και τον άλλον 6000 τέρμινα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mporat said:

Ε ναι. Τον έναν τον είδαμε 60 λεπτά και τον άλλον 6000 τέρμινα. 

Έγραψα για ό.τι έχω δει μέχρι στιγμής.

Τί σχέση έχουν τα 545674367 τέρμινα?

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν είναι η σύγκριση μάνταλου γεφτιτς κ ας παίζουν στην ίδια θέση. Το θέμα είναι η σύγκριση μάνταλου αμραμπατ. Από αυτόν τρώει την θέση. Οπότε για εμένα κακώς παίζει ο μανταλος ακόμα κ αν είναι καλύτερος από τον γεφτιτς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mobster21 said:

Έγραψα για ό.τι έχω δει μέχρι στιγμής.

Τί σχέση έχουν τα 545674367 τέρμινα?

Έχουν τεράστια σχέση γιατί τον έναν τον έχουμε φάει στη μάπα τόσα χρόνια κι έπρεπε να τραυματιστεί για να δούμε χαρά στα σκέλια μας. Αυτό τα λέει όλα. Το άλλο το παιδάκι ήρθε εδώ και έχει παίξει κάτι μισαωρα. Μπορεί να μην κάνει, ναι δεν έχει κάνει τη διαφορά και πιθανόν να μην την κάνει και καθόλου, αλλά ας δοκιμάσουμε για ένα μήνα να έχει αυτός την ασυλία και το γλειφοκωλι των αρδ 24/7. Έτσι για πλάκα. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mporat said:

Έχουν τεράστια σχέση γιατί τον έναν τον έχουμε φάει στη μάπα τόσα χρόνια κι έπρεπε να τραυματιστεί για να δούμε χαρά στα σκέλια μας. Αυτό τα λέει όλα. Το άλλο το παιδάκι ήρθε εδώ και έχει παίξει κάτι μισαωρα. Μπορεί να μην κάνει, ναι δεν έχει κάνει τη διαφορά και πιθανόν να μην την κάνει και καθόλου, αλλά ας δοκιμάσουμε για ένα μήνα να έχει αυτός την ασυλία και το γλειφοκωλι των αρδ 24/7. Έτσι για πλάκα. 

Να παίζει ο καλύτερος ή να κάνουμε πλάκα επειδή ένας παίχτης μας είναι ΜΑΛΑΚΑΣ? Έχω μπερδευτεί πραγματικά.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Να παίζει ο καλύτερος ή να κάνουμε πλάκα επειδή ένας παίχτης μας είναι ΜΑΛΑΚΑΣ? Έχω μπερδευτεί πραγματικά.

 

Συνήθως ο καλύτερος ξεκινάει βασικός, όπως και προχθές. Έτυχε και τραυματιστηκε. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Συνήθως ο καλύτερος ξεκινάει βασικός, όπως και προχθές. Έτυχε και τραυματιστηκε. 

Μακάρι να αποδείξει και στους αγώνες ότι είναι καλύτερος. Γιατί μέχρι σήμερα δεν το έχω δει.

Μακάρι.

 

Αρκετά τόσα ποστ σε μια ημέρα σε θέμα για τον Μάνταλο από εμένα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Αρκετά τόσα ποστ σε μια ημέρα σε θέμα για τον Μάνταλο από εμένα. 

 

Εχω φαντασίωση ότι μπαίνει καθημερινά και διαβάζει, περιμένοντας πόσο μπινελίκι θα φάει. Δεν κρατιέμαι. 

Πέτρο, φύγε ρε μαλακισμενο. 

Link to comment
Share on other sites

Ο γνωστός Ντέμης. Υπέρ των παιχτών, υπέρ των προπονητών, υπέρ των πασατεμπακηδων με τα διαρκειας, υπέρ του Ηρακλή και του δικαιώματος στη νίκη, υπέρ του καλού ποδοσφαιρου και του Σταυρου στο χέρι, υπέρ του αυτομαστιγωματος….Υπέρ της ΑΕΚ ποτε; Ποτε κύριε μαλακα μου και άντε και γαμησου. Αντι να Την προσκυνάτε, την σκυλευετε. Βδελλες

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Έλα με το μουνόπανο που πήρε η ΑΕΚ πρωτάθλημα μετά από 25 χρόνια (μέσα στα σκάνδαλα και τα όπλα) και είχε φωτογραφία προφίλ τον αρχηγό του ΠΑΟΚ. 

Μόνο κίτρινες πούτσες λοιπόν και επιτέλους ξανά γκαβλιάρα Ντέπη μας.

Άντε και στα δικά μας σύντομα με τον Μάνταλο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε δυο φράγκα Ντέμαρε να παρεις ζεβασοφτ και σοφτεξ να χεις οταν παρουσιαστει παλι αναγκη

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geologos said:

Βγάλε δυο φράγκα Ντέμαρε να παρεις ζεβασοφτ και σοφτεξ να χεις οταν παρουσιαστει παλι αναγκη

Να ξερεις εχει ξεφυγει το κοριτσι ελευθερη μετα απο τοσα χρονια,

ουτε πετσετα θαλασσης δεν του φτανει Γεωλογε μου.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, nedved21 said:

Να ξερεις εχει ξεφυγει το κοριτσι ελευθερη μετα απο τοσα χρονια,

ουτε πετσετα θαλασσης δεν του φτανει Γεωλογε μου.

Θα κανει η αλλη Μπουκακε και θα τρέχει αυτός να σκουπιζει με πετσέτα στο καθε χέρι, σαν τους τυπάδες που σκουπιζουν το παρκε στο μπάσκετ.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bukowski said:

Ντεμης ο μπαμπας σας τιγρακια.

Το "μπαμπας" γενικοτερα αμφιλεγομενη εννοια, ειδικα αμα δεν εχουν γινει τα απαραιτητα τεστ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest tony_montana

Μην ξεχνιομαστε. Όξω. 

 

Ρομαό: Ο πιο δύσκολος αντίπαλος στην Ελλάδα; Ο αρχηγός της ΑΕΚ. Είναι πολύ καλός παίκτης

812aeb65876c5a49df4983e74bdf902f.jpg

Ο πρώην ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού και νυν του Ιωνικού παραχώρησε συνέντευξη και αναφέρθηκε με εξαιρετικά λόγια στον Πέτρο Μάνταλο

Μεγάλη συνέντευξη στο gazzetta παραχώρησε ο Αλεξις Ρομαό που μίλησε για όλους και για όλα. Ο πρώην ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού και νυν του Ιωνικού, μεταξύ άλλων ρωτήθηκε και για τον πιο δύσκολο αντίπαλο που έχει αντιμετωπίσει στην Ελλάδα, ξεχωρίζοντας αρχικά από συμπαίκτες τον Μάριν. «Ο Μάρκο Μάριν, τον θυμάσαι; Επαιξε στην Τσέλσι επίσης... Ο αρχηγός της ΑΕΚ είναι επίσης πολύ καλός παίκτης», ήταν τα λόγια του Ρομαό, με τον συνάδελφο Παναγιώτη Δελαταριώφ να επιστρέφει με μια δεύτερη ερώτηση που αφορούσε τον Μάνταλο. «Υπάρχει γκρίνια γύρω από το όνομά του και κάποιοι λένε ότι θα ήταν καλό να φύγει;», με τον Ρομαό να απαντά: «Γιατί; Δεν το καταλαβαίνω...».

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×