Jump to content

Φύγε Μάνταλε


Recommended Posts

Έκανε και βαρύγδουπες δηλώσεις το σιχαμενο στον cosmote tv.

Άσε μας κουκλίτσα μου.

Ένας μέτριος παίκτης, χωρίς προσωπικότητα, ένας looser, ένας ασχημος, ένα τίποτα κυριολεκτικά.

Αλλά τον γουστάρει αυτή η μπαλαδοφατσα ο Μελισσανίδης, είναι δεδομένο εκ του αποτελεσματος ότι ξέρει το τοπι καλύτερα από όλους μας.
 

Και τον έπεισε. Ουαου! Πώς το κατάφερε αυτό; 😂

Θα το ζήσουμε κι αυτό. Να εξακολουθούμε μετά και από την φετινή χρονια  να τον βλέπουμε με το ζορι, τουλαχιστον παρα πολλοι από μας.

Τι να πεις πλέον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Araujo21 said:

Προεδρε ευχαριστω, θα σε βγαλω ασπροπροσωπο. Χρωσταω μια μεγαλη νικη 

1902427.jpg?itok=PpHv7P6Q

-Πρόεδρε, με εχει πρήξει ο αλλος για το αιφον

-Αστο πανω μου παιδί μου.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, baRon21 said:

Ζήτω συγγνωμη ταπεινά. Ως έρμαιο των ευφάνταστων τίτλων των ενημερωτικών σάιτ ηθελα να δω αν θα παραμείνει το αγαπημενο μας παιδι ΠΡΩΤΟΣ αρχηγος της ομαδας. Δόξα και Τιμη στον Στυλ. Πάω να βαρεσω σκοπια με αναπτερωμένο το ηθικό μετα απο την απάντηση του.

Φίλε φαντάρε21, κουράγιο στη θητεία σου και πες στον μαλάκα τον υποδεκανέα σου ότι είναι Μανταλοειδές.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Να ξεκαθαρίσω πως υποστηρίζω άλλη ΑΕΚ από αυτή της φωτό 

Α γειά σου, κουτί έρχεται σε αυτό που έγραφα πριν 5 λεπτά στο άλλο τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχηθείτε λεύτερα στον Αντρέα το Δημάτο:

Quote

Η… διεκδίκηση του Μεξικανού είναι ανεξάρτητη από την υπόθεση του Πέτρου Μάνταλου, παρότι αγωνίζονται περίπου σε ίδιες θέσεις. Η παραμονή του αρχηγού της «Ένωσης» έγινε με την έγκριση του Ματίας Αλμέιδα, ο οποίος έχοντας παρακολουθήσει αρκετά παιχνίδια της ΑΕΚ θεωρεί πως ο 31χρονος μέσος μπορεί να εξυπηρετήσει το πλάνο του. Και παρότι ο Μάνταλος θα συνεχίσει στην ομάδα με απόφαση του Δημήτρη Μελισσανίδη, είναι δεδομένο πως αν ο νέος προπονητής δεν τον υπολόγιζε κάτι τέτοιο δεν θα είχε συμβεί. Μένει να φανεί σε ποια θέση και ποιον ρόλο προορίζει τον Έλληνα διεθνή ο Αλμέιδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Κούνα λίγο τον κώλο σου ρε άμπαλε, με την Εθνική μπας κ σε πουλήσουμε. Νεκρή φύση ήσουν πάλι προχτές. Παίξε ρε μουνόπανο να φύγεις, γιατί σε βλέπω να καβαλάς τον αετό του ΑΕΚάρχη για να σωθείς.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zara said:

 και του έναρθρου λόγου. 

Είμαι ψιλοσοκαρισμένος ακόμα με τις δηλώσεις του (ο Θεός να τις κάνει) όταν έλεγε ότι θα φύγει και καλά. Η πλήρεις αποτυχία του εκπαιδευτικού συστήματος. 😄

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×