Jump to content

Φύγε Μάνταλε


Recommended Posts

33 minutes ago, Bukowski said:

Μιλαμε για τον αρχηγο ντροπη των 3 σερι χαμενων τελικων απο τον ΠΑΟΚ.

Έπρεπε να μην ειναι αρχηγος απο μονος του. Ειναι  οκ παιχτης ΑΛΛΑ αρχηγος Ντροπη για την ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
On 2/18/2019 at 9:21 AM, stavros 9-11 said:

Επειδή είναι αρχηγός, αξίζει δικό του τοπικ. Διότι δεν είναι ένας απλός παίχτης, αλλά ο ηγέτης, ο έτσι, ο αλλιώς.

Ε πούλο. Φύγε. Γκωσαμε. Δεν μας κάνεις και δε σου κάνουμε πια. Φεύγα

2/8/2019

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hoffman21 said:

Δειτε φατσες.. Μεχρι και εγω ενιωσα την αρνητικη τους ενεργεια.. Πουλο κανουν κακο και στους υπολοιπους με την μιζερια και την λουζερια τους.

Ναι 

Αλλά σώνει και ντε θέλουν τρελά λεφτά για να πουλήσουν τους .... παιχταραδες 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Ο Μάνταλος μπορεί να είναι ανεπαρκής για ορισμένους με βάση αυτό που είχαν δημιουργήσει στο μυαλό τους. Λες και η υπόλοιπη ομάδα δεν έχει αδυναμίες και μας χαλάει τη σούπα ο Μάνταλος. Ποτέ δεν υποστήριξε ότι ήρθε σαν ηγέτης και από κει και πέρα αυτό μπορεί, αυτό παίζει όπως και ο Μπακάκης. Δεν νομίζω ότι δημιούργησαν και οι δύο ποτέ προβλήματα είτε εντός είτε εκτός αγωνιστικού χώρου για να δέχονται ανάλογα ειρωνικά σχόλια. Ας βρει καλύτερους η διοίκηση ώστε να τους αντικαταστήσει. Δεν ευθύνονται οι ίδιοι που δεν το κάνει και που θεωρεί πχ λίγα τα 3 εκ. για τον Μάνταλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Απλό είναι αυτό που λέω. 

56 minutes ago, Hoffman21 said:

Εσυ θεωρεις τον Μανταλο επαρκη για αρχηγο της ΑΕΚΑΡΑΣ?

Απλό είναι αυτό που λέω. Δεν φταίει αυτός που δεν έχει τα χαρακτηριστικά που θέλουμε ούτε που τον κοστολογεί η διοίκηση 4 εκατομμύρια.   

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, fighter21 said:

Απλό είναι αυτό που λέω. 

Απλό είναι αυτό που λέω. Δεν φταίει αυτός που δεν έχει τα χαρακτηριστικά που θέλουμε ούτε που τον κοστολογεί η διοίκηση 4 εκατομμύρια.   

Φταίει όμως αυτός που δεν προπονείται όπως πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Aκουω τωρα Καζαντζογλου-Τσαταλη και υμνουν τον μανταλο. Ποιον τον μανταλο. Λενε οτι δεν ειναι ηγετης και ''πειτε μας ποιοι ειναι οι ηγετες παοκ γαυρου'' οταν εκεινοι τον ονομασαν ηγετη πριν 4 χρονια. Εγω ενα εχω να πω. Αρχηγος της ΑΕΚ που να εχασε 4 κυπελλα (ουτε καν συνεχομενα) δεν υπαρχει. Επισης αρχηγος της ΑΕΚ που δεν ηταν κρισημος ουτε σε 1 ντερμπι επισης δεν υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τιτίκα αλλά όχι άθλιος σήμερα. Απλά λίγος. Στην Ψαροκώστενα τον θες και το παίζει Πελέ. 

Το πουλί του πιθανόν φίλος της ΑΕΚ (ερευνά το Princeton επί τούτου). 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×