Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. IΙ


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

δηλαδη κρεμομαστε απο τα παπαρια της δουρου?

Δεν νομίζω.

Απλά έκανε την πίεση εντονότερη.

 

Έριξε το μπαλάκι στην άλλη πλευρά και περιμένει για αντιδράσεις.

 

Εμένα μου έκανε εντύπωση οτι δεν ασχολήθηκη πολύ με τον Βασιλόπουλο.

Ότι σπόντα ήταν να ρίξει, την έριξε στην ξανθομαλλα αγάμητη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν δεν τα δωσει στην ΑΕΚ,σημαινει οτι δεν θα δωσει σε κανεναν,πραγμα λιγο απιθανο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο χαμπος γραφει σεντονι με παρασκηνιο,ηταν κατω απο το τραπεζι της συνεντευξεως κρυμμενος.xD

Link to comment
Share on other sites

συλλογος εστιασης ν.φ η κατι τετοιο...

μαλακα ο καθε πικραμενος εχει μπει μεσα...

μονο εμεις ειμαστε απεξω..

περιμενω σε λιγο να ακουστει "με λενε χαμπο και ειμαι απο το ΚΜ ,θελω να ρωτησω για τον ιρανο εξτρεμ "

 

Εκλαψα.

 

Βαλτε βιντεο ή καταγραψτε ατακες καποιος, βαριεμαι να ψαξω.

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ ο θεος μαλλον εκανε το συλλογο εξωραισμου ,συλλογο εξαερισμου...

τι στο καλο δυσλεξικος ειναι ?

 

ειχε στο μυαλο του ετοιμη απαντηση στο χαμπο για τον εξωαριστερο ιρανο και μπερδευτηκε

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
συλλογος εστιασης ν.φ η κατι τετοιο...

μαλακα ο καθε πικραμενος εχει μπει μεσα...

μονο εμεις ειμαστε απεξω..

περιμενω σε λιγο να ακουστει "με λενε χαμπο και ειμαι απο το ΚΜ ,θελω να ρωτησω για τον ιρανο εξτρεμ "

 

Στο τσακ ήμουν να το πω "με λένε ALati και είμαι από το ΚΜ" αλλά θα τις άρπαγα.

Γεια και χαρά. ΜΗ ΜΑΣΑΤΕ ΛΑΙΜΑΙ"

Link to comment
Share on other sites

Ολη η συνεντευξη εγινε για το συριζα..

Χωρις αυτους εχουμε προβλημα...

Αν δεν γινει το γηπεδο εχουν προβλημα..

Δεν μαθαμε κατι καινουριο οπως αναμενοταν..

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γεγονος οτι αν τον Τιγρη τον αφησουν οι συμβουλοι-επικοινωνιολογοι ελευθερο να μιλαει,θα μαζευουμε ατακες καθε νανοσεκοντ.

 

Περα απο τα ΝΑΤΟΥ,κοντυλια και εξαεριστικος κλπ,πλακα ειχε οταν πηρε το λογο η αλλη και ελεγε για Ιωνες φιλοσοφους.

Παει να την διακοψει ο Τιγρης:"Ακουστε να δειτε τωρα,..."και τελευταια στιγμη τον τραβηξε η Αγγελικη γιατι θα εγραφε τρελη ατακα.Στο τελος της απαντησε ενα "Δεν θα σας απαντησω φιλοσοφικα τωρα".

 

ΑΕΚ ΡΕ

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη βγήκε "ιδεολόγος" και ζήτησε για Ίωνες φιλόσοφους εγκαταστάσεις. Ο μέσος Έλληνας έχει ξεχάσει ποιός είναι ο Σωκράτης, ο Ιπποκράτης και ο Θαλής και αυτή πάει σε συζήτηση ποδοσφαιρικού γηπέδου να κάνει ανάλυση φιλοσοφικού τουρισμού. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ.

Link to comment
Share on other sites

post-75-1442577567325_thumb.jpg

 

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ

Ηθελα να γραψω σεντονι για παρτη σου στις ευρωεκλογες αλλα δεν τα καταφερα..ΤΑ ΒΥΖΓΙΑ κυριες και κυριοι...

Edited by NIS21
Link to comment
Share on other sites

"Διακοπη στο ματς,ο Πλατελλας δειχνει να εχει τραυματιστει και μπαινει ο γιατρος της ομαδας για τις πρωτες βοηθειες.Θα εκμεταλλευτουμε αυτο το γεγονος,εξω απο το γηπεδο ειναι ο ρεπορτερ μας Χαριλαος Σλημαν21.Χαριλαε,σε δυο λεπτα μιλησε μας για τα 4 στοιχεια που ειναι,συμφωνα με τους Ιωνες φιλοσοφους,οι δομικοι λιθοι του Γαλαξια.Ο αερας,η φωτια,το νερο και η γη,σε μια οργιωδη συνευρεση δημιουργησαν τα δεντρα,τα βουνα και το 442 του Ντουσαν Μπαγεβιτς.

Που κοντραριστηκαν φιλοσοφικα ο Θαλης με το Γιδοπουλο;;

Γιατι ο Σοιλεδης ερχεται σε κοντρα με τις αποψεις του Αναξιμενη;;

Τα παραλληλα συμπαντα που διαισθητικα προσεγγισαν οι Ιωνες ηταν ο προαγγελος της θεωριας των στρινγκ της γκομενας Ταχτσιδη;;Συνεχεια στο παιχνιδι μας,οπου ο Πλατελλας σηκωθηκε...."

Link to comment
Share on other sites

Οι ατάκες του Τίγρη στο προσωπικό από ότι λέγεται είναι σπαρταριστές. Λένε ότι μπαίνεις στο γραφείο του 1,70 και άμα σε γουστάρει θα βγεις 1,90. Λένε ότι μπαίνεις στο γραφείο του 1,70 και άμα σε πάρει ο διάολος σε κάνει 1,50.

 

Μπαίνεις Γεωργέας και βγαίνεις Ντάνι Άλβες.

 

 

Έχει και αυτός κουσούρια. Πολλά.

 

Ακόμα και σε συνέντευξη τύπου θα μπορούσε να είναι πολύ πιο μαζεμένος.

 

Αυτά όσον αφορά την επικοινωνιακή αίσθηση που άφησε η συνέντευξη.

 

Όσον αφορά την ουσία περιμένουμε. Οι συσχετισμοί είναι πάντα ρευστοί.

Link to comment
Share on other sites

Οι ατάκες του Τίγρη στο προσωπικό από ότι λέγεται είναι σπαρταριστές. Λένε ότι μπαίνεις στο γραφείο του 1,70 και άμα σε γουστάρει θα βγεις 1,90. Λένε ότι μπαίνεις στο γραφείο του 1,70 και άμα σε πάρει ο διάολος σε κάνει 1,50.

 

Μπαίνεις Γεωργέας και βγαίνεις Ντάνι Άλβες.

 

 

Έχει και αυτός κουσούρια. Πολλά.

 

Ακόμα και σε συνέντευξη τύπου θα μπορούσε να είναι πολύ πιο μαζεμένος.

 

Αυτά όσον αφορά την επικοινωνιακή αίσθηση που άφησε η συνέντευξη.

 

Όσον αφορά την ουσία περιμένουμε. Οι συσχετισμοί είναι πάντα ρευστοί.

 

Toυς τρελανε ολους με το τελευταιο που ειπε για εκεινο το σωματειο περιβαλλοντιστων...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Πού κρύφτηκες Χάμπο μου; Καλά σε γάμησε ο Τίγρης Χάμπο μου. Βγες να τα πεις Χάμπο μου

 

Μολις γυρισα απο το μπανιο Σταυρο μου ! Ενα αερακι που ειχε στην θαλασσα και αεριζε τα αρχιδια μου μαλλον απο ζαπειο μερια ερχοτανε απο την Αιγλη ! Εμενα γαμησε ο τιγρης? Βασικα κανεναν δεν γαμησε διοτι δεν ειπε και τιποτα απο οτι ακουσα και διαβασα στα γρηγορα...! 1 χρονο πριν παλι χυνατε για παρτυ του με τις φαμφαρες και μετα τζιφος. Αφου σας κανει να χυσετε 1 φορα τον χρονο ....αυτος ειναι και ο λογος της συνεντευξης μαλλον μιας και πολλοι αναρωτηθηκαν.

Οταν ξεχορταριαστουν τα ραδικια απο το οικοπεδο ισως αρχισω να καυλωνω εγω και θα χυσω οταν αρχισει το γηπεδο και παρει κανα παιχτη της προκοπης....! Με εξυπναδες και φαμφαρες που εξστομιζει 1-2 φορες τον χρονο απλα με αφηνουν παγερα αδιαφορο. Κανα παιχτη θα παρει η θα κανει αλλη συνεντευξη τυπου να εξηγησει πως οτι στοχο εβαζε τον εχανε?

 

Θα κατσω να ακουσω ολη την συνεντευξη και θα γραφω περισσοτερα το βραδυ πανω για υπνο τωρα τα λεμε.

 

 

Υ.Γ Ο καθενας μπορουσε να στειλει ενα γραμμα και να γραφει οτι το ΚΜ θα μπλοκαρει το γηπεδο στο ΣΤΕ αν δεν τα παρει....δεν πιστευω με τιποτα οτι ειναι αληθινη η επιστολη....!

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

ωραια πεταξε το μπαλακι στο συριζα ..το θεμα ειναι οτι αυτοι ειναι εκπαιδευμενοι στο βολλευ και για πολλους το μονο που τους νοιαζει ειναι να μην μεινουν με τη μπαλα στα χερια να δουμε πως θα παει. τελος αν απο πισω δεν υπηρχε ο ταιγκερ(οπαπ-βενζινες-λαθρο) κανενας δεν θα εβγαζε τσιμουδια. απ οσα καταλαβαινω εχουν φτιαξει ενα σχεδιο τετοιο ωστε να ειναι απολυτα νομοτυπο περα απ τα 2 γαμωστρεμματα

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ένας έχει πλάκα εδώ μέσα. Κανείς άλλος. Μόνος του παίζει. Βάλτε τον δίπλα στον Μελισσανίδη κι αφήστε τους ελεύθερους να μιλάνε χωρίς χαρτιά και ρετσέτες.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αν ποτέ ως τώρα , το Ελληνικό Κράτος έχει δει πιο σαφείς , επίσημες , έγκυρες και έγκαιρες θέσεις από ελληνική ομάδα που προσπαθεί να φτιάξει γήπεδο στο οικόπεδό της να μου το πει ο πλακατζής του ΚΜ.

ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ Η ΑΕΚ.

Τόσο απλά.

Το αν βγαίνει 1-2-3 φορές ο Μελισσανίδης και λέει αυτά που λέει για μένα είναι τίποτα.

Σημασία έχει αυτά που λέει και καταθέτει για το έργο η ΑΕΚ και η ομάδα επιστημόνων που αναπτύσσει το έργο.

ΣΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΕΙΠΕ ΝΑΙ.

Αυτά που λέει ο Μελισσανίδης κάποιους τους πειράζει, σε άλλους ανυψώνει το ηθικό κλπ κλπ κλπ.

Τα στοιχεία που έχει καταθέσει η ΑΕΚ δεν είναι ούτε για ηθικό ούτε για αμφιβολίες.

Όποιος έχει αμφιβολίες πάει και παίρνει τα στοιχεία, τα μελετάει και κάνει μια συνέντευξη Τύπου και αντικρούει αν γουστάρει.

Τα υπόλοιπα είναι εκ του πονηρού και ίσως μια συνήθεια φαγούρας, μανούρας και μιζέριας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×