Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VI


Recommended Posts

Να και το μπετουδάκι καθαριότητας. Οι μεμβράνες ίσως πέσουν μετά. Μπορεί και καθόλου. Οικονομία. Μετά το νταμπλ θα χρειαστεί σοβαρή ενίσχυση για διατήρηση των τίτλων και είσοδο στους χρυσοφόρους ομίλους. Πηγη : gazzetta

 

28511881_1779922832028788_1077260903_n.j

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μετα απο την αποτυχημενη χρονια που δεν θα παρουμε τιποτε γιατι θα τα σαρωσει ολα η μπαοκαρτσελονα,θα τρωμε στη μαπα καθε μερα μπετο,δεν θα υπαρχει τιποτε αλλο παρα μονο μπετο.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αποτυχημενη χρονια που δεν θα παρουμε τιποτε γιατι θα τα σαρωσει ολα η μπαοκαρτσελονα,θα τρωμε στη μαπα καθε μερα μπετο,δεν θα υπαρχει τιποτε αλλο παρα μονο μπετο.

Το μπετό μην το κατηγορας, αυτό σου δίνει για να φας. Παλιό λαϊκό απόφθεγμα

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Το μπετό μην το κατηγορας, αυτό σου δίνει για να φας. Παλιό λαϊκό απόφθεγμα

Δυστυχώς υπάρχουν πάρα πολλοί που ακόμα δεν έχουν αντιληφθεί τι συμβαίνει. Και ίσως είναι και περισσότεροι οι αντίπαλοι που έχουν καταλάβει τι τους περιμένει τα επόμενα χρόνια.

"Δύο πράγματα είναι άπειρα: Το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και για το σύμπαν δεν είμαι σίγουρος." Αινστάιν

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς υπάρχουν πάρα πολλοί που ακόμα δεν έχουν αντιληφθεί τι συμβαίνει. Και ίσως είναι και περισσότεροι οι αντίπαλοι που έχουν καταλάβει τι τους περιμένει τα επόμενα χρόνια.

"Δύο πράγματα είναι άπειρα: Το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και για το σύμπαν δεν είμαι σίγουρος." Αινστάιν

 

Ο κοιμήσης λαός της ΑΕΚ φέτος δεν έχει αντιληφθεί καν, οτι η χρόνια που τρέχει είναι η χρονιά που η ομάδα αλλάζει επίπεδο σε κάθε κατηγορία και με την ολοκλήρωση του γηπέδου αποκτά τη δυναμική που δεν ειχε ΠΟΤΕ στην ιστορία της. Αν μάλιστα πάρει και το νταμπλ θα μιλάμε για τη ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΗ χρονια απο καταβολής της

 

Αυτό βέβαια το έχουν καταλάβει πολύ καλά οι απέναντι και για αυτό ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΡΓΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ που έχει φάει 5 προσφυγές στο Σ.τ.Ε. για αυτό το σχέδιο και 2 για το προηγούμενο!! Σύνολο 7 προσφυγές στο ανώτατο δικαστήριο της χώρας και δεν υπολογίζω αμέτρητες μάχες στα δικαστήρια για παραχωρητήρια, άδειες, μηνύσεις σε υπαλλήλους κλπ. Ας μου βρεί όποιος θέλει ΕΝΑ έργο όχι δύο, ΕΝΑ έργο που έχει περισσότερες δικαστικές διαμάχες απο το γήπεδο της ΑΕΚ.

 

Αν μπορούσε ο κόσμος να καταλάβει τον πόλεμο, την ίντριγκα και τη διαπλοκή που έχει παίξει πίσω απο το θέμα του γηπέδου θα γινόταν τσουνάμι και θα τους έπνιγε. Δεν έχει καταλάβει και δεν θα καταλαβει ΠΟΤΕ οτι το γήπεδο αυτό είναι το ΔΕΥΤΕΡΟ ιδιόκτητο γήπεδο που φτιάχνει η ομάδα τη στιγμή που άλλοι δεν έχουν φτιάξει κανένα, ή έχουν φτιάξει αλλά δεν τους ανήκει.

 

Αυτοί όμως που το ξέρουν έχουν αρχίσει ήδη και χέζουν τα βρακάκια τους. Οταν φτιαχτεί λοιπόν το γήπεδο πιστεύω οτι θα τους ειδοποιήσει ο αλλος. 

 

Σαν να τον ακούω....."Και τώρα γαμιόλες ελάτε"

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

To θέμα του γηπέδου δεν έχει κακομοιριά για να συγκινήσει. 

 

Δεν πειράζει, ας μην συγκινήσει. Ευτυχώς συγκίνησε εκείνον που έπρεπε. Εκείνον που ολόκληρος Πόλυς είπε οτι ήταν ο μοναδικός που μπορούσε να το φτιάξει. Δεν χρειάζεται να είσαι Μελισσανιδικός (εγώ πχ δεν είμαι, όπως δεν είμαι και Ντεμικός και γενικά δεν είμαι στο πλευρό των ιδιοκτητών) για να του βγάλεις το καπέλο. Στην ιστορία θα μείνει. Δίπλα στον Μπάρλο. Για μένα πάνω και απο αυτόν αλλά ας πούμε δίπλα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης αν φτιαξει το γηπεδο μπαινει διπλα στον Μπαρλο.

Εγω δηλαδη στο γραφειο μου θα χω και των δυο φωτογραφια.

Αν παει τελικο UEFA θα τον ξεπερασει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης απενοχοποιημενα εντελως, εγω ειμαι με το πλευρο των διοικουντων μας αρκει να μην ειναι Αδαμιδοδημητρελοι.

Με Ντεμη πχ ημουν, με Νοτια και Πολυ επισης, με Μελισσανιδη επισης ημουν.

Απο την στιγμη που καποιοι ανθρωποι εγγυουνται την σταθεροτητα, την βιωσιμοτητα, την εξελιξη και την αναπτυξη αυτου που αγαπω εγω θα ειμαι μαζι τους.

Τωρ ατο αν τυχει ξερω γω να χεις προεδρο που να κανει παρανομες δραστηριοτητες σε αλλες επιχειρησεις του, ε προσωπικα στα αρχιδια μου δεν ειμαι οπαδος των αλλων επιχειρησεων του, ας ασχοληθουν οι αρμοδιες αρχες.

Το προβλημα θα ξεκινησει αν κανει παρανομες δραστηριοτητες μεσα στην ομαδα μου (ξεπλυματα, στησιματα, παρανομος τζογος κτλ).

Δεν βλεπω τετοια πραγματα, αντιθετως βλεπω σταδιακη αναβαθμιση της ομαδας αγωνιστικα και εργα υποδομων (επεκταση προπονητικου, γραφεια ΠΑΕ, γηπεδο κτλ).

Ε οχι απλα στηριζω λοιπον, αλλα τον παω κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Επισης απενοχοποιημενα εντελως, εγω ειμαι με το πλευρο των διοικουντων μας αρκει να μην ειναι Αδαμιδοδημητρελοι.

Με Ντεμη πχ ημουν, με Νοτια και Πολυ επισης, με Μελισσανιδη επισης ημουν.

Απο την στιγμη που καποιοι ανθρωποι εγγυουνται την σταθεροτητα, την βιωσιμοτητα, την εξελιξη και την αναπτυξη αυτου που αγαπω εγω θα ειμαι μαζι τους.

Τωρ ατο αν τυχει ξερω γω να χεις προεδρο που να κανει παρανομες δραστηριοτητες σε αλλες επιχειρησεις του, ε προσωπικα στα αρχιδια μου δεν ειμαι οπαδος των αλλων επιχειρησεων του, ας ασχοληθουν οι αρμοδιες αρχες.

Το προβλημα θα ξεκινησει αν κανει παρανομες δραστηριοτητες μεσα στην ομαδα μου (ξεπλυματα, στησιματα, παρανομος τζογος κτλ).

Δεν βλεπω τετοια πραγματα, αντιθετως βλεπω σταδιακη αναβαθμιση της ομαδας αγωνιστικα και εργα υποδομων (επεκταση προπονητικου, γραφεια ΠΑΕ, γηπεδο κτλ).

Ε οχι απλα στηριζω λοιπον, αλλα τον παω κιολας.

 

 

Ισως δεν το έθεσα σωστά. Δεν είμαι προεδρικός ρε παιδί μου πως να το πω. Δεν είμαι σε φάση οτι πει ο πρόεδρας, θα πω μπράβο στα καλά και θα κράξω στα άσχημα. Δεν γουστάρω αυτο το γαύροι - Μαρινάκης δηλαδή. Νομίζω τελικά πως το ίδιο λέμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×