Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Εγώ αντιλαμβάνομαι ότι οι περισσότεροι είναι σε φάση "καλά πάει η ομάδα". Άμα Νοέμβρη μήνα φιγουράρεις 6ος και είσαι πιο κοντά στον υποβιβασμό απ' ότι στο πρωτάθλημα, τότε δεν ξέρω πόσο θα παραμείνει ικανοποιημένος ο κόσμος της ΑΕΚ. Θα δείξει.

 

 Μόνο τη θέση στη βαθμολογία δεν πέτυχα, εντάξει δεν είσαι 6ος, είσαι 5ος. Βαθμολογικά είσαι πιο κοντά στον υποβιβασμό και ο κόσμος της ΑΕΚ δεν είναι ιδιαίτερα ικανοποιημένος.

 

Οι Κετσετζόγλου όμως που η ΑΕΚ είναι το επάγγελμά τους, πέφτουν από τα σύννεφα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? αντως τα μαζεψε τα 19 likes o μαιμου Κωσταςσταυρος21 :lol: Ρε τι γινεται.....χαχαχαχαχαχαχαχα εχει βρει τον μπελα του ο ΚΕΣΕτζογλου με τους ΦΑΝΣ του ΚΜ.? αντως για να ξερει και το ΦΒ σου Σταυρο ...καποιος γνωστος τρολλαρει απο εδω μεσα..

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν δεν ηταν ο τιγρης,τωρα οι μετοχες θα ηταν στο συρταρι του σωκρατη κοκκαλη,τωρα ειναι στο συρταρι της Δικεφαλος ΑΕ,εχει διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει μέσα στο σάπιο σου κεφάλι μωρή ρόμπα θα μας πεις; Από τη μία αδιάφορος και εγώ μόνο το γήπεδο κοιτάζω και από την άλλη έρχεσαι να δεις τη Βασίλισσα σε ένα άθλημα που δεν έχεις ιδέα πως παίζεται, με έναν ιδιοκτήτη που μαθαίνουμε ότι τα έχετε σπάσει και κάθεσαι και πρώτη μούρη κιόλας για να σε δουν. Τι σκατά έχεις στο κεφάλι σου για την ΑΕΚ ρε απατεώνα, γιατί βάζεις τον κόσμο της ομάδας να υφίσταται όλο αυτό το ξεφτιλίκι;

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μην τα ξαναλεμε. Ουτε την μπαλα δεν εδινε

Την μπαλα του την ειχε αγορασει ο Νονος του δωρο και με αυτην επαιζε ολη η ομαδα με την συμφωνια μονο αυτος να την κραταει να κανει σουτ κτλ Σε περιπτωση ριμπαουντ συμπαιχτη ηταν υποχρεωμενος αυτος ο παιχτης ? ΡΩΤΗ  ? ΑΣΑ με την μια στον Μελ χωρις καν να την σκασει στο εδαφος. Φυσικα την επαιρνε το βραδυ σπιτι του να την καθαρισει να την περιποιηθει κτλ και φυσικα και αυτονοητα ΑΚΟΜΑ την εχει και με αυτην παιζε στο γραφειο του σε μια μπασκετουλα που ειχε αγορασει τα τα MAX STORES σε προσφορα γιατι ηταν στραβη.!

Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει μέσα στο σάπιο σου κεφάλι μωρή ρόμπα θα μας πεις; Από τη μία αδιάφορος και εγώ μόνο το γήπεδο κοιτάζω και από την άλλη έρχεσαι να δεις τη Βασίλισσα σε ένα άθλημα που δεν έχεις ιδέα πως παίζεται, με έναν ιδιοκτήτη που μαθαίνουμε ότι τα έχετε σπάσει και κάθεσαι και πρώτη μούρη κιόλας για να σε δουν. Τι σκατά έχεις στο κεφάλι σου για την ΑΕΚ ρε απατεώνα, γιατί βάζεις τον κόσμο της ομάδας να υφίσταται όλο αυτό το ξεφτιλίκι;

Τι έγινε του είπε ο Μελ μελ κάνε κρατεί μη κανεις αλλαγές στους ξένους μη ξοδεύεις για το μπάσκετ γιατί θέλω να μου δώκεις για τα χαμάμ της Αιας Σοφκιας;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×