Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Χαχαχα τωρα ειδα την Γκριματσα !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Κλαιω επι 5 λεπτα και ειδα το βιντεο 15 φορες χαχαχαχαχα ! Οκ δεν μπορω να πω ωραιος μου αρεσε χαχαχαχα πως τον εκανε ετσι τον Γκιρτζικη ρε χαχαχαχαχαχαχαχαχα  ! Τι μαλακας αν ειχε προσπαθησει λιγο θα περναγαμε καλα με την παρτυ του....Τεσπα τελικα η συγκεκριμενη δηλωση βλεποντας το βιντεο μου αρεσε ενω εχθες που την διαβασα νευριασα.

HRQWvnB.png

 

 

QqF9bgl.png

 

 

 

nAE5stC.png

 

melissanidis.jpg

 

 

 

Και τωρα που την βαζω κλαιω ρε χαχαχαχαχα

 

 

Υ.Γ ! Αυτος πισω του αριστερα οπως βλεπουμε την οθονη ειναι ο πατερας του ? ΟΓΕΤ?? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ιδιος ειναι ρε

Link to comment
Share on other sites

O δεξιός όπως βλέπουμε είναι από τις πιο cult φάτσες μπράβων έβερ.

 

? ρεπει να τον παιρνει μαζι του μεχρι και στην τουαλετα αυτον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

επειδη τον εχω δε απο κοντα ..... αντε μιλα του οταν εχει ξυπνησει και δεν εχει πιει καφε ......

Link to comment
Share on other sites

επειδη τον εχω δε απο κοντα ..... αντε μιλα του οταν εχει ξυπνησει και δεν εχει πιει καφε ......

Όταν του έριξα τους μπακαλιάρους του, επειδή με στραβοκοίταξε ήταν μεσημεράκι. Φαντάζομαι θα είχε ξυπνήσει ώρα και θα είχε πιεί καφέ. Δεν νομίζω πάντως να άλλαζαν κ πολλά  αν τον πετύχαινα νωρίς το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

2016,εδω η κολαση και ο παραδεισος εδω για τον κυριο μελισσανιδη,η χρονια της ΚΡΙΣΕΩΣ,κρινεται το γηπεδο/αδεια,κρινεται η ανατροπη της Ε? Ο,κρινεται η ομαδα που θα στηθει το καλοκαιρι,κρινονται ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ.

 

Nα ακουσουμε απο τα μαγκιορικα χειλη του το "οι εποχες καζατζιδη και ματσα τελειωσανε κυριοι",παραφρασμενο σε "οι εποχες κροκους και μπουληδων,τελειωσανε κυροι ".Το γκρανκασες ελιωσε..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μελισσανίδης για Δελφάκη: Σε λίγους μήνες αυτοί οι διαιτητές θα σφυράνε στα… τρένα

 

Απίστευτη ατάκα του Δημήτρη Μελισσανίδη στην κοπή της πίτας του ομίλου AEGEAN για τον διαιτητή του χθεσινού αγώνα με τον Ηρακλή και τους… όμοιούς του

 

Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε χθες βράδυ στον «Διογένη» ο όμιλος AEGEAN. Ο Δημήτρης Μελισσανίδης ανέβηκε στο «βήμα» και μίλησε για την εταιρία και τους υπαλλήλους. Δεν έχασε όμως την ευκαιρία να πει και δυο λόγια για την ΑΕΚ και να αναφερθεί στον διαιτητή του χθεσινού αγώνα, Δελφάκη και τη διαιτησία του, λέγοντας μία φανταστική ατάκα: «Να πω κάτι για την ομάδα μας: Να πω ένα μπράβο στην ΑΕΚ, που σήμερα (σ.σ. χθες) κέρδισε 4-1 με 10 παίκτες, με έναν διαιτητή… περίεργο. Να πω όμως πως δεν πειράζει… Σε οκτώ μήνες αυτοί οι διαιτητές θα σφυράνε για να φεύγουν τα… τρένα. Μόνο εκεί θα σφυράνε», ήταν το σχόλιο του Μελισσανίδη και εννοείται πως μετά απ’ την ατάκα του όλοι ξέσπασαν σε γέλια και χειροκροτήματα.  

Κατόπιν, στο «βήμα» ανέβηκε ο Γιώργος Μελισσανίδης κόβοντας την πίτα του ομίλου AEGEAN, έχοντας φυσικά και ένα κομμάτι για την ΑΕΚ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ziopeppe

να δουμε σε 8 μηνες στις εκλογες τις επο.  γιατι αν την ξαναπαρει ο κουραδας ο μαρινακης καηκαμε

Link to comment
Share on other sites

Αν τις ξαναπαρει ο Μακεδος τοτε το παραταμε οριστικα

και συνεχιζουμε τις ζωες μας ξανα με τις γυναικες μας

που ανακαλυπτουμε πως ξαναερωτευθηκαμε

τα παιδια μας που εχουν αναγκες , τις δουλειες μας που εχουν μεινει πισω .

 

Αν τις ξαναπαρει ο Μακεδος

ο ΚΜ θα γινει φυσιολατρικος συνδεσμος  

και με την ΑΕΚ θα ασχολειται μονο η Ελληνοσερβικη φιλια .

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

θα ξαναθυμηθουμε κ παλιους φιλους να πινουμε κανα καφεδακι τα σαββατοκυριακα.  χαχαχααχααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αν τις παρει, θα παγαινουμε με πουλμαν εκδρομες για χαμομηλι και βοτανα των ελληνικων βουνων. Στο γυρισμο θα τραγουδαμε αδερφους Κατσαμπα, θα αγοραζουμε χαλβα απο την Εθνικη οδο και η Κυριακη θα περναει ευλογημενα.

Ουτε ζαχαρω, ουτε εγκεφαλικα, ουτε χοληστερινες, ουτε αναπηρια.

Στον Ολυμπο για ριγανη.

Link to comment
Share on other sites

Θα μου άρεσε μια δήλωση τύπου :

"? ρέπει να φτιάξουν ομάδα. Εγώ θυμάμαι τον Ολυμπιακό με Τζοβάνι, Τζορτζεβιτς, Καρεμπέ και παικταράδες και σήμερα ήρθανε εδώ με κάτι Μουζουρουκουκού και τέτοια."

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Αλεξη τραβά γαμησου. Τιγρη έχει και η ΑΕΚ δικηγορους, μη γαμιεσαι. Βέβαια σιγά μη πληρωνεις θα μου πεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? ειθαρχική δίωξη σε Μελισσανίδη άσκησε ο ποδοσφαιρικός εισαγγελέας, Στέφανος-Κωνστανίνος Μπαξεβάνης, για όσα έγιναν στο ματς της 22ης αγωνιστικής στο ΟΑΚΑ.

Αναλυτικά:

- Εις βάρος του Δημήτρη Μελισσανίδη (? ροέδρου εν τοις πράγμασι) της ποδοσφαιρικής ομάδας ? ΑΕ ΑΕΚ, διότι δυσφήμησε το άθλημα του ποδοσφαίρου προβαίνοντας δημοσίως σε δυσμενείς κρίσεις, εις βάρος θεσμοθετημένων οργάνων του ποδοσφαίρου (Διαιτησίας, Διαιτητών), προκαλώντας, έτσι, στο κοινό και στην εν γένει κοινή γνώμη αίσθημα απαξιώσεως και αποστροφής προς το ποδόσφαιρο, με συνέπεια την άρνηση εκ μέρους του κοινού προς παρακολούθηση των αγώνων ποδοσφαίρου και προσελεύσεως στα γήπεδα. Η ανωτέρω πράξη προβλέπεται και τιμωρείται πειθαρχικώς από τις διατάξεις των άρθρων 14 παρ. 2 και 3 και 25 παρ. 1, 3 και 4, 7 του ? ειθαρχικού Κώδικα της Ε? Ο.

 

Link to comment
Share on other sites

Ας παει να  αποδειξει ο εισαγγελεας τα φιδια του τσιρκου.

Ειναι λογος εναντιον λογου, ασε που ο Μελ μπορει να εχει και 2-3 μαρτυριες, ασε που τον δικαιωνει και το βιντεακι

Link to comment
Share on other sites

Να μας πουνε πως ειναι προεδρος επι του πρακτεου. Μιλαμε αυτο σηκωνει και αγωγη κανονικα. ? ως το υποστηριζουν αυτο δηλαδη?

Ειναι δικαστικη αποφαση. Ο Μελ εχει προσφυγει στο ΣτΕ.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δικαστικη αποφαση. Ο Μελ εχει προσφυγει στο ΣτΕ.

Το ΣΤΕ δεν εχει αποριψει την προσφυγη του Μελ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • George_D locked this topic
  • George_D locked and locked this topic
  • George_D featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×