Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Μετα τα δημοσιεύματα για τον γιο του Μανωλα ήρθε η ώρα να σηκωθεί πάλι αυτό το τοπικ. Τα αποφάγια του Αδαμίδη ρε; Ειστε καλα ρε γαμω τα πεθαμενα σας; Αυτή ηταν η μεταγραφή μωρη αδερφαρα δηματο; Ρε θα πεθάνετε όλοι ρε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ελα, αηδια εχεις καταντησει και κραζεις προκαταβολικα μια ζωη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να μη βιαζεστε γιατι και προπερσι και περσι, οταν καταλαβε τι παει να γινει, παρενεβη και το ελυσε μονος του. Και εδω που τα λεμε, οταν εγινε η μαλακια με το Μοντανιε, παλι αυτος το ελυσε μονος του. Το βεβαιο ειναι οτι Ντε Μπαρτολο και Μιλοβανοβιτς πρεπει να εξαφανιστουν απο την ΑΕΚ. Εκθετουν την ομαδα ασυστολα και κατ εξακολουθηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να μη βιαζεστε γιατι και προπερσι και περσι, οταν καταλαβε τι παει να γινει, παρενεβη και το ελυσε μονος του. Και εδω που τα λεμε, οταν εγινε η μαλακια με το Μοντανιε, παλι αυτος το ελυσε μονος του. Το βεβαιο ειναι οτι Ντε Μπαρτολο και Μιλοβανοβιτς πρεπει να εξαφανιστουν απο την ΑΕΚ. Εκθετουν την ομαδα ασυστολα και κατ εξακολουθηση.

Η μονη περιπτωση να γυρισει το κλιμα (δεν μιλαω για τυπους αμιτα μοσιον) εινα να παρει 3 παικτες επιπεδου Σκοκο. Και δεν εχει (δεν βαζει) χρηματα να το κανει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς κατάλαβε πέρυσι ρε χρήστο και το έλυσε μόνος του?

Link to comment
Share on other sites

Ναι και προπερσυ τρομερη παρεμβαση. Αντι να μεινει με Γροντη και Ανακογλου, εφερε και Ντακολ και ? οποβιτς. Ανατριχιλα.

Link to comment
Share on other sites

Η μονη περιπτωση να γυρισει το κλιμα (δεν μιλαω για τυπους αμιτα μοσιον) εινα να παρει 3 παικτες επιπεδου Σκοκο. Και δεν εχει (δεν βαζει) χρηματα να το κανει αυτο.

Ο Σκοκο συμφωνα με τον περιγυρο και τους παλαμοκροτητες θα γκρεμισει (!) το αεροδρομιο. Και παντα συμφωνα με Καζα, αξιζει για την παρτη του να πανε ολες οι υπολοιπες περιπτωσεις πισω για να αποκτηθει αυτος. 

Χρηματα διαθεσιμα υπαρχουν ΕΚΤΟΣ αν εχει αποφασιστει να ΡΙΞΕΙ το μπατζετ και οχι να το αυξησει. διοτι αυτη τη στιγμη τα wages της ΑΕΚ ειναι κατω απο τα 3 εκατομμυρια χωρις την εφορια, τη στιγμη που ο Βαγγελης που κοροϊδευουμε οτι παιρνει δανεικους ειναι στο 13 και ο Αλαφουζος ετοιμος να παει στο 8. Θεωρω ανηκουστο να πεσει το μπατζετ, πιστευω οτι θα κωλοκατσει στο 4 και θα ειναι αυξημενο σε σχεση με περσι και αφηνω και παραθυρο για κινηση "αεροδρομιου" εαν η ομαδα μπει ομιλους.

Δεν ξερω για ποιο λογο δεν απελυσε Ντε Μπαρτολο και Μιλοβανοβιτς μετα το φιασκο Μοντανιε και Βελλιου, οσμιζομαι οτι θα κανει ακριβως οτι εκανε και με το Λυμπεροπουλο και θα σφουγγαριστουν οταν ποναει περισσοτερο. Τωρα τους χρησιμοποιει και τον χρησιμοποιουν.

? ροσωπικα, πιστευω οτι η ομαδα με 2 κινησεις ουσιας θα ειναι καλυτερη απο περσι με το ρισκο στο τερμα και με προσευχες να ειναι καλα ο Τσιγκρι. Αλλα μηπως και οι αλλοι δεν ειναι γεματοι στοιχηματα; Ε και η ΑΕΚ τιγκα στο στοιχημα και το ρισκο θα ειναι. Και με λιγοτερα απο τα μισα και στην περιπτωση του γαυρου με το εν τεταρτον των wages. Αυτα πιστευω εγω στην ψυχρα και θεωρω επισης οτι ο Μαρινακης εχει τελειωσει απο το ελληνικο ποδοσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

thn panagia tis ollandias?

sas zhleuo pantos re .

len sthn elada mas eklase o katsar

eseis pinetai ena mpafo k pate g upno

xalaraaa

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα βρίζετε όλοι ? αναγίες, εγώ θα κάνω edit.

Για να δείτε τί τραβάω τόσα χρόνια με τα μουνόπανα τους μοντ.

Βασικά το μουνόπανο τον Ματζίσαν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

tigri mhn anyshxeis me tous allous

mono o avvraam exei th dunamh

alla einai filos tis penny dreadful opote ton hpies

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ

 

Τρία χρόνια τώρα, ο απολογισμός,-έχοντας πάντα στο μυαλό ότι μιλάμε για τον Μελισσανίδη και όχι για τον Αδαμίδη ή τον Δημητρέλο -είναι κάκιστος. Κανέναν δεν «στραβάνωνουν» οι δυο νίκες επί του μισητού Φαταούλ,ούτε και το ανυπόλυπτο κυπελάκι της οκάς. Η τουλάχιστον δεν «στραβώνουν» την πλειοψηφία του κόσμου της ομάδας. Τα διαρκείας,τρία χρόνια τώρα,είναι μια μικρή απόδειξη.

 

Ο οποιος,πέραν της οικονομικής εξυγείανσης δια της αυτοκτονίας (της πτώσης στην Γ΄ δηλαδή) και της χρηστής διοίκησης δια της αποφυγής «ανοιγμάτων»,δεν έχει προσφέρει ΤΙ? ΟΤΑ παραπάνω.

 

Θα μου πεις λίγο είναι αυτό; Βεβαίως είναι λίγο,θα σου πω. Απαραίτητο φυσικά,αλλά λίγο. Ελάχιστο,για τα δεδομένα και τα «κυβικά» του Μελισσανίδη. Μια χρηστή διοίκηση και μάλιστα με «ζερό» χρέη και σβυσμένα νούμερα, μπορεί να επιτύχει ακόμα και ο τελευταίος λογιστάκος. Αρκεί να μην είναι κλέφτης. Δεν πρόκειται για κατόρθωμα δηλαδή,το να κρατάς μια εταιρεία με το brand name της ΑΕΚ ώστε αυτή να έχει λιγότερα έξοδα από ότι έσοδα. Αυτό το μπορεί και ένας μπακάλης.

 

Ο Μελισσανίδης, ως μπακάλης ήρθε; Ως «Ζήκος» επανεμφανίστηκε; Ως «εγγυητής» των χρημάτων που εισρέουν αυτόματα και κάθε χρόνο στα ταμεία της ? ΑΕ; Ως θυσαυροφύλακας των έτσι και αλλιώς παγίων εσόδων της ΑΕΚ τα οποία έρχονται «βρέξει-χιονίσει»; Κοροιδευόμαστε; Και μάλιστα σε αυτές τις ηλικίες; Να τα κάνουμε αυτά στα 20 στα τριάντα μας χρόνια εντάξει. Οταν προσπαθούμε να «πιαστούμε» και  να «ανεβούμε». Ο.Κ. Αλλά στα 67 σου χρόνια και όντας «μεγιστάνας», να κάθεσαι και να κλωσσάς  τις πενταροδεκάρες του κοσμάκη; Σαν μπαρμπα-θωμάς να παριστάνεις τον φαροφύλακα;

 

ΞΕΦΤΙΛΑ. Για να μη πω ΝΤΡΟ? Η. Για να μην αναφέρω το ΑΙΣΧΟΣ.

 

Τίνος «κατόρθωμα» είναι η αποτυχία στο γηπεδικό; ? οιος ευθύνεται για το χρηματοδοτικό φιάσκο της «Αγίας Σοφίας»; Εγώ, που δεν πούλησα το χωραφάκι μου να τα δώσω στον Μήτσο για να κάνει γήπεδο,ή ο ίδιος που είτε αρνείται,είτε αδυνατεί να βρει χρηματοδοτικά μέσα; Και που είναι τα 10 που θα έβαζε εδώ και 2 χρόνια στην «Δικέφαλος»; Οσοι έβαλαν εκεί,αυτά τα ολίγα,είναι μαλάκες; Μάλλον.

 

http://dailytripes.gr/blog/2016/07/13/%ce%bc%ce%b9%ce%b1-%cf%89%cf%81%ce%b1%ce%b9%ce%b1-%ce%b1%cf%84%ce%bc%ce%bf%cf%83%cf%86%ce%b1%ce%b9%cf%81%ce%b1/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Saxon21

Η ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΣΤΟ ? ΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

 

«Η ΑΕΚ θα γίνει παγκόσμια. Η Ελλάδα θα τρίβει τα μάτια της με την ομάδα. ? άτερ, όταν ξαναβρέθηκα στην ΑΕΚ δεν βρήκα τίποτα. Έχουμε αρχίσει να δουλεύουμε τα πλάνα για το αύριο. Οταν ξαναβρεθούμε θα μου πεις άλλα πράγματα».

 

post-14-14425775410211_thumb.gifpost-14-14425775410211_thumb.gifpost-14-14425775410211_thumb.gif
 
? ρος το παρον,τριβω τα ματια μου απο πονοματο. -_-

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Γηπεδο-αδεια,Ε? Ο,νταμπλ 2016-2017,αλλιως εισαι Α? ΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ.Χαμπο κανε λαικ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει αντιστοιχο τοπικ οποτε εδω :

? ωλειται το 22% της aegean που αφορα το ποσοστο του Δημητρη εναντι 99 εκ. ευρω.

Μην τρεξετε. ? ουληθηκαν ηδη και τις αγορασε η ιδια η εταιρεια κρατωντας το Δημητρη συμβουλο.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει αντιστοιχο τοπικ οποτε εδω :

? ωλειται το 22% της aegean που αφορα το ποσοστο του Δημητρη εναντι 99 εκ. ευρω.

Μην τρεξετε. ? ουληθηκαν ηδη και τις αγορασε η ιδια η εταιρεια κρατωντας το Δημητρη συμβουλο.

Θα είχε ακόμα και το ελάχιστο ενδιαφέρον Μπίλυ μου, αν έμπαινε έστω και ένα λεπτό του Ευρώ στην ομάδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεπουλημα για την ομαδα της καρδιας του,99 εκ για το γηπεδο και 1 εκ για μεταγραφες. :P

 

 

99.5 εκ. δολάρια, και ήταν επαναγορά μετοχών (τεράστια διαφορά).

Συμφωνα με το update του Zara, 99 για το γηπεδο και 500Κ για μεταγραφες

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D locked and locked this topic
  • George_D featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×