Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Guest tony_montana

καποιος να κανει πενηνταράκια για μας που δεν σκαμπάζουμε τα οικονομοτεχνικα,τι εστι αιτηση πτώχευσης της Aegean marine petroleum.

Link to comment
Share on other sites

Ας εφτιαχνε ομαδα το καλοκαιρι να με ενδιεφερε το αν θα μακροημερευσει η οχι.

Απο την στιγμη που διελυσε την ομαδα που σηκωσε το πρωταθλημα στα παπαρια μου τι θα παθει.

Ας προσεχε...

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Το έκανε αυτό για να μπορέσει να βάλει καθίσματα στην Αγία Σοφιά. Ξέρεις τι είναι να κάθεσαι στο μπετό μεσά στον χειμώνα;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει καλά είναι κάτι σαν το άρθρο 99 του ελληνικού πτωχευτικού κώδικα, που αποτελεί τη συνέχεια του παλιού άρθρου 44.

 

Ζητούμενο είναι η προστασία από τους πιστωτές οι οποίοι προφανώς και μπορούν να γαμησουν τα πρεκια της εταιρείας. Αν όλα αυτά γίνονται λογω τίγρη, τότε μάλλον μπορούμε να πούμε ότι ο τίγρης της γάμησε τα ράμματα της aegean.

Link to comment
Share on other sites

Οχι Αλεξ. Ολα εγιναν στο βωμο του γηπεδου, κ στο βωμο "σιγα μη καθομαστε στην Α' να ειμαστε στην 7-8η θεση για 5 χρονια".. Οι μετοχοι δε σπασανε τιποτα το καλοκαιρι του 08.

Δεν ηταν θεμα να εμφανιστει καποιος. 3 εφοπλιστες ειχαμε κ ιδιως ο ενας ηταν σε επιπεδα μεγαλυτερα του Βαγγελη. Τους διωξαμε γιατι θελαμε ΓΗΠ-ΕΔΩ.

 

Κανέναν δεν έδιωξε ο κόσμος μόνοι τους πήραν το καπελάκι τους και έφυγαν μόλις τα βρήκαν λίγο σκούρα.Ο υποβιβασμός βαραίνει και αυτούς δε κατάλαβα γιατί θα πρέπει να τους αθωώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μελ νιωσε λιγο. Να σε ειρωνευεται ο κολκας ο αμπαλος . Εγω στην θεση σου θα ντρεπομουν 

"Τέλος, η πόλη στηρίζει και Ουζουνίδη που τρώει ξεφωνητό επειδή ο άλλος δεν του πήρε μισό παίκτη και δεν μπορεί να αλλάξει Μάνταλο, Χουλτ και Σιμόες, ποντάροντας στα λαμόγια της ΚΕΔ

Γενικά είμαστε δίκαιοι άνθρωποι να το ξέρετε"

Link to comment
Share on other sites

κανενας δεν πηρε κανενα καπελακι κ εφυγε. Κανενα βαρος δεν πεφτει σ αυτους για κανεναν υποβιβασμο. Ο υποβιβασμος εγινε κατοπιν ΕΠΙΛΟΓΗΣ μας. 

Εδω δεν επεσε ο ζμπαογκ που ηταν πρωτοδικειο μια 20ετια+, δεν επεσε η βαζελα μεσα στα μνημονια, ξαφνικα πεσαμε εμεις γιατι ...μας αφησαν? Ποιος μας αφησε? Την ΑΕΚ την παρατησε πρωτα ο κοσμος κ μετα οι μετοχοι της.

 

Ό κόσμος μέχρι και τον τελευταίο αγώνα με τον Πανθρακικό ήταν εκεί! Οι Νοτιάδες και οι Κανελόπουλοι που ήταν? Εκτός άμα αυτά τα τσογλάνια ήθελαν 60 χιλιάδες κόσμο σε κάθε αγώνα για να διοικήσουν, αλλά έτσι διοικώ και εγώ, δεν χρειάζομαι κανένα παππά και κανέναν πόλυ.

 

Αυτοί μόνοι τους σταμάτησαν να χρηματοδοτούν την ομάδα, μόνοι τους αποφάσισαν ότι είναι καλό να μπει ως προπονητής στην ομάδα ένας τύπος σαν τον Μπάγιεβιτς για να λειτουργήσει σαν αλεξικέραυνος φέρνοντας εκ νέου διχασμό στον κόσμο αλλά κυρίως στο ίδιο το ρόστερ (Μισθοφόροι κλπ).

 

Και σε τελική ανάλυση ποιος κόσμος φταίει? Εγώ πάντως όχι, φαντάζομαι ούτε και εσύ!Και αν όχι εμείς οι δύο, τότε ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε πως ο καριολης ο ρωσος απο το καναλι του χτυπαει τον τιγρη

 

Β) Έγινε εκτενέστατη αναφορά στο δημοσίευμα της  Financial Times που εμπλέκει την Aegaen Marine του Δημήτρη Μελισσανίδη και την ΑΕΚ σε έρευνα διεθνών ελεγκτών για έκνομες ενέργειες πολλών εκατομμυρίων δολαρίων. Το ρεπορτάζ είχε μεγάλη διάρκεια (σίγουρα τουλάχιστον 5 λεπτά), με συνεχή προφορικό λόγο και με πολλές λεπτομέρειες –σε αντίστοιχο γραπτό θα το λέγαμε «σεντόνι»– που δύσκολα μπορούν να συγκρατηθούν και να γίνουν κατανοητές από τον θεατή τής τηλεόρασης και τον ακροατή του ραδιοφώνου.

 

 

https://www.mikrometoxos.gr/to-deltio-toy-open-ekane-ti-doyleia-toy-i-mia-apo-aytes/

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δείχνει να ηρεμεί πάντως. Είναι πολύ καιρό στην επιφάνεια. Αν μπορούσαν, θα είχαν προχωρήσει σε άλλες ενέργειες φαντάζομαι. Αμερικανοί είναι.

 

Και η δική μου γνώμη είναι ότι έχει παίξει ρόλο αυτό το ζήτημα στον χαρταετό που πετάει τελευταία ο φίλαθλος.

 

Ηρεμεί το θέμα. Θα ηρεμήσει κι αυτός. Θα ηρεμησουμε κι εμείς θέλω να πιστεύω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και για να τα λέμε όλα. Εκλογές έρχονται. Πήραμε εμείς την κούπα μας. Οι άλλοι πάνω έχουν λυσσάξει με την Μακεδονία. Φαίνεται ότι πάει προς τα εκεί το θέμα. Πολιτικά μιλώντας. Και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο διαφωνώ για το Μακεδονικό πάντως. Στη Θεσσαλονίκη, κατά την άποψή μου το ζήτημα αποτελεί πρωταρχική προτεραιότητα για ένα ποσοστό 5% και πολύ λέω του εκλογικού σώματος. Για άλλους λόγους έχει σηκωθεί ψηλά το θέμα, στην πραγματικότητα κανείς δε νοιάζεται γιατί έχει και πραγματικά προβλήματα ο κόσμος ως γνωστόν. Στη Θεσσαλονίκη περισσότερους απασχολεί το να πάρει πρωτάθλημα ο παοκ παρά το Μακεδονικό. Εγω ζώντας εδώ και έχοντας να κάνω με πολύ κόσμο στην καθημερινότητά μου, αυτά βλέπω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δείχνει να ηρεμεί πάντως. Είναι πολύ καιρό στην επιφάνεια. Αν μπορούσαν, θα είχαν προχωρήσει σε άλλες ενέργειες φαντάζομαι. Αμερικανοί είναι.

 

Και η δική μου γνώμη είναι ότι έχει παίξει ρόλο αυτό το ζήτημα στον χαρταετό που πετάει τελευταία ο φίλαθλος.

 

Ηρεμεί το θέμα. Θα ηρεμήσει κι αυτός. Θα ηρεμησουμε κι εμείς θέλω να πιστεύω.

 

Βασικά αυτά δεν πάνε με βάση το αν ηρεμείς ή όχι αλλά με βάση το τί θα δώσεις τελικά..

Θα ματώσει ο Μελισσανίδης αν θέλει ο γιος του να έχει μέλλον στον χώρο αφού αυτός και βιολογικά δεν...

Τώρα άμα είναι τόσο τομάρι που στα παπάρια του ο γιος του τι να πω;

Δεν νομίζω όμως.

Link to comment
Share on other sites

Και για να τα λέμε όλα. Εκλογές έρχονται. Πήραμε εμείς την κούπα μας. Οι άλλοι πάνω έχουν λυσσάξει με την Μακεδονία. Φαίνεται ότι πάει προς τα εκεί το θέμα. Πολιτικά μιλώντας. Και μόνο.

ασχετα απο τη Μακεδονια ειναι και για τον κοσμο των παοκτζηδων. Οπως εγινε και το 1985

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×