Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (BCL, Φάση των 16-1ος αγ.): 19:30, Novasports 2 HD


Recommended Posts

2ο Παιχνίδι της χρονιάς γι αυτούς μετά το κύπελλο. Έβγαλαν κ μούφες ότι δεν θα παίξει η μισή ομάδα για να μας επηρεάσουν . Πουλάνε φουλ εισιτήρια για το παιχνίδι λένε, ενω ακούγεται κ πριμ από Σαβιντι. Πρέπει να φέρουμε καλό αποτέλεσμα κ να προετοιμαστούμε για σκληρό παιχνίδι κ φανατισμένη έδρα.  Κομβικό ρόλο θα παίξει  η άμυνα μας στο τρίποντο καθώς ο Μπαοκ είναι η καλύτερη ομάδα σε σουτ φέτος στο cl.  

Link to comment
Share on other sites

Πετυχα τζειμς στο μολλ στο μαρουσι..

Μετα το αρχικο του σαστισμα καμαμε χαι φαιβ και αφου του ειπα ονλυ ΑΕΚ μου ριξε υποχθονιο γελακι και προχωρησε ακουγωντας με να φωναζω..

FUCK PAOK

FUCK THEM HARD

DONT BE AFRAID NOTHING

(το χειριζομαι απταιστα το αγγλικο ο γαμημενος).

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ειχα πετυχει πριν χρονια bryant nemet και thompson και τους ειχα πεταξει βλαχο ατακα "sorry for the episodes" τοτε που ειχαμε ουγκανιασει με το γαυρο ..οταν σκεφτομαι με ποση απορια γυρισαν και με κοιταξαν και γενικα οτι ξεκινησα πηγα στο τραπεζι τους να τους πω τι , με πιανει ακομα κ σημερα τρελη αμηχανια κ ντροπη..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να μην σας είπαν "thank you" και να τους απαντήσατε "nothing" ?!

 

λοιπόν, πολύ δύσκολο το σημερινό παιχνίδι, ο παπαθεοδώρου έχει φτιάξει πολύ καλή ομάδα. χρειάζεται σοβαρότητα και επιβάλλεται να μείνουμε κοντά στο σκορ. απαγορεύεται ήττα πάνω από 5-6 πόντους.

Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω ντρεπομαι μην νομιζεις αλλα δεν γινοταν να μην του μιλησω ειδικα παραμονες ενος τετοιου αγωνα.

Αμα εβλεπα κανα κριστιστιτς θα τον εγραφα στα αρχιδια μου.

Αυτες ειναι φασεις για στυλ που δεν μασαει και θα του ειχε παρει και τηλεφωνο να βγουνε για καφε.

Μου θυμισες ενα φιλαρακι μου που ειχε κανει πεσιμο σε μια τουριστρια σε ενα κλαμπ στη ιο και της λεει..

YOU ARE THE MOST BEAUTIFUL GIRL IN THE SHOP :lol:

Δεν λεω αλλα γιατι οποτε λεω πολλα ακολουθει τσαπου τελευταιο δειγμα η τεσσαρα στο καραισκακη οποτε το βουλωνω και απο αυριο παλι.

 

ΑΕΚ ΓΑΜΑ ΤΗ ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΗ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Έχουμε μπει εκπληκτικά. Χωρίς ανάσα λέμε να περάσουμε από σήμερα να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Έχουμε κάνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πρώτο δεκάλεπτο. Θα ανέβουν οι νοτιομακεδόνες, αν εμείς όμως είμαστε το ίδιο σοβαροί  θα κερδίσουμε εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Vagos21 said:

Έχουν κόσμο σήμερα 

Ε, νταξ ... είδανε μια περίοδο, καλά είναι.

11-30 και Σπίτια τώρα γιατί αρχίζει η "Μουρμούρα" που παίζει κι ο μπαοκατζής ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Διαιτησία της πλάκας πάντως. Κάνανε το έργο τους από 2 φάουλ ο Θοδωρής με Γκρίφιν νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×