Jump to content

Α.Ε.Κ. - βάζελος (24η αγ.): 09/03, 19:30, Νovasports 1


mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

17 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μπακασέτας
    • Μπογέ
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
    • Τσόσιτς
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπακάκης
    • Τσιγκρίνσκι
    • Οικονόμου
    • Γαλανόπουλος
    • Σιμόες
      0
    • Μπακασέτας
    • Μπογέ
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
    • Τσόσιτς
    • Κρστιτσιτς
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

Εχω την εντυπωση οτι το αποψινο ματς θα ειναι αυτο που θα μας εξοργισει περισσοτερο απ ολα και θα ειναι ο καθρεφτης της φετινης χρονιας μας.

Μακαρι να ειμαι λαθος

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Δεν μπορει ολα να βγαινουν οφσαιτ,θα τους κατσει μια.Εμεις φετος ειμαστε χαλι μαυρο

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω εχω παρατηρησει οτι ο Οικονομου σε καθε ματς κανει 6-7 τυφλα γεμισματα απο την αμυνα στην επιθεση;

Μου δινει την εντυπωση οτι βλεπει την μπαλα σαν βομβα και απλως θελει να την διωξει...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οικονόμου και σήμερα σε πολύ κακή βραδιά. Συνεχώς πιο πίσω από τους άλλους 2 (κίνδυνος θάνατος δλδ για το offside trap), λάθος τοποθετήσεις, λάθος γεμίσματα.

Link to comment
Share on other sites

Τριβουν τα χερια τους οι αρδ, θα πριονισουν τον Μανολο.Θα φυγει ως αποτυχημενος και την προετοιμασια θα την κανει κανενας Παρασχος κανενας Παντελιδης κανενας Κωστενογλου.Και μετα θα λεμε τι εχουν τα ερμα και ψοφανε.Μυαλο δεν θα βαλουνε με τιποτα εκει στην διοικηση.

Link to comment
Share on other sites

Θα λεγε κανεις οτι παιζεις χωρις χαφ, αλλα απο την αλλη κοιτας με ποιους χαφ παιζει ο Δωνης και λες αστο καλυτερα, να βρουμε αλλη δικαιολογια.

Ειπαμε δεν θες το Σερβο κυριε σουβλατζη, αλλα σου λειπει ο Μανταλος και κατεβαινεις χωρις κεντρικο χαφ στο παιχνιδι. Με Σιμοε και Γαλανοπουλο για να κοψουν ποιον; Τον Κατσε ή το Δωνη;

Σοβαροι να ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Τριβουν τα χερια τους οι αρδ, θα πριονισουν τον Μανολο.Θα φυγει ως αποτυχημενος και την προετοιμασια θα την κανει κανενας Παρασχος κανενας Παντελιδης κανενας Κωστενογλου.Και μετα θα λεμε τι εχουν τα ερμα και ψοφανε.Μυαλο δεν θα βαλουνε με τιποτα εκει στην διοικηση.

Έμεινε ελεύθερος ο τεννες ο μπαμπης

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο,τι λαθη εκανε περυσι ο Ισπανος με 2 6αρια στο ματς τα κανει και τωρα. Ειτε αμπαλος ειτε χαρτακι. Ας ελπισουμε να μπει κανα γκολ απο το κεντρο η να μπει κανενας με οπλο μεσα μπας και σηκωσουμε καμια κουπα στο τελος.

ΥΓ: Με τον χειροτερο βαζελο της ιστοριας παιζεις ημαρτον 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×