Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

Εγώ είμαι ΟΧι . Είναι πολύ αργός ο Αυστριακός βαψομμαλλιάς.

 

Σοφό ποστ !

Οι ταχύτητες στις οποίες παίζεται το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα δεν επιτρέπουν αργούς παίκτΑς.

Εύγε ΣτΕλιανόπουλε (και καθώς θα βγαίνεις κλείσε και την πόρτα ...)!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

Εγώ είμαι ΟΧι . Είναι πολύ αργός ο Αυστριακός βαψομμαλλιάς.

 

Αυτοί είναι που λέγανε κάποτε "δεν μαρκάρει ο Τσάρτας", "δεν έχει θέση ο Σκόκο", "γέρασε ο Ριβάλντο" και τέτοια.

Μυρωδιάδηδες ...

Link to comment
Share on other sites

Γράψε και τη δική σου γνωμη ελεεινέ όσο και άμπαλε Μανιάτη και άσε τον υψηλό σχολιασμό.Έχεις χτίσει όλη σου την καριέρα τόσα χρόνια στο ΚΜ στην πλάτη μου .

Την Κυριακή τελευταίος αγώνας εντός της ΑΕΚ για φέτος . Κανόνισε να βρεις τον δρόμο αυτήν τη δόση να σε ταράξω στη φάπα .

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CHⓇIS said:

Dn ton phran persy pou htan eleutheros kai tha ton paroun tora pou exei sumvolaio?

Θα πιέσει και αυτός λίγο την ομάδα του να μείνει λίγο ελεύθερος και θαρθει ρε μην κολλάς σαυτά.Τον καλεί κάθε βράδυ ο Λύμπε στο Βάιμπερ και του λέει για την Αγιά Σοφιά και τον Ντέλετιτς. Τα ξέρει όλα ο Σολζ και ειναι ψημένος λέει απλά θέλει πριν βάλει τζίφρα να βγει Βούρος δήμαρχος στα Φιλαδέλφεια.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, CHⓇIS said:

Dn ton phran persy pou htan eleutheros kai tha ton paroun tora pou exei sumvolaio?

Εδω τιθεται το θεμα στην σωστη του βαση.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με χαλάει ο Αυστριακός (ο οποίος παίζει και CB).

Έχει εξαιρετικά στημένα, καλό κοντρόλ μπάλας και καλή πάσα.

Είναι όντως αργός αλλά καμία σχέση με τον Αϊντάρεβιτς όπως γράφουν εδώ μέσα.

Imo με αυτόν στο ρόστερ έχεις Σιμόες-Γαλανόπουλο στο #6 έχεις Κρστσιτς και Αυστριακό στο #8 πήρες και τον Σαμπανάτζοβιτς οπότε θες ακόμα ένα χαφ που θα σε απογειώσει (ιδανικά box to box). Έχουμε σαφή λειψανδρία στα χαφ από την αποχώρηση Johanson και μετά ο οποίος αντικαταστάθηκε από Μοράν.

Το ότι δεν πήγε καλά στους Ελβετούς δεν μου λέει κάτι αφού όλη η ομάδα τους φέτος ήταν μια τραγωδία.

Με τους Αυστριακούς πέρσι ξεχώριζε σαν την μύγα μέσα στο γάλα στο γήπεδο ανάμεσα σε 22 παίχτες.

Και σιγά το κόστος κιόλας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαφ που ξερει μπαλα ο Αυστριακος. Μπορει σαν λιμπερο σε 3αδα στοπερ. Η αληθεια ειναι οτι χρειαζεσαι τετοιον παικτη που μπορει να κλεισει αρκετες τρυπες. Επισης με την φυγη του Γκαλο πρεπει να βρεις καποιον για να εκτελει τα στημενα. Στα θετικα οτι βλεπει γηπεδο και εχει την μεγαλη μεταβιβαση. Μονο αρνητικο οτι ειναι αργος, αλλα οσο τον θυμαμαι στα ματς με την Αουστρια το καλυπτε αυτο με τις τοποθετησεις του.

Ναι απο εμενα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Εμένα δεν με χαλάει ο Αυστριακός (ο οποίος παίζει και CB).

Έχει εξαιρετικά στημένα, καλό κοντρόλ μπάλας και καλή πάσα.

Είναι όντως αργός αλλά καμία σχέση με τον Αϊντάρεβιτς όπως γράφουν εδώ μέσα.

Imo με αυτόν στο ρόστερ έχεις Σιμόες-Γαλανόπουλο στο #6 έχεις Κρστσιτς και Αυστριακό στο #8 πήρες και τον Σαμπανάτζοβιτς οπότε θες ακόμα ένα χαφ που θα σε απογειώσει (ιδανικά box to box). Έχουμε σαφή λειψανδρία στα χαφ από την αποχώρηση Johanson και μετά ο οποίος αντικαταστάθηκε από Μοράν.

Το ότι δεν πήγε καλά στους Ελβετούς δεν μου λέει κάτι αφού όλη η ομάδα τους φέτος ήταν μια τραγωδία.

Με τους Αυστριακούς πέρσι ξεχώριζε σαν την μύγα μέσα στο γάλα στο γήπεδο ανάμεσα σε 22 παίχτες.

Και σιγά το κόστος κιόλας.

Αν πάρουμε αυτον δεν πρόκειται να πάρουν άλλον χάφ εκτός και αν φύγει μάνταλος η μπακασέτας ( και αυτό παίζεται ) .

Είναι οκ η 6άδα για δύο θέσεις

6 ΣΙΜΟΕΣ ΓΑΛΑΝΟ

8 ΣΕΡΒΟΣ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟΣ

ΣΑΜΠΑ ΜΠΑΜΠΗΣ

σε τριάδα στο κέντρο υπάρχει και μάνταλος , μπακασέτας

Το καλό είναι ότι καλύπτει και σέντερ μπάκ και ετσι εκεί με ένα παίκτη είμαστε οκ 

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2019 at 3:25 PM, firebird said:

 

Εμένα ο αυστριακός μου άρεσε πολύ πέρσι πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Στους περισσότερους νομίζω άρεσε ο αυστριακός. Τώρα ούτος η άλλος είναι 100% στα λεφτά που δίνει η ομάδα οποτε δεν βρίσκω τον λόγο να μην τον φέρεις.

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2019 at 12:01 PM, Stylianopoulos said:

Εγώ είμαι ΟΧι . Είναι πολύ αργός ο Αυστριακός βαψομμαλλιάς.

 

Βασιλης Τσαρτας like this..

Υ.Γ. O Αυστριακός είναι ελεύθερος απο την Γκρασχοπερ αφού έλυσε το συμβόλαιο του 

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2019 at 12:18 PM, Stylianopoulos said:

Γράψε και τη δική σου γνωμη ελεεινέ όσο και άμπαλε Μανιάτη και άσε τον υψηλό σχολιασμό.Έχεις χτίσει όλη σου την καριέρα τόσα χρόνια στο ΚΜ στην πλάτη μου .

Την Κυριακή τελευταίος αγώνας εντός της ΑΕΚ για φέτος . Κανόνισε να βρεις τον δρόμο αυτήν τη δόση να σε ταράξω στη φάπα .

Αφού είστε φίλοι, γιατί μαλώνετε;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Vargas21 said:

Βασιλης Τσαρτας like this..

 

Τώρα πραγματικά κρίνεις πως τίθεται θέμα έστω σύγκρισης του Τσάρτα με τον Αυστριακό ; 

Link to comment
Share on other sites

Αν έφευγε μπακασετας , μάνταλος η Μάρκο θα ερχόταν εχθές αλλά δεν θέλουν να δώσουν ούτε 300 για χαφ ενώ έχουν πάρει πάρει το Σέρβο . 

Εμένα θα μου άρεσε ένα 4-3-3 με σιμοες/γαλανό στο 6 και Σέρβος αυστριακός  μάνταλος σάμπα ίσως και κανένας άλλος  για δύο θέσεις στο 8 . 

Μπροστά με ένα παίκτη σαν Αραούχο από τη μια πλευρά και από την άλλη σαν μπογιέ και μπροστά και Μάρκο μια χαρά  η άλλος τύπου Πόνσε για να αφήνει χώρους για τους άλλους και να παίζει στο κουτί .

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τώρα πραγματικά κρίνεις πως τίθεται θέμα έστω σύγκρισης του Τσάρτα με τον Αυστριακό ; 

Δεν χωράνε στην ίδια πρόταση καν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν έρθει ο Αυστριακός ή παίκτης σαν τον Αυστριακο, πρέπει να παίξουμε και ρόμβο

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οχι αλλο τα ζωα μου αργα και περπατητες μισοπλεμονους.Θελομε σφεντονες,σαιτες στα ακρα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stylianopoulos said:

Τώρα πραγματικά κρίνεις πως τίθεται θέμα έστω σύγκρισης του Τσάρτα με τον Αυστριακό ; 

Οχι δάσκαλε ούτε κατά διάνοια. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αυστριακος με ειχε εκνευρισει απιστευτα περσι στο οακα. Προφανως δεν ηξερα τπτ γι αυτον αλλα εβλεπα εναν αργο και μεγαλο σε ηλικια παικτη (ετσι μου χε φανει) που εκανε ολο το παιχνιδι τους και ειχα εξοργιστει με τους δικους μας που δεν μπορουσαν να τον αντιμετωπισουν.

Στο δευτερο ματς δεν εκανε κατι ιδιαιτερο και οπως δειχνει και η πορεια δεν ειναι τοσο καλος παικτης οσο ειχε δειξει στο οακα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Παντως στους μεταγραφικους μας στοχους διατηρουμε εναν σταθερο κορμο

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×