Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Guest Saxon21

Παλι αραουχο,παλι βρανιες,δηλαδη που να κατσει ο λυμπε να ψαχνει,στους ιδιους ρε που φυγανε,να τους φερουμε πισω,τους ξερουμε,μας ξερουν.Πηγαινετε να βρειτε κανενα ντελιμπασιτς,κανενα μιελκαρσκι,τον μανου φερτε πισω,βρε και τον βαργκας να φερετε.

Link to comment
Share on other sites

To θεμα δεν ειναι οτι κοιταει ξανα ο Λυμπε τους Αραούχο,Βράνιες και Πετερσον που γραφεις.. αλλα να τους φερει . Παιχταραδες ειναι και οι τρεις .

Πιστευω πως οι Σάμπα,Αθανασιαδης ειναι για παγκο και ο Ντέλε βλέπουμε για 11αδα . Οποτε θελεις σιγουρα 3-4 απο το πάνω ράφι .

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stylianopoulos said:

To θεμα δεν ειναι οτι κοιταει ξανα ο Λυμπε τους Αραούχο,Βράνιες και Πετερσον που γραφεις.. αλλα να τους φερει . Παιχταραδες ειναι και οι τρεις .

Πιστευω πως οι Σάμπα,Αθανασιαδης ειναι για παγκο και ο Ντέλε βλέπουμε για 11αδα . Οποτε θελεις σιγουρα 3-4 απο το πάνω ράφι .

Θες τουλαχιστον 4 πανωραφατους. Ενα center back, ενα winger, ενα επιθετικο και ενα τερματοφυλακα.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Τίγρη φέρε CR7 στην Αγιά Σοφιά

Να πέσουν τα μπετά

Αν ειναι να πεσουν τα μπετα, να μην ερθει...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Stylianopoulos said:

To θεμα δεν ειναι οτι κοιταει ξανα ο Λυμπε τους Αραούχο,Βράνιες και Πετερσον που γραφεις.. αλλα να τους φερει . Παιχταραδες ειναι και οι τρεις .

Πιστευω πως οι Σάμπα,Αθανασιαδης ειναι για παγκο και ο Ντέλε βλέπουμε για 11αδα . Οποτε θελεις σιγουρα 3-4 απο το πάνω ράφι .

Ο μικρος εχει στοιχεια απ οτι ειδα λιγο και μου εχουν πει και παρα πολυ καλα λογια. Εγω θα το στηριξω το παιδι και ελπιζω να του δοθει και χρονος και να μην πεσουμε να το φαμε απ την αρχη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η Σεβίλλη ανακοίνωσε πως ο Μόντσι επιστρέφει στην ομάδα της Ανδαλουσίας για να αναλάβει, ξανά, καθήκοντα αθλητικού διευθυντή

Ας αρχίσουμε να ψάχνουμε ποιους εχει η Σεβίλλη για δανεισμό. Όλο και κάτι θα βρούμε καλύτερο του Ντελετιτς

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 hours ago, Vargas21 said:

Η Σεβίλλη ανακοίνωσε πως ο Μόντσι επιστρέφει στην ομάδα της Ανδαλουσίας για να αναλάβει, ξανά, καθήκοντα αθλητικού διευθυντή

Ας αρχίσουμε να ψάχνουμε ποιους εχει η Σεβίλλη για δανεισμό. Όλο και κάτι θα βρούμε καλύτερο του Ντελετιτς

Με τα ιδια λεφτα? Δυσκολο. Το θεμα δεν ειναι οτι δεν υπαρχουν παιχτες να βρουμε....δεν υπαρχουν παιχτες για την ΑΕΚ με τα λεφτα που διαθετουμε ειναι το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

On 3/16/2019 at 12:38 AM, The Magician said:

Ο μικρος εχει στοιχεια απ οτι ειδα λιγο και μου εχουν πει και παρα πολυ καλα λογια. Εγω θα το στηριξω το παιδι και ελπιζω να του δοθει και χρονος και να μην πεσουμε να το φαμε απ την αρχη.

Εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να στηρίξω κανέναν. Ξέρεις μπάλα; Μπες και παίξε. Για το τριτοκοσμικό ελληνικό πρωτάθλημα μιλάμε, σιγά τη δυσκολία για κάποιον που ξέρει.

Ας μη καούμε με άλλους Γαλανόπουλους που όλο θα έκανε την έκρηξη και κοντεύει να βγει στη σύνταξη και τον λέμε ακόμα ταλέντο.

Link to comment
Share on other sites

Παπασταθοπουλος δηλωσε οτι τελικα εχει αποφασισει να μην τελειωσει καν την καριερα του στην Ελλαδα (δλδ στην ΑΕΚ). Ειπε πανω κατω οτι "ξερω οτι θα στεναχωρησω πολλους ΑΕΚτζηδες με αυτο που λεω τωρα αλλα προτιμω στο τελος να παω καμια Αμερικη παρα να γυρισω Ελλαδα".

 

Υγ. Επισης ειπε οτι το ΟΑΚΑ ειναι χαλια για αυτον, δεν μπορει να παιζει καν εκει και οτι καλυτερη εδρα για την εθνικη ειναι το Καραισκακης (συμφωνησε κι ο Κατσουρανης σε αυτο). 

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμηθούμε κάτι πρόσφατα ελεεινά ματς για αυτή τη νέα διοργάνωση που πρέπει να ήταν 30 άτομα μέσα, δεν έχει άδικο για το οακα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα ξαναθυμηθηκα οτι οπως ξενερωνουμε εμεις, ετσι ξενερωνουν και οι παικτες. Αν οχι Καραισκακη Λεωφορο, ελεγε ο Κατσουρανης. Οχι ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Για την συγκεκριμενη εθνικη νομιζω και το γηπεδο της Καλιθεας στα βραχια μια χαρα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Οκ τα είπε ο άνθρωπος.

Δηλαδή θα του δίνουν 3 μύρια για ένα χρόνο στην Κίνα και αυτός θα έρθει να παίζει αντίπαλος του Λεβαδειακού για να λέει ότι γύρισε στη ΑΕΚ?

Link to comment
Share on other sites

Καλα το point μου (Χαμπε) ειναι ποσο χαλια ειναι το οακα, οχι πού θα παιζει ο Κωστας ο Μητρογλου. ?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, nikos said:

Παπασταθοπουλος δηλωσε οτι τελικα εχει αποφασισει να μην τελειωσει καν την καριερα του στην Ελλαδα (δλδ στην ΑΕΚ). Ειπε πανω κατω οτι "ξερω οτι θα στεναχωρησω πολλους ΑΕΚτζηδες με αυτο που λεω τωρα αλλα προτιμω στο τελος να παω καμια Αμερικη παρα να γυρισω Ελλαδα".

 

Υγ. Επισης ειπε οτι το ΟΑΚΑ ειναι χαλια για αυτον, δεν μπορει να παιζει καν εκει και οτι καλυτερη εδρα για την εθνικη ειναι το Καραισκακης (συμφωνησε κι ο Κατσουρανης σε αυτο). 

Εντάξει λογικό  στην αμερική θα πάρει σοβαρά λεφτά και θα κάνει ζωάρα . Εγώ θα τον ήθελα πάντως πιο πολλή πόστο παρά σαν παίκτης στα 35 του ξεζουμισμένο απο την Αγγλία ( πρόεδρος η κάτι τέτοιο) γιατί μόνο έτσι θα φύγουμε απο τα 90 και θα πάμε στο τώρα . έκατσε χρόνια σε Ιταλια , Γερμανία και τώρα Αγγλία σε μεγάλα κλάμπ με οργάνωση και στόχους . έχει σπουδαίες παραστάσεις και είχε σπουδαίους προπονητές 81 ματς με τούχελ , 73 με κλόπ , 61 σάεφ με έμερι και με άλλους . Έχει παραστάσεις , εμπειρία προσωπικότητα και διασυνδέσεις ταιριάζει . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ε, δικιο εχει, τι να λεμε. Ειπε "ειχα πει αλλα, αλλα το ξανασκεφτηκα και δεν θελω να ξαναπαιξω στο ελ. πρωταθλημα".

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θα τον κλεψει ο ιβαν με τσετσενικο ηγεμονικο συμβολαιο,μονο και μονο για να κανει σπασιμο στον αεκτζηδικο λαο.

Link to comment
Share on other sites

πόσα να του δώσει παραπάνω ? έχει πάρει ήδη τόσα πολλά που δεν θα τον ενδιαφέρει αν μπορεί να γυρίσει στην ΑΕΚ  . Βασικά δεν είχε πει ακριβώς ότι θα γυρίσει στην ΑΕΚ άλλα η κουβέντα ήταν πάντα Θέλω να παίξω μπάλα μέχρι τα 32 και δεν θέλω να φτάσω 35 και να είμαι στα γήπεδα και αν κάποια στιγμή θέλω να γυρίσω ΠΡΩΤΑ θα μιλήσω με την ΑΕΚ γιατί το ωφείλω . Πάντως αν φτάσει 33 και δεν του ανανεώσει η άρσεναλ  ή δεν βρεί καλό συμβόλαιο Ευρώπη (πράγμα αδύνατο) μπορεί και να αλλάξει μυαλά ( ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος ) . Τώρα και λογικά μας βλέπει μπανανία. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Με λυμπε εισαι καταδικασμενος να αποτυχεις στις μεταγραφες,τωρα που εβαλε 1 γκολ ο αλμπανης θα μας ζαλισουν τα μεζεα για τον παιχταρα που ανακαλυψανε και οτι θα τον πουλησει ο τιγρης 10 εκ ευρω στο εγγυς μελλον.Αυξηση μπατζετ 40% και γεναια χρηματοδοτηση,2 παιχταραδες σε καθε γραμμη,αν αποτυχει,ρεφαρουμε απο 25 εκ ευρω για αγια σοφια και παιρνουμε  δανειο με εγγυητη τιγρη.Απλα πραματα που τα βλεπει και ο ανεστης βλαχος με το πορσελανινο το ματι.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνουν άλλον

Δεν υπάρχει ακόμη ένδειξη για πρόθεση της ΑΕΚ να κάνει σοβαρή συζήτηση για την ανανέωση του συμβολαίου του Ροντρίγκο Γκάλο. Δεν θα πρέπει να προκαλέσει έκπληξη μάλιστα το να μη γίνει και καθόλου. Αντίθετα, υπάρχουν σοβαρές ενδείξεις για κινήσεις στη μεταγραφική αγορά για τη θέση του δεξιού μπακ.
Τ.Τ.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τοσα πολλα ζηταει και ο γκαλο πια,ουτε εναν γκαλο δεν μπορει να σηκωσει η ομας,αυτο το βαρυ ονομα στον ποδοσφαιρικο χαρτη?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×