Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, The Magician said:

Εγω χαιρομαι γιατι με την απομακρυνση Γκαλο ανοιξε ο δρομος για Σακιτς

:wub:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mobster21 said:

Ένα μπακ είχαμε που έβαζε γκολ, έφυγε κι αυτό.

Βασικα ο μοναδικος που εβαζε γκολ απο φαουλ

Link to comment
Share on other sites

H κριτικη του Σάκιτς για τα δεδομένα του Ατρομήτου από δημοσιογράφο με καλή ανάλυση και γραφή(τον έχω διαβάσει αποσπασματικά) που ασχολείται με τα θέματα και αυτής της ομάδας.

" Εμάνουελ Σάκιτς: Βασικός δεξιός μπακ τη φετινή σεζόν κυρίως λόγω των προβλημάτων που έβγαλε ο Κυριάκος Κιβρακίδης. Είχε μεταπτώσεις στην απόδοσή του, τίποτα το σούπερ, αλλά σχετικά αξιόπιστος. Υπάρχει ενδιαφέρον για την απόκτησή του από άλλες ομάδες, ο Ατρόμητος δεν «καίγεται» να τον κρατήσει κι αν θα το κάνει με τα δικά του οικονομικά «θέλω», χωρίς να μπει σε διαδικασία υπερβάσεων. Αν θέλει να παραμείνει έχει καλώς για τους Περιστεριώτες, ειδάλλως θα κοιτάξει αλλού. "

http://www.sport-fm.gr/article/ta-sumbolaia-pou-ligoun-o-kanadi-kai-i-epomeni-mera-ston-atromito/3978211

 

Συμπληρώνω και για την άλλη περίπτωση

Αζέρ Μπουσούλατζιτς: Βασικός αμυντικός χαφ τα δύο τελευταία χρόνια και το «alter-ego» του Μάντσον. Απόλυτα θετική η συνεισφορά του και σε αυτό δεν τίθεται καμία συζήτηση. Ψηλός, ξέρει μπάλα και σε άψογη ηλικία (27). Τον Φεβρουάριο φαινόταν κοντά στο να ανανεώσει, αλλά το θέμα «πάγωσε» λόγω των αγωνιστικών υποχρεώσεων που εκείνη την περίοδο, η ομάδα του Περιστερίου ήταν σε κάμψη. Το θέμα του θα συζητηθεί άμεσα και φαίνεται να είναι κυρίως στο χέρι της ομάδας τι θα κάνει και αν θα προχωρήσει στο τελικό γύρο των διαπραγματεύσεων. Απαραίτητη σημείωση: Ο παίκτης έχει προτάσεις, το περιβάλλον όμως στην ομάδα που είναι τώρα το βάζει σε προτεραιότητα.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έφυγε ο Γκάλο την καλύτερη σέντρα την έχει ο Λιβάγια!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, The Magician said:

Εγω χαιρομαι γιατι με την απομακρυνση Γκαλο ανοιξε ο δρομος για Σακιτς

0j0.jpg

:lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως αν δεν είχαν ανανεωθεί και Σιμόες, Μπακασέτας εκτός του Γκάλο τώρα θα ταν πολύ πιο εύκολο το Upgrade του ρόστερ.

Καλός ο Ροντρίγκο και τον αγαπάμε, αλλά αν τους ανανεώνουμε και όλους μετά δεν γίνεται βελτίωση.

Και γενικά θεωρώ πως από το παρόν ρόστερ από δω και πέρα κανείς δεν πρέπει να ανανεωθεί ξανά.

Πωλήσεις ή αντικαταστάσεις όταν λήγουν τα συμβόλαια τους.

Γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

096C001D-E4A1-4CD8-8A3D-78C632F89C19.jpe

Έχω πει πως διαφωνώ με το να φύγει ο Livaja.

Και αυτά τα "πώληση Livaja για να φέρουμε Araujo τα ακούω βερεσέ" γιατί στις 32 Αυγούστου δεν θα χουμε ούτε Livaja ούτε Araujo.

ΔΕΝ έχει την πολυτέλεια ΑΥΤΗ η ΑΕΚ να χάνει παίχτες που ξέρουν το τόπι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Η αλήθεια είναι πως αν δεν είχαν ανανεωθεί και Σιμόες, Μπακασέτας εκτός του Γκάλο τώρα θα ταν πολύ πιο εύκολο το Upgrade του ρόστερ.

Καλός ο Ροντρίγκο και τον αγαπάμε, αλλά αν τους ανανεώνουμε και όλους μετά δεν γίνεται βελτίωση.

Και γενικά θεωρώ πως από το παρόν ρόστερ από δω και πέρα κανείς δεν πρέπει να ανανεωθεί ξανά.

Πωλήσεις ή αντικαταστάσεις όταν λήγουν τα συμβόλαια τους.

Γνώμη μου.

Μωρέ φυσιολογικό είναι το οτι ανανέωσαν οι συγκεκριμένοι. Μη φυσιολογικό είναι που δε φέρνεις 3-4 παικτες του μυρίου δίπλα τους και μπαίνουμε στο τρυπάκι να σκεφτούμε μπακαλίστικα με τα συμβόλαια κ τα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

0j0.jpg

:lol:

Τον ειχε μεγαλη λατρεια τον Γιοζιπ απ' οσο εχω διαβασει.

Νομιζω την ειχε κοπανησει απο την ομαδα χωρις αδεια στην κηδεια του

Link to comment
Share on other sites

Όχι μην τα πάρεις φίλε, έφθασε η πρώτη μας μεταγραφή .  Μερικά στόματα ήδη κλείνουνε.

Καλώς ήλθες στέγαστρο Τσιμολάι.

 

FB_IMG_1557858377808.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αινιγματικο ποσταρισμα της συζηγου του Λιβαγια

«Το αντίο δεν κρατά για πάντα. Το αντίο δεν σημαίνει τέλος. Θα μου λείψεις μέχρι να ανταμώσουμε ξανά. Σας ευχαριστώ που ήσασταν μέρος του ταξιδιού μου. Η σεζόν ολοκληρώθηκε, ήρθε η ώρα να πάμε σπίτι».

https://www.enwsi.gr/wp-content/uploads/2019/05/096C001D-E4A1-4CD8-8A3D-78C632F89C19.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δρόμο τουρίστα...αν παρεις και το μανταλο μαζί θα είμαστε καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειδικα μετα τον τελικο τον σιχαθηκα πλεον.

Δεν ειναι μονο η βλακεια του, ουτε καν καθαρα αγωνιστικα δεν τον βλεπω πλεον να προσφερει στα δυσκολα. Τον κωλο του παταει.

Το οτι αυτοι βεβαια θα τον πουλησουν για να εξοικονομησουν λεφτα ή για να παρουν χειροτερο, αλλο καπελο.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ελεύθερος ο Μανιάς. Ποιος Αραούχο και Πόνσε, έλα στην ΑΕΚΑΡΑ κιλερ.

Link to comment
Share on other sites

Μπαλαδορος αλλα απο μυαλο γ τον μπεο.οσο θυμαμαι την κοκκινη με βιντι φρικαρω.

Συνομοταξια τζεμπουρ

Link to comment
Share on other sites

Ασ φερει κανα φραγγο τουλαχιστον να παρουμε καμια σιδερια γ το γηπεδο

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννιωτας θα παει Κιελτσε λενε. Αρα ψαχνουμε 1 εξτρεμ λιγοτερο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Ο Γιαννιωτας θα παει Κιελτσε λενε. Αρα ψαχνουμε 1 εξτρεμ λιγοτερο.

Δεν προκύπτει από πουθενά πως ψάχνεις 1 εξτρέμ λιγότερο.

Και για να δώσω και εγώ ένα inside, ψάχνουμε για 1 χαφ δυνατό (δύο αν πωληθεί ο Γαλανόπουλος), δύο κεντρικούς αμυντικούς, δύο ακραίους και έναν επιθετικό.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×