Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Tasos said:

Πάντως αυτός ο Ματέο Γκαρσία της Λας Πάλμας που έπαιζε στον άρη, θα ήταν ταμάμ για μεσοπιθετικό που ψάχνουμε. 22 χρονών, έχει δει και Ελλάδα, αργεντικός (που γενικά τους πάει η ΑΕΚ)...μια χαρά περίπτωση!

Αλλά εμείς κοιτάμε τον Πίου.

Η διαφήμιση πάντως, που αντέγραφε τον μακαρίτη τον Μάκαρο....θα ταίριαζε τέλεια και με τον Μητσάρα από την Νίκαια...έχει αυτό το ύφος βαρύμαγκα που τον ενοχλούν τα αρχίδια μέσα στο παντελόνι, βαριέται και να σου μιλήσει αλλά θα σου κάνει τη χάρη για 2 νότες στα πεταχτά και μην με κουράζεις και πολύ γιατί θα στραβώσει το στόμα και θα έχεις επιπτώσεις.

και στην διαφήμιση...όπου "Αντωνίου"..."Μάνταλος".

Για να γελάσουμε και λίγο:

 

 

 

Ε τι να κανουμε,

δεν εχουμε Ιγκνατιεβιτς να κανει ενοπλα ντου στο γηπεδο με μπραβους,

να φερνει Λεο Ζαμπα απο το μαγευτικο Αζερμπαιτζαν,

και ψευτοποντιους για να καλυψει την δικια του φανταστικη εθνικοτητα.

Ζηλευω κιολας γιατι πως αλλιως να ζησεις στιγμες θριαμβου,

οπως με την Βιντι και την Εστερσουντ.

Θα βολευτουμε με τον "παλιογερο, λαμογιο, γκανγκστερ,"

ενω οι αλλοι εχουν "τον πανεξυπνο-αγνο επιχειρηματια, που εχει παθος για την ομαδα του."

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
30 minutes ago, nedved21 said:

Ε τι να κανουμε,

δεν εχουμε Ιγκνατιεβιτς να κανει ενοπλα ντου στο γηπεδο με μπραβους,

να φερνει Λεο Ζαμπα απο το μαγευτικο Αζερμπαιτζαν,

και ψευτοποντιους για να καλυψει την δικια του φανταστικη εθνικοτητα.

Ζηλευω κιολας γιατι πως αλλιως να ζησεις στιγμες θριαμβου,

οπως με την Βιντι και την Εστερσουντ.

Θα βολευτουμε με τον "παλιογερο, λαμογιο, γκανγκστερ,"

ενω οι αλλοι εχουν "τον πανεξυπνο-αγνο επιχειρηματια, που εχει παθος για την ομαδα του."

Ας το πάρουμε αλλιώς...

Κατ' αρχάς δεν λέει κανείς ότι είναι όλοι Άγιοι και ο Μητσάρας λαμόγιο...λέω ότι όλοι είναι λαμόγια και γκανγκστερ, απλά κάποιοι ρίχνουν φράγκα και άλλοι όχι.

So simple.

και γενικά, δεν είμαι της αρχής του "βολέματος"...δηλαδή, δεν λέω "α τι καλά που είμαστε. Δόξα τω Θεό, που δεν έχουμε τον Μάκη..." λεω ότι "αυτό που έχω, δεν μου φτάνει...είναι λίγο ρε παιδί μου...είναι ντεμέκ".

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Rantogia sthn betis me 1misi xarti to xrono

κριμα παραλιγο να τον κλειναμε στις 31 Αυγουστου με 240 χιλιαρικα και ενα πιττογυρο μπονους. μετα  αφησαμε την περιπτωση του για καποιον ανεξηγητο λογο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Tasos said:

Ας το πάρουμε αλλιώς...

Κατ' αρχάς δεν λέει κανείς ότι είναι όλοι Άγιοι και ο Μητσάρας λαμόγιο...λέω ότι όλοι είναι λαμόγια και γκανγκστερ, απλά κάποιοι ρίχνουν φράγκα και άλλοι όχι.

So simple.

και γενικά, δεν είμαι της αρχής του "βολέματος"...δηλαδή, δεν λέω "α τι καλά που είμαστε. Δόξα τω Θεό, που δεν έχουμε τον Μάκη..." λεω ότι "αυτό που έχω, δεν μου φτάνει...είναι λίγο ρε παιδί μου...είναι ντεμέκ".

Βασικα ελεγες οτι ο Ιγκνατιεβιτς ειναι πανεξυπνος επιχειρηματιας, αγνος και παθιασμενος με την ομαδα του,

ενω ο Μελισσανιδης ειναι παλιογερος, λαμογιο και γκανγκστερ, οποτε θεωρεις οτι ολοι ειναι λαμογια και γκανγκστερ εκτος απο τον Ιγκνατιεβιτς.

Επισης ανακαλυψες, δις και χιλιαδες, φανταστικα ενοπλα ντου του Μαρινακη, του Μελισσανιδη, του Κουγια(λολ) και του Καραπαπα(λολολο) κλπ.

Για να δικαιολογησεις το μονο πραγματικο ενοπλο ντου, του ψευτοποντιου "πανεξυπνου επιχειρηματια."

 

Ειναι ντεμεκ ο Μελισσανιδης,

αλλα ο Ιβαν που φανταστηκε οτι ειναι αλλη εθνικοτητα στα 55 του, ειναι ο "αυθεντικος" τυπος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nikos said:

κριμα παραλιγο να τον κλειναμε στις 31 Αυγουστου με 240 χιλιαρικα και ενα πιττογυρο μπονους. μετα  αφησαμε την περιπτωση του για καποιον ανεξηγητο λογο.

Quote

Η Ένωση έφτασε κοντά στην ολοκλήρωση της σημαντικής μεταγραφής του 25χρονου διεθνή κεντρικού χαφ, καθώς τα είχε βρει σε όλα με την Θέλτα Βίγκο για συνιδιοκτησία του έναντι δύο εκατομμυρίων ευρώ, ενώ η πρότασή της «κάλυπτε» επίσης τα οικονομικά θέλω του ποδοσφαιριστή για συμβόλαιο συνεργασίας. Ωστόσο, ο Νεμάνια Ραντόγια (το τρέχον συμβόλαιο του οποίου με τον σύλλογο της Γαλικίας ολοκληρώνεται το καλοκαίρι του 2019), όντας διστακτικός από την αρχή στο να αφήσει το ισπανικό πρωτάθλημα για την Ελλάδα, ενημέρωσε τελικά τους ανθρώπους της ΑΕΚ ότι παρά την εξαιρετική οικονομικά πρότασή τους δεν ενδιαφέρεται να ενταχθεί στον σύλλογο,

Quote

Τελείωσε και τυπικά η περίπτωση του Νεμάνια Ραντόγια για την Ένωση, παρότι η ΑΕΚ τα είχε βρει με τη Θέλτα.

Οι άνθρωποι του «Δικεφάλου» προσπάθησαν μέχρι την τελευταία στιγμή να αποκτήσουν τον Σέρβο χαφ, ωστόσο εκείνος εμφανίστηκε αρνητικός να μετακομίσει στην Ελλάδα. Οι «κιτρινόμαυροι» τα είχαν βρει σε όλα με τη Θέλτα για την απόκτηση (με συνιδιοκτησία) του 25χρονου μέσου, ενώ και η πρόταση που έκαναν στον ίδιο, τον κάλυπτε οικονομικά. Ωστόσο, ο Ραντόγια φαινόταν εξ αρχής πως δεν… ψηνόταν για να αγωνιστεί στη Σούπερ Λίγκα και σ’ αυτό επέμεινε μέχρι τέλους, λέγοντας στους ανθρώπους της ΑΕΚ πως προτιμά να παραμείνει στην Ισπανία.

-e1540889364576.jpeg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι αν ο Μελισσανίδης θέλει φέτος να πουλήσει 0 διαρκείας για να μην δώσει την έκπτωση (lol) σε όσους αγόραζαν διαρκείας αυτά τα χρόνια ενόψει Αγιάς Σοφιάς;

Τροφή για σκέψη...

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Από ότι διαβάζω ακόμα ο Μανόλο δεν είναι σίγουρο ότι θα μείνει λολ, που καιρός για μεταγραφές.

Ήδη ο Τασούλης μας γράφει πάντως ότι το όλο κλίμα κοκ στις τάξεις των οπαδών δεν είναι καταστροφικό για την ΑΕΚ.... Οπότε καταλαβαίνετε για που πάει το πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
1 hour ago, nedved21 said:

Βασικα ελεγες οτι ο Ιγκνατιεβιτς ειναι πανεξυπνος επιχειρηματιας, αγνος και παθιασμενος με την ομαδα του,

ενω ο Μελισσανιδης ειναι παλιογερος, λαμογιο και γκανγκστερ, οποτε θεωρεις οτι ολοι ειναι λαμογια και γκανγκστερ εκτος απο τον Ιγκνατιεβιτς.

Επισης ανακαλυψες, δις και χιλιαδες, φανταστικα ενοπλα ντου του Μαρινακη, του Μελισσανιδη, του Κουγια(λολ) και του Καραπαπα(λολολο) κλπ.

Για να δικαιολογησεις το μονο πραγματικο ενοπλο ντου, του ψευτοποντιου "πανεξυπνου επιχειρηματια."

 

Ειναι ντεμεκ ο Μελισσανιδης,

αλλα ο Ιβαν που φανταστηκε οτι ειναι αλλη εθνικοτητα στα 55 του, ειναι ο "αυθεντικος" τυπος.

 

 

Ο Ρώσος είναι πανέξυπνος επιχειρηματίας...πολύ πιο έξυπνος από τον δικό μας και πολύ πιο λαμόγιο. Το να επιβιώσεις στην μετά - Κομουνιστική Ρωσία και να είσαι δίπλα στην ομάδα Πούτιν και να βγάλεις λεφτά με τον τόνο, χωρίς μάλιστα να σε αγγίζει και κανένας πρέπει να είσαι όχι απλά έξυπνος αλλά διαβόλου κάλτσα..κι όχι απλά λαμογιο, αλλά λαμόγια με διδακτορικό.

Όταν ένας τύπος φτιάχνει καπνοβιομηχανία και την πουλάει στους Ιάπωνες με 1.6δις δολλάρια...εε, εντάξει, πες τον χαζό! Και πες τον Μελισσανίδη από την Νίκαια έξυπνο που έστησε ολόκληρη μηχανή για να βουτήξει 100εκ από την εταιρία του και τον έπιασε η επιτροπή ανταγωνισμού και τον διερευνά το FBI.

Και για να μην διαφωνούμε για ... ξένους κώλους...εγώ θα σου πω και το τελευταίο: Όσο κι αν γουστάρεις τον Δημητράκη με το ωραίο του το χιούμορ και τις πονηρές του ατάκες, ο Ρώσος από πάνω τον έχει κάνει 3 χρόνια άλογο, τόσο επικοινωνιακά όσο και παρασκηνιακά.

Το περσινό, το πήραμε από μαλακία του Ρώσου επειδή ως ολιγάρχης συμπεριφέρθηκε με το θυμικό...διαφορετικά από πρόπερσυ μας στήνει (τελικό κυπέλλου) και ο δικός μας σφυρίζει εργοταξιακά.

 

Μας έχει 1 χρόνο από τα κανάλια του και μας γαμάει κανονικά, και κανείς δεν έχει σηκώσει ανάστημα. Μας δουλεύει με τους διαιτητές και τον Περέιρα και εμείς κάνουμε ανακοινώσεις.

Τουλάχιστον ο Ντέμης ξέραμε ότι ήταν φλώρος! Ο Δημητράκης τι; Στα @@ του, δεν μπορεί ή απλά δεν θέλει γιατί το μυαλό του είναι μόνο στο γήπεδο; Ε;

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Και για να το κλείσουμε...εγώ είμαι Αντι-Μελισσανιδικός όσο δεν πάει...Δεν τον ήθελα, δεν τον θέλω...ΔΕΝ, ΔΕΝ...ΔΕΝ!

Αυτό που έκανε το 94 κάποιοι μπορεί να ήταν αγέννητοι ή μικροί και δεν το θυμούνται. Εγώ όμως το θυμάμαι σαν χθες!

Στήσαμε τον Μπάγεβιτς στα μανταλάκια, τον περάσαμε γεννεές 14....αλλά ποιος το έστησε το παραμύθι, λίγοι το θυμάστε.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tasos said:

Και για να το κλείσουμε...εγώ είμαι Αντι-Μελισσανιδικός όσο δεν πάει...Δεν τον ήθελα, δεν τον θέλω...ΔΕΝ, ΔΕΝ...ΔΕΝ!

Αυτό που έκανε το 94 κάποιοι μπορεί να ήταν αγέννητοι ή μικροί και δεν το θυμούνται. Εγώ όμως το θυμάμαι σαν χθες!

Στήσαμε τον Μπάγεβιτς στα μανταλάκια, τον περάσαμε γεννεές 14....αλλά ποιος το έστησε το παραμύθι, λίγοι το θυμάστε.

Α για να βγάλουμε λάδι τον βάτραχο όλο αυτό;

Εκεί έπρεπε να καταλήξουμε;

Πάω να φάω φράουλες ακούγοντας το "Only Teardrops" της Emmelie De Forest (μεγάλη νικήτρια της Eurovision 2013 και μέλος της βασιλικής οικογένειας - άρα πριγκίπισσα αν με εννοείς)

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tasos said:

 

Ο Ρώσος είναι πανέξυπνος επιχειρηματίας...πολύ πιο έξυπνος από τον δικό μας και πολύ πιο λαμόγιο. Το να επιβιώσεις στην μετά - Κομουνιστική Ρωσία και να είσαι δίπλα στην ομάδα Πούτιν και να βγάλεις λεφτά με τον τόνο, χωρίς μάλιστα να σε αγγίζει και κανένας πρέπει να είσαι όχι απλά έξυπνος αλλά διαβόλου κάλτσα..κι όχι απλά λαμογιο, αλλά λαμόγια με διδακτορικό.

Όταν ένας τύπος φτιάχνει καπνοβιομηχανία και την πουλάει στους Ιάπωνες με 1.6δις δολλάρια...εε, εντάξει, πες τον χαζό! Και πες τον Μελισσανίδη από την Νίκαια έξυπνο που έστησε ολόκληρη μηχανή για να βουτήξει 100εκ από την εταιρία του και τον έπιασε η επιτροπή ανταγωνισμού και τον διερευνά το FBI.

Και για να μην διαφωνούμε για ... ξένους κώλους...εγώ θα σου πω και το τελευταίο: Όσο κι αν γουστάρεις τον Δημητράκη με το ωραίο του το χιούμορ και τις πονηρές του ατάκες, ο Ρώσος από πάνω τον έχει κάνει 3 χρόνια άλογο, τόσο επικοινωνιακά όσο και παρασκηνιακά.

Το περσινό, το πήραμε από μαλακία του Ρώσου επειδή ως ολιγάρχης συμπεριφέρθηκε με το θυμικό...διαφορετικά από πρόπερσυ μας στήνει (τελικό κυπέλλου) και ο δικός μας σφυρίζει εργοταξιακά.

 

Μας έχει 1 χρόνο από τα κανάλια του και μας γαμάει κανονικά, και κανείς δεν έχει σηκώσει ανάστημα. Μας δουλεύει με τους διαιτητές και τον Περέιρα και εμείς κάνουμε ανακοινώσεις.

Τουλάχιστον ο Ντέμης ξέραμε ότι ήταν φλώρος! Ο Δημητράκης τι; Στα @@ του, δεν μπορεί ή απλά δεν θέλει γιατί το μυαλό του είναι μόνο στο γήπεδο; Ε;

Καλα στην εκθειαση του Ιγκνατιεβιτς δεν θα απαντησω καν.

Τρελες ανακριβειες και επιχειρηματα εντελως καφενειακου επιπεδου,

λες και αν καποιος εχει πραγματικες γνωσεις για τις μουνοπανιες των Ρωσων ολιγαρχων,

ή τα κολπα του Μελισσανιδη, θα καθοταν να γραφει για αυτα σε public forum στο διαδικτυο.

 

Απο εκει και περα, τωρα προστεθηκε το "λαμογιο" σαν χαρακτηρισμος στον Ιγκνατιεβιτς,

μεχρι τωρα εγραφες οτι ειναι αγνος με παθος για την ομαδα του.

Οπως επισης επινοησες φανταστικα ενοπλα ντου(χιλιαδες κιολας) του Μελισσανιδη, του Κουγια και του Βαιου Καραγιαννη ξερω γω,

για να καλυψεις το μονο πραγματικο ενοπλο ντου που ειδε ολη η Ευρωπη.

Κατι το οποιο στο εχω αναφερει 3 φορες και αποφευγεις να απαντησεις.

 

Να εισαι οσο Αντιμελισσανιδικος θες,

αλλα οταν εχεις σαν "ειδωλο" τον Ιγκνατιεβιτς,

και δικαιολογεις τα παντα στην ξεκαθαρα διεφθαρμενη, πισωπλατη και γκανγκστερικη συμπεριφορα του,

μην αναρωτιεσαι γιατι καποιου μπορει να του προκληθουν ερωτηματα.

Εχουν και παραδοση οι γαυροι του Βορρα στην ψευτια,

παραδοση που δεν φτανεται απο κανεναν οπαδο παγκοσμιως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απο ο,τι φαινεται δεν υπαρχει διαθεση να μας κοροιδεψουν και πολυ φετος. Καταλαβαν οτι δεν τους παιρνει αλλο πιθανως;

Ακομη λοιπον κι ο Κιοφτες μιλαει για 1ους στοχους... Μεσα και Γκουαλ, για αβυσσο με Αραουχο και για δυσκολιες με Ματσις, Πετερσον.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εντάξει κορόιδεψαν 2-3 φορές, τους έμαθαν όλοι πλέον. Με παίκτες από Σούπερ Λιγκ θα την βγάλουμε. Δυστυχώς το πολυβόλο ο Μανιάς βρήκε ομάδα, οπότε δεν ξέρω τι φορ θα βρούμε πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Αρχιζει και παει επισημως η ΠΑΕ σε κατηγορια ομαδων διαχειριστων. Σπανος και σια.

Κι αφηνει επισημως το πανω ραφι να παιξουν μπαλα ο βουβαλος κι ο Ρωσος. Ουτε να μας κοροιδεψουν δεν θενε, απο ο,τι φαινεται.

Παμε για 2.000 διαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

Σημειωστε οτι ο Ναρσινγκ μενει ελευθερος τωρα απο την Σουονσι. Ελπιζω το πολυ δυνατο εξτρεμ που θελουμε να παρουμε να ειναι ειτε αυτος ειτε καποιος του επιπεδου του. Τον συγκεκριμενο εχει ακουστει οτι τον θελει η Φενερ.

Επισης απο την Σουονσι μενει ο Bony ελευθερος, δεν θα με χαλουσε εαν ερχοταν. Ειναι σχετικα μεγαλος, 30, αλλα τα γκολ του πιστευω θα τα κανει.

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟ το μαρουλι θα παει στο γηπεδο.

Αντε να κρατησει και 3-4 μυρια για να καλυψει τις τρυπες που θα προκυψουν με τις μαλακιες που θα ξανακανει.

Μην πω οτι και να πουλησει καναν Μπαρκα ή Λιβαγια, παλι στην ομαδα δεν προκειται να μπουν.

Αρα ας ετοιμαζομαστε οπως καθε χρονο για 2 «καλα» συμβολαια (600-700 το πολυ) και μερικα ακομα τσιπικα και τιποτε παραπανω.

Δεν θελει και μαντικες ικανοτητες το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
2 hours ago, nedved21 said:

Να εισαι οσο Αντιμελισσανιδικος θες,

αλλα οταν εχεις σαν "ειδωλο" τον Ιγκνατιεβιτς,

και δικαιολογεις τα παντα στην ξεκαθαρα διεφθαρμενη, πισωπλατη και γκανγκστερικη συμπεριφορα του,

μην αναρωτιεσαι γιατι καποιου μπορει να του προκληθουν ερωτηματα.

Εχουν και παραδοση οι γαυροι του Βορρα στην ψευτια,

παραδοση που δεν φτανεται απο κανεναν οπαδο παγκοσμιως.

Αν διαφωνείς με την άποψή μου, δικαίωμά σου...άλλωστε η γνώμες είναι σαν τους κώλους...όλοι έχουν από έναν.

Το να "ψάχνεσαι" όμως με αυτά που λέω επειδή είμαι νέος στο φόρουμ και δεν με γνωρίζεις, και να υπονοείς ότι είμαι κρυφο γαυρο-ΠΑΟΚτζής αυτό με προσβάλλει.

Δεν θα το χοντρύνω γιατί όντως είναι εποχές περίεργες και λογικό είναι να είναι κάποιος καχύποπτος. Αλλά κράτα ότι σου γράφει ένας άνθρωπος που η γυναίκα του αναγκάστηκε να του φτιάξει ξεχωριστό - απομονωμένο δωμάτιο εκτός σπιτιού για να βλέπει την ΑΕΚ για να μην ακούν τα παιδιά του, τις φωνές του οταν βλεπει ΑΕΚ.

Σου γράφει ένας άνθρωπος που το 1998 την έκανε σκαστός από φαντάρος για να πάει να δει την ΑΕΚ στην Βαρκελώνη. Σου γράφει κάποιος που την κόρη του πρώτα της έμαθε τον ύμνο της ΑΕΚ και μετά όλα τα άλλα.

Έχω ζήσει όλες τις θύρες του Ν. Γκούμας από 16 χρονών παιδί, και όταν χάνει η ΑΕΚ ...ούτε κέφι για σεξ δεν έχω.

Οπότε...με πολύ αγάπη...αν ποτέ υπονοήσεις ξανά ότι επειδή θεωρώ τον Ρώσο καλύτερο για τον ΠΑΟΚ από ότι τον Μητσάκο για την ΑΕΚ, είμαι ΠΑΟΚτζής, την επόμενη φορά δεν θα σου απαντήσω με κατανόηση και με αγάπη...αλλά με ευχές για καλό γάμο στα αρχαία Ελληνικά.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×