Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, nikos said:
 
Θα παει το παρακαλι συννεφο παλι
 

 

On 5/17/2019 at 7:17 PM, The Magician said:

Θα σου πω αυτα που μαθαινω εγω. 

....................................

Με τον Αραουχο το πραγμα ειναι πιο συνθετο και κλασσικα θα τραβηξει η ιστορια αυτη κατακαλοκαιρο. Μιλαμε για το συμβολαιο που θα αντικαταστησει το μεγαλυτερο στην ομαδα, δεν μιλαμε για λιγα λεφτα. Η προταση σου ειναι δανεισμος με option αγορας. Δεν συζητας καν αγορα γιατι δεν εχεις τα λεφτα. Συμμαχοι σου και ο παικτης και ο πατριος του. Οι Ισπανοι κανουν το χαζο γιατι περιμενουν μηπως τσιμπησει κανας αλλος. Μιλαμε ομως για παικτη που φετος εκανε απο τις χειροτερες σεζον στην καριερα του και ενδιαφερεται μονο η ΑΕΚ απο ομαδες επιπεδου Γιουροπα. 

Κανενας Ραμιρεθ. Μονο ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tasos said:

Αν διαφωνείς με την άποψή μου, δικαίωμά σου...άλλωστε η γνώμες είναι σαν τους κώλους...όλοι έχουν από έναν.

Το να "ψάχνεσαι" όμως με αυτά που λέω επειδή είμαι νέος στο φόρουμ και δεν με γνωρίζεις, και να υπονοείς ότι είμαι κρυφο γαυρο-ΠΑΟΚτζής αυτό με προσβάλλει.

Δεν θα το χοντρύνω γιατί όντως είναι εποχές περίεργες και λογικό είναι να είναι κάποιος καχύποπτος. Αλλά κράτα ότι σου γράφει ένας άνθρωπος που η γυναίκα του αναγκάστηκε να του φτιάξει ξεχωριστό - απομονωμένο δωμάτιο εκτός σπιτιού για να βλέπει την ΑΕΚ για να μην ακούν τα παιδιά του, τις φωνές του οταν βλεπει ΑΕΚ.

Σου γράφει ένας άνθρωπος που το 1998 την έκανε σκαστός από φαντάρος για να πάει να δει την ΑΕΚ στην Βαρκελώνη. Σου γράφει κάποιος που την κόρη του πρώτα της έμαθε τον ύμνο της ΑΕΚ και μετά όλα τα άλλα.

Έχω ζήσει όλες τις θύρες του Ν. Γκούμας από 16 χρονών παιδί, και όταν χάνει η ΑΕΚ ...ούτε κέφι για σεξ δεν έχω.

Οπότε...με πολύ αγάπη...αν ποτέ υπονοήσεις ξανά ότι επειδή θεωρώ τον Ρώσο καλύτερο για τον ΠΑΟΚ από ότι τον Μητσάκο για την ΑΕΚ, είμαι ΠΑΟΚτζής, την επόμενη φορά δεν θα σου απαντήσω με κατανόηση και με αγάπη...αλλά με ευχές για καλό γάμο στα αρχαία Ελληνικά.

 

Καλα αυτα που γραφεις για την γυναικα σου και την κορη σου, δεν εχουν καμια θεση σε οπαδικο φορουμ,

απλα γραφικοτητες.

 

Το ξαναγραφω 4η φορα, γιατι το αποφευγεις ξανα και ξανα,

δειξε μου 1 απο τα χιλιαδες ενοπλα ντου του Μελισσανιδη, του Κουγια και του Καραπαππα.

Γιατι αυτο που ειπες ηταν "ελα μωρε ενα ντου εκανε ο καημενος ο Ιβαν... Χιλιαδες εχουν κανει οι αλλοι..."

Ε, δειξε μου 1 απο τα χιλιαδες ενοπλα ντου των αλλων.

Τον Ιγκνατιεβιτς ολη η Ευρωπη τον θαυμασε.

 

Διαβαζω τα ποστ σου, και σε βλεπω να σταζεις μελι για εναν ανθρωπο που εχει ονομασει την ΑΕΚ "ομαδα της κλεψιας,"

και να δικαιολογεις τις πιο αισχρες του πραξεις ως "παθος για την ομαδα του."

Δεν ειναι καθολου περιεργες οι εποχες,

οι ποακτζηδες ειναι ψευτες.

 

ΥΓ. Ουτε το "παοκ" με μικρα δεν τολμας να γραψεις.

ΥΓ2. Ελπιζω σε αρχαιοελληνικο, βυζαντινο και συγχρονο ελληνικο γαμο.

 

Link to comment
Share on other sites

ok. κι εγω γραφω για τον μικρο. δεν τρεχει κατι.

και οπαδικο φορουμ δεν σημαινει οτι δεν μπορει να γραψει ο καθενας την γνωμη του αρκει να μην προσβαλλει και να μην προσωποποιει την κουβεντα.

 

εγω αυτα με τις αποψεις, τους κωλους και τους ερωτες βρισκω γραφικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

ok. κι εγω γραφω για τον μικρο. δεν τρεχει κατι.

και οπαδικο φορουμ δεν σημαινει οτι δεν μπορει να γραψει ο καθενας την γνωμη του αρκει να μην προσβαλλει και να μην προσωποποιει την κουβεντα.

 

εγω αυτα με τις αποψεις και τους κωλους βρισκω γραφικα.

Δεν σε εχω δει ποτε να αναφερεις τον γιο σου ως επιχειρημα για το ποσο ΑΕΚτζης εισαι.

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ @Tasos πες μας πότε μπούκαραν ο Μελισσανίδης, ο Καραπαππάς, ο Μαρινάκης και η Κοντούλα Λεμονιά με όπλο στο γήπεδο σαν τον Ιβάν τον γαμιά να τελειώσει η ιστορία και πιάνουμε μετά τις γυναίκες, τις μανάδες και τις κόρες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια παρενθεση και να πω οτι ανεξαρτητα απο το ποσο επικο ηταν το σκηνικο, αν τυχαινε και στους αλλους να χασουν το πρωταθλημα με το μαγικο τροπο που το εχασαν περσι οι Βου ( η φαση με την κορδελα ειναι one in a million), κι εκεινοι θα μπουκαραν. Σιγα τους ποιοτικους τυπους δλδ, εδω ο χοντρος ειχε νικησει με σφαγη και μπουκαρε για να τραμπουκισει το Σισε ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sepultura21 said:

Nα κανω μια παρενθεση και να πω οτι ανεξαρτητα απο το ποσο επικο ηταν το σκηνικο, αν τυχαινε και στους αλλους να χασουν το πρωταθλημα με το μαγικο τροπο που το εχασαν περσι οι Βου ( η φαση με την κορδελα ειναι one in a million), κι εκεινοι θα μπουκαραν. Σιγα τους ποιοτικους τυπους δλδ, εδω ο χοντρος ειχε νικησει με σφαγη και μπουκαρε για να τραμπουκισει το Σισε ξερω γω.

Ο Μελισσανίδης αν το έχανε έτσι από τον Ολυμπιακό και εγώ πιστεύω πως ίσως να μπούκαρε, αν το έχανε από τον ΠΑΟΚ δεν είμαι και τόσο σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sepultura21 said:

Nα κανω μια παρενθεση και να πω οτι ανεξαρτητα απο το ποσο επικο ηταν το σκηνικο, αν τυχαινε και στους αλλους να χασουν το πρωταθλημα με το μαγικο τροπο που το εχασαν περσι οι Βου ( η φαση με την κορδελα ειναι one in a million), κι εκεινοι θα μπουκαραν. Σιγα τους ποιοτικους τυπους δλδ, εδω ο χοντρος ειχε νικησει με σφαγη και μπουκαρε για να τραμπουκισει το Σισε ξερω γω.

Κανεις δεν λεει οτι ειναι ποιοτικοι τυποι,

βασικα ο χρηστης Tasos λεει οτι ειναι ποιοτικος ο Ιγκνατιεβιτς ενω οι αλλοι δεν ειναι.

 

Επισης το πως, το που και το γιατι μετρανε.

Ο Μαρινακης που λες εκανε ντου στον Σισε στην συνεντευξη τυπου με κωλοδαχτυλα.

Ο Ιγκνατιεβιτς εκανε ντου στον αγωνιστικο χωρο με οπλο και ελεγε στους διαιτητες "τελειωσες."

Link to comment
Share on other sites

@nedved21 δεν το ειπε ο Σαββιδης το "you're finished". Ο Μιχελ το ειπε. Ο Σαββιδης μπουκαρε ξεχνωντας οτι εχει δεμενο στη ζωνη το περιστροφο και εκανε νοημα να φυγει η ομαδα απο το γηπεδο. Ειχε δεν ειχε το οπλο, ειναι πραξη τιμωρητεα.

Ο Μαρινακης ειπε τα I screwed you και βγηκε μετα σε κατασταση μεθης και ελεγε οτι διδαξε ηθος. Σουλατσαρανε στον αγωνιστικο χωρο του Καραϊσκακη και αυτος και ο Καραπαππας και τα μπουμπουκια της 7. Δεν υπαρχει καμια καθαρση κανενος Μαρινακη. 

Ο Μελισσανιδης εχει τους πνιγμους με το κασκολ και αλλες ιστοριες. Ουδεποτε ομως μπουκαρε σε αγωνιστικο χωρο. Εχει να μπουκαρει απο το 1999.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

Ρε συ @Tasos πες μας πότε μπούκαραν ο Μελισσανίδης, ο Καραπαππάς, ο Μαρινάκης και η Κοντούλα Λεμονιά με όπλο στο γήπεδο σαν τον Ιβάν τον γαμιά να τελειώσει η ιστορία και πιάνουμε μετά τις γυναίκες, τις μανάδες και τις κόρες.

Πιάνονται και οι θητείες σε ομάδες προ ΑΕΚ ?

:ph34r::lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Magician said:

Ο Σαββιδης μπουκαρε ξεχνωντας οτι εχει δεμενο στη ζωνη το περιστροφο

Ωραίο ξέπλυμα αυτό, βέβαια μου κάνει εντύπωση που δεν το θυμήθηκε όσο το χάιδευε. Επίσης να σου θυμίσω πως κουμπούρι δεν κουβαλούσε μόνο ο Ιβάν αλλά και οι φουσκωτοί του. Βέβαια κάτι θα βρεις να πεις τώρα και για αυτούς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
6 minutes ago, Bukowski said:

Ρε συ @Tasos πες μας πότε μπούκαραν ο Μελισσανίδης, ο Καραπαππάς, ο Μαρινάκης και η Κοντούλα Λεμονιά με όπλο στο γήπεδο σαν τον Ιβάν τον γαμιά να τελειώσει η ιστορία και πιάνουμε μετά τις γυναίκες, τις μανάδες και τις κόρες.

Με ρωτάς πότε άλλοι παράγοντες με μπράβους και πιστόλια ήταν στο γήπεδο και προπηλάκισαν κόσμο;

15/11/99 στο ΑΕΚ - Ολυμπιακός...μπράβοι του Βίκτωρα και του γαύρου με πιστόλια και πυροβολισμοί μέσα στα αποδυτήρια.

Το 15 μπράβοι του Μαρινάκη γρονθοκόπησαν τον Κωνσταντίνου...καλά δεν μιλάω για τον καραπαπά που έχει τραμπουκίσει κάθε δημοσιογράφο σε καθε γήπεδο...το 17 πλάκωθηκε μέσα στο ΟΑΚΑ με κόσμο.

Το 16 είχαμε το περιβόητο κασκόλ του Μητσάρα...ενώ ένα χρόνο μετά (εκτός γηπέδου) πλάκωσε τον Κούγια. Από την άλλη ο Κούγιας έχει πλακωθεί με παίκτες, προπονητές και έχει παίξει ξύλο μέχρι και με ... πόρτες.

Το 85 ο Βαρδινογιάννης και μάλιστα σε Ευρωπαικό παιχνίδι είχε βγάλει όπλο στον διαιτητή.

Google it guys....Google it.  Όσο το googlαρεται το θέμα, τόσο θα βρίσκετε....υπάρχουν και βιντεάκια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Magician said:

Εγω πιστευω οτι το τραβηξε κιολας αλλα δεν το εδειξε η καμερα επειδη εχει αγορασει και τους καμεραμεν. 

Εγώ πάλι πιστεύω πως μέχρι πέρσι μας έτρωγες τα συκώτια με τον Βαγγέλη, από φέτος θα μας τρως τα συκώτια με τον Ιβάν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέχασε ο Ιβαν το οπλο, και οταν τον είδε ο Κομίνης του λέει "όπλο είναι αυτο ή χαρηκες που με είδες?"

και μετα τον πήγε ο Ιβαν καροτσακι μεχρι τα αποδυτήρια με λογια αγαπης. μεχρι το δωματιο των διαιτητων που φανηκε και στο βίντεο, να γινεται της καριόλας εδώ και κει και ξαφνικα εμφανίζεται ο ευθυτενης αγέρωχος, ανιδεος του τι συμβαίνει, σκεφτόμενος τι φαι εχει στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
10 minutes ago, nedved21 said:

Κανεις δεν λεει οτι ειναι ποιοτικοι τυποι,

βασικα ο χρηστης Tasos λεει οτι ειναι ποιοτικος ο Ιγκνατιεβιτς ενω οι αλλοι δεν ειναι.

Φίλε...ΔΕν έγραψα αυτό...διάβασέ το σε παρακαλώ.

Είπα ότι για ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ως Πρόεδρος έχει ρίξει φράγκα και φέρνει παίκτες και έχει ανεβάσει τον ΠΑΟΚ. Εσύ πήγες να μου τον κρίνεις ως επιχειρηματίας και εκεί ακόμα, θεωρώ ότι είναι καλύτερος. Άλλωστε, είπα...δεν τίθεται θέμα αν κάποιος είναι λαμόγιο ή όχι...για μένα όλοι είναι, απλά ο Ρώσος ειναι ΠΙΟ λαμόγιο από τους δικούς μας, γιατί επιβίωσε επιχειρηματικά στην σκληρή Μετα-κομουνιστίκή Ρωσία με πιο σκληρή μαφία.

Μαφιόζος είναι ο τύπος, όπως είναι και ο δικός μας και ο χοντρός με τα μούσια και πολλοί άλλοι!

Ο κούγιας ήταν ο ποινικολόγος των μεγαλύτερων Εμπόρων ναρκωτικων και ο Βγενόπουλος έκανε λεφτά από το ξέπλυμα ρώσικου μαύρου χρήματος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Ναι το ξέχασε ο Ιβαν το οπλο, και οταν τον είδε ο Κομίνης του λέει "όπλο είναι αυτο ή χαρηκες που με είδες?"

και μετα τον πήγε ο Ιβαν καροτσακι μεχρι τα αποδυτήρια με λογια αγαπης. μεχρι το δωματιο των διαιτητων που φανηκε και στο βίντεο, να γινεται της καριόλας εδώ και κει και ξαφνικα εμφανίζεται ο ευθυτενης αγέρωχος, ανιδεος του τι συμβαίνει, σκεφτόμενος τι φαι εχει στο σπίτι.

Εαν δεν υπηρχε η ευλογημενη φωτο δεν θα ειχε παρει ειδηση ανθρωπος για το περιστροφο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Ναι το ξέχασε ο Ιβαν το οπλο, και οταν τον είδε ο Κομίνης του λέει "όπλο είναι αυτο ή χαρηκες που με είδες?"

και μετα τον πήγε ο Ιβαν καροτσακι μεχρι τα αποδυτήρια με λογια αγαπης. μεχρι το δωματιο των διαιτητων που φανηκε και στο βίντεο, να γινεται της καριόλας εδώ και κει και ξαφνικα εμφανίζεται ο ευθυτενης αγέρωχος, ανιδεος του τι συμβαίνει, σκεφτόμενος τι φαι εχει στο σπίτι.

Στα αποδυτήρια φαντάζομαι που έψαχνε τον Κομίνη ο Ιβάν, το πέταξε το όπλο από πάνω του, μόλις θυμήθηκε ότι το κουβαλούσε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos said:

... ο Ρώσος ειναι ΠΙΟ λαμόγιο από τους δικούς μας, γιατί επιβίωσε επιχειρηματικά στην σκληρή Μετα-κομουνιστίκή Ρωσία με πιο σκληρή μαφία.

Μαφιόζος είναι ο τύπος, όπως είναι και ο δικός μας και ο χοντρός με τα μούσια και πολλοί άλλοι!

Ο κούγιας ήταν ο ποινικολόγος των μεγαλύτερων Εμπόρων ναρκωτικων και ο Βγενόπουλος έκανε λεφτά από το ξέπλυμα ρώσικου μαύρου χρήματος.

Έτσι ! Μαρτυρήστε τώρα ! Βγάλτε τα όλα στη φόρα !!!

Που πήγατε και κάνατε τους καμπόσους και τα ρίξατε σε έναν άγιο άνθρωπο, οικογενειάρχη να πούμε και τονΕ στείλατε στον τάφο (νομίζετε !!!)  από τη στεναχώρια του και την πίκρα του ....

erqw4rqw3.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σηκω φυγε παρεδωσε πληρωσε απο την τσεπη σου τις μαλακιες σου τελειωσε γηπεδο και ψοφα.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The Magician said:

Εαν δεν υπηρχε η ευλογημενη φωτο δεν θα ειχε παρει ειδηση ανθρωπος για το περιστροφο.

Εαν δεν υπήρχε η φώτο και πάλι το σωστό και δίκαιο θα ήταν να λήξει 0-3 και -3 ο παοκ για υπαιτιότητα στη διακοπή. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

τωρα πολυ μεταξυ μας

https://www.sdna.gr/podosfairo/eyropi/article/599674/pire-talantoyxo-kentriko-amyntiko-apo-tin-argentini-o-agiaks-pic

 

αν ο δικος μας εβγαζε στα μανταλακια οτι θελουμε κεντρικο αμυντικο απο την Ντεφενσα Χουστισια ισα που θα τον εγαμουσαμε για ενα τριημερο εδω μεσα χωρις σαλιο

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobster21 said:

τωρα πολυ μεταξυ μας

https://www.sdna.gr/podosfairo/eyropi/article/599674/pire-talantoyxo-kentriko-amyntiko-apo-tin-argentini-o-agiaks-pic

 

αν ο δικος μας εβγαζε στα μανταλακια οτι θελουμε κεντρικο αμυντικο απο την Ντεφενσα Χουστισια ισα που θα τον εγαμουσαμε για ενα τριημερο εδω μεσα χωρις σαλιο

 

Ισχύει.

Από την άλλη βέβαια παίζει ρόλο και η προϊστορία στην εξεύρεση ταλέντων.

Άλλο να τσιμπάει ταλέντο από την Ντεφένσα Χουστίσια ο αρχισκάουτερ του Άγιαξ και άλλο ο Νικόλας ο Λυμπερόπουλος.

Επίσης άλλο να αγοράζεις ταλέντο από την Αργεντινή που κοστίζει 7m και άλλο να παλεύεις να αγοράσεις το 80% ταλέντου από την Αλγερία που κοστίζει 400k.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×