Jump to content

Recommended Posts

Μολις θυμηθηκα και τα 300κ στον Καιπερς και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι. Πως γινεται να μας κοροιδεψαν ετσι δεν ξερω...Δινουμε 300κ στον Εργοτελη και τσιγκουνευομαστε για 50-100κ σε παικτες που το αξιζουν.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Geologos said:

Εαν δεν υπήρχε η φώτο και πάλι το σωστό και δίκαιο θα ήταν να λήξει 0-3 και -3 ο παοκ για υπαιτιότητα στη διακοπή. 

 

1 hour ago, The Magician said:

Ο Σαββιδης μπουκαρε ξεχνωντας οτι εχει δεμενο στη ζωνη το περιστροφο και εκανε νοημα να φυγει η ομαδα απο το γηπεδο. Ειχε δεν ειχε το οπλο, ειναι πραξη τιμωρητεα.

Μην μου απαντας σαν να μην τα εχω πει κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Aussie said:

Μολις θυμηθηκα και τα 300κ στον Καιπερς και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι. Πως γινεται να μας κοροιδεψαν ετσι δεν ξερω...Δινουμε 300κ στον Εργοτελη και τσιγκουνευομαστε για 50-100κ σε παικτες που το αξιζουν.

Εγώ θυμήθηκα έναν Σέρβο που χαμε αγοράσει πέρσι-πρόπερσι λέει για τις ακαδημίες.

Που βρίσκεται εκείνος;

Επιθετικός αν θυμάμαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγώ θυμήθηκα έναν Σέρβο που χαμε αγοράσει πέρσι-πρόπερσι λέει για τις ακαδημίες.

Που βρίσκεται εκείνος;

Επιθετικός αν θυμάμαι καλά!

Ένας αψηλός ???

ΤονΕ έχουνε στο σπίτι στο Πόρτο Ράφτη να ξεσκονίζει τα ψηλά που φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ θυμήθηκα έναν Σέρβο που χαμε αγοράσει πέρσι-πρόπερσι λέει για τις ακαδημίες.

Που βρίσκεται εκείνος;

Επιθετικός αν θυμάμαι καλά!

Τον Βιτορ που πηραμε τον ξεχασατε και αυτον; Ετσι στα γρηγορα μαζευτηκαν 500κ +500κ απο τον υιο Σαμπα φτανουμε στο 1εκ. για ''σαβουρες'', αν και δεν εχουμε δει τον δευτερο για να εχουμε ολοκληρωμενη αποψη.

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The Magician said:

 

Μην μου απαντας σαν να μην τα εχω πει κι εγω.

τιμωρία είναι και 120 χιλιαδες πρόστιμο και ένα κεκλεισμένων. εδώ υπάρχει συστηματική προσπάθεια να πειστούμε ότι πήραμε πρωτάθλημα απο μια φωτογραφία(όχι απο σένα).

οπότε, δεν είναι ευκολο να ισχύει το "τα αυτονόητα παραλείπονται", δεν είναι απαντηση σαν να μην τα έχεις πει κι εσύ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tan21 said:

οντως αυτος ο βιτορ τι εκανε φετος; ειχα δει καποια στιγμη θα μας τον εστελνε πισω πακετο ο αρης... γιατι ετσι ρε παιδια.

Τον πουλησε ο Αρης 50 χιλιαρικα στη Λβιβ (Ουκρανια) πριν 3 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ ενδεικτικως παντα

 

αξιες transfermarkt

Ντιενγκ 500Κ

Μεσα 900Κ

Γκουαλ 1,5Μ

Μπακασετας 1,5M

 

 

Overall Rating Fifa 19

Ντιενγκ δεν υπαρχει

Μεσα 70

Γκουαλ 70

Μπακασετας 72

 

Παμε για μεγαλα λαβρακια

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Magician said:

Τον πουλησε ο Αρης 50 χιλιαρικα στη Λβιβ (Ουκρανια) πριν 3 μηνες.

Πηραμε τιποτα εμεις; Εστω τα εξοδα μεταφορας για τον πρωτο εκτος εδρας Ευρωπαικο αγωνα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ ενδεικτικως παντα

αξιες transfermarkt

Ντιενγκ 500Κ

Μεσα 900Κ

Γκουαλ 1,5Μ

Μπακασετας 1,5M

 

Overall Rating Fifa 19

Ντιενγκ δεν υπαρχει

Μεσα 70

Γκουαλ 70

Μπακασετας 72

 

Παμε για μεγαλα λαβρακια

Μπουζουλατζιτς - 800Κ | 62 overall rating

Σαμπανατζοβιτς - 450Κ | -

Σακιτς - 600K | 60 overall rating

Ντελετιτς - 600K | -

Αραουχο - 2,5Mil | 74 overall rating

Μανταλος - 4Mil | 76 overall rating

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πρεπει να γινουν γρηγορα οι μεταγραφες για ειναι ετοιμοπολεμη η ομαδα για τα φιλικα με Απολλων Ιαχωβα Λαμια Ανορθωση και Νικη βολου. Πρεπει να ειμαστε πανετοιμοι σε αυτες τις δυνατες αναμετρησεις για να εχει να γραφει ο κουραδας365.

Τα φιλικα ολα αυτα θα γινουν η εκτος εδρας η κελεισμενων μην τυχων και ακουστει γιουχα στο ΡΑΜΟΛΙ και στραβωσει και παρει περισσοτερα εσοδα για το ''γηπεδο''...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Magician said:

Μπουζουλατζιτς - 800Κ | 62 overall rating

Σαμπανατζοβιτς - 450Κ | -

Σακιτς - 600K | 60 overall rating

Ντελετιτς - 600K | -

Αραουχο - 2,5Mil | 74 overall rating

Μανταλος - 4Mil | 76 overall rating

Ο Μανταλος ακομα και σε αυτα βυσμα εχει

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Nestoridis21 said:

Μαλλι βαμβακι, ψωλη φαρμακι...

Με πανες SLIPAD θα ειναι σε λιγο και θα τρεχουν τα κατουρα απο τα πανταλονια αλλα αυτος εκειιιιιιιιιι να μας στερησει την χαρα της μπαλας για να βγαλει 5 πενταροδεκαρες να βαλει μαλλια στο κρανιο ο γιοκας του ο χαζογκομενακιας.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, The Magician said:

@nedved21 δεν το ειπε ο Σαββιδης το "you're finished". Ο Μιχελ το ειπε. Ο Σαββιδης μπουκαρε ξεχνωντας οτι εχει δεμενο στη ζωνη το περιστροφο και εκανε νοημα να φυγει η ομαδα απο το γηπεδο. Ειχε δεν ειχε το οπλο, ειναι πραξη τιμωρητεα.

Ο Μαρινακης ειπε τα I screwed you και βγηκε μετα σε κατασταση μεθης και ελεγε οτι διδαξε ηθος. Σουλατσαρανε στον αγωνιστικο χωρο του Καραϊσκακη και αυτος και ο Καραπαππας και τα μπουμπουκια της 7. Δεν υπαρχει καμια καθαρση κανενος Μαρινακη. 

Ο Μελισσανιδης εχει τους πνιγμους με το κασκολ και αλλες ιστοριες. Ουδεποτε ομως μπουκαρε σε αγωνιστικο χωρο. Εχει να μπουκαρει απο το 1999.

Αδυνατω να πιστεψω οτι το ξεχασε.

Κατσε, το να μπει ο Μαρινακης στο γηπεδο ενω εχει τελειωσει ο αγωνας, δεν ειναι ανεπιτρεπτο.

Σιχαμενο ναι, γιατι ειναι σιχαμενος γενικοτερα ο Μαρινακης, οχι γιατι απαγορευεται να μπει ο προεδρος μετα το τελος του αγωνα.

Και επισης για το σκηνικο με τον Σισε ειχε φαει τρελο κραξιμο απο μη Ολυμπιακους.

Αυτο που λες με τον Μελισσανιδη, το ειχε παρει πισω ο παρατηρητης.

Οτι εγινε, εγινε. Αλλα αλλο ενα χειρογραφο φυλλο αγωνα που αποσυρθηκε αργοτερα,

κι αλλο πρωτοσελιδο σε ολη την ευρωπη με το χερι στη λαβη του οπλου.

Δεν λεω οτι ειναι αγιοι οι του ΠΟΚ, αλλα ειτε λογω χαζομαρας ειτε λογω καθαρου σταρχιδισμου(εγω πιστευω το δευτερο,)

εκτεθηκε οπως δεν εχει εκτεθει ποτε αλλος προεδρος Ελληνικης ομαδας.

Παντα θα κυνηγαει το ποακ αυτο το σκηνικο, οσο και αν προσπαθησανε να φτιαξουν την ψευτια του "κλεμενου πρωταθληματος."

 

2 hours ago, Tasos said:

Φίλε...ΔΕν έγραψα αυτό...διάβασέ το σε παρακαλώ.

Είπα ότι για ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ως Πρόεδρος έχει ρίξει φράγκα και φέρνει παίκτες και έχει ανεβάσει τον ΠΑΟΚ. Εσύ πήγες να μου τον κρίνεις ως επιχειρηματίας και εκεί ακόμα, θεωρώ ότι είναι καλύτερος. Άλλωστε, είπα...δεν τίθεται θέμα αν κάποιος είναι λαμόγιο ή όχι...για μένα όλοι είναι, απλά ο Ρώσος ειναι ΠΙΟ λαμόγιο από τους δικούς μας, γιατί επιβίωσε επιχειρηματικά στην σκληρή Μετα-κομουνιστίκή Ρωσία με πιο σκληρή μαφία.

Μαφιόζος είναι ο τύπος, όπως είναι και ο δικός μας και ο χοντρός με τα μούσια και πολλοί άλλοι!

Ο κούγιας ήταν ο ποινικολόγος των μεγαλύτερων Εμπόρων ναρκωτικων και ο Βγενόπουλος έκανε λεφτά από το ξέπλυμα ρώσικου μαύρου χρήματος.

Βαριεμαι να ψαχνω 1-1 τα ποστ σου,

στην αρχη τον ονομασες πανεξυπνο επιχειρηματια, που θα πουλαγε 30.000 διαρκειας σε γηπεδο με 27.000,

μετα τον ονομασες λαμογιο μεν, αλλα με αγνο παθος για την ομαδα του και τον εβαλες διπλα στον Μπαρλο.

Ενω ακομα προσπαθεις να μας πεισεις οτι "και τι εγινε που μπηκε με ρεοβολβερ στο γηπεδο, κι αλλοι το εχουν κανει..."

Ενω δεν το εχει κανει κανεις.

 

Επισης για τα ενοπλα ντου που γραφεις:

1) Οι μπραβοι του Βικτωρα, ποιας ΠΑΕ ηταν προεδροι/ιδιοκτητες;

2) Οι μπραβοι του Μαρινακη, ποιας ΠΑΕ ηταν ιδιοκτητες; Επισης καποια αποδειξη;

3) Το κασκολ του Μητσαρα, τι σφαιρες παιρνει; Επισης σε ποιο μερος του αγωνιστικου χωρου οπλιστηκε; Και σε ποσες χωρες εγινε πρωτοσελιδο;

4) Ο Βαρδινογιαννης κατηγορηθηκε και ποτε δεν αποδειχτηκε. Αν εχεις αποδειξη περιμενω καρτερικα.

 

Δηλαδη απο τα 1000αδες ενοπλα ντου που εχουν κανει οι προεδροι των ΠΑΕ,

αναφερεις 4 περιστατικα τα οποια ειναι ολα αναποδεικτα,

τα 2 δεν εμπλεκουν καν τους προεδρους της ΠΑΕ,

το αλλο δεν ειναι ουτε ενοπλο ουτε ντου,

και το 4ο εχει περασει στα ορια των Ελληνικων καλτ μυθων ποδοσφαιρου.

Ακομα περιμενω 1 ενοπλο ντου απο προεδρο Ελληνικης ΠΑΕ.

1 απο τα χιλιαδες.

 

 
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, agelos said:

Σακιτς διάβασα γυρνάει Αυστρία.

Ανοικτός ο δρόμος για την ανάδειξη κλωναριδη ως φουλ μπακ.

"Σακιτς και Μπουζουλατζιτς ενδιαφερουν αν η ομαδα δεν προκριθει στους ομιλους του Γιουροπα Λιγκ".

Και θα κατσουνε τωρα οι -ιτς να περιμενουν αν η ΑΕΚ προκριθει ή οχι στους ομιλους για να πληρωθουν τα αστρονομικα συμβολαια που δινει ο μπρουκλης....

Και προσεχε. Δεν εχεις ξεμπερδεψει ακομα με Μοραν, Γιαννιωτα, Γιακουμη να αδειασεις κι αλλο το μπατζετ συμβολαιων. Εισαι ακομα οριακα πανω απο 6 εκατ. ευρω που σημαινει οτι δεν σε παιρνει για παραπανω απο Ντελετιτς.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, nikos said:

Ο Μανταλος ακομα και σε αυτα βυσμα εχει

Για μεσαιους παικτες και ομαδες ειναι πολυ αναξιοπιστο το ΦΙΦΑ,

και πιο πολυ βαζει νουμερα αναλογα με την ομαδα που παιζουν παρα επειδη εχουν κατσει να δουν το παικτη.

Σου λεει "ΑΕΚ καλη Ελληνικη ομαδα, βαλε γυρω στο 75 στον αρχηγο της."

To FM ειναι πολυ πιο ενδεικτικο, και εχουν ανθρωπους που εχουν αποψη μεχρι και για παικτες Β'Εθνικης.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nedved21 said:

Για μεσαιους παικτες και ομαδες ειναι πολυ αναξιοπιστο το ΦΙΦΑ,

και πιο πολυ βαζει νουμερα αναλογα με την ομαδα που παιζουν παρα επειδη εχουν κατσει να δουν το παικτη.

Σου λεει "ΑΕΚ καλη Ελληνικη ομαδα, βαλε γυρω στο 75 στον αρχηγο της."

To FM ειναι πολυ πιο ενδεικτικο, και εχουν ανθρωπους που εχουν αποψη μεχρι και για παικτες Β'Εθνικης.

Ισχυει. Αλλα κι εκει εχουμε πετυχει πολλες μπαρουφες κατα καιρους, μεχρι περισυ που μπαινανε καρτελες.

Οκ, απλα ολα αυτα ειναι ενδεικτικα ετσι κι αλλιως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×