Jump to content

Recommended Posts

9 minutes ago, Bluesman said:

Δεν λένε ψέματα. Τα γράφαμε και εμείς πως ο Μανόλο είναι βολικός.

Π.χ. ο Μαϊστο του έφερε ετσιθελικά σχεδόν Λιβάγια(ήθελε άλλον τύπο επιθετικού), Τσόσιτς αντί Βαλιέντε, Τρίστασον αντί του φθηνού επίσης Ρομέρο κλπ.

Ναι αλλά να αποφασίσουν.. Είναι βολικός και δέχεται ότι του φέρνουν, ή πουτάνας γιος και κόβει παίχτες (Τρίστανσον πχ).

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου αρέσει να τιμωρω τον εαυτό μου, το πρωί άκουγα αθλητικό ραδιόφωνο Θεσσαλονίκης. Κάτι πήγαν να πουν για ΑΕΚ και το συμπέρασμα ήταν περίπου "κρίμα για τον κόσμο τους, τις ίδιες μαλακίες που σας λέγαμε εμείς τόσα χρόνια όταν ο παοκ ήταν για τον πούτσο, τα ίδια λένε και αυτοί στον κόσμο τους τώρα".

Δε μπορείς να πεις πάντως ότι δεν είναι έτσι ή ότι απέχει πολύ από την πραγματικότητα αυτό που λένε

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

0f4d006a44324198648a181d60d62cc7_656218.

Χαλαρός ο παικτάρας. Αν σε έβαζε κι ο άσχετος μέσα θα το παίρναμε κιόλας. Εδώ να μείνεις για πολλές κούπες στο μέλλον μιας και είσαι γεννημένος νικητής

Link to comment
Share on other sites

Ο @Stylianopoulos τι απεγινε; Εχει παει στα γραφεια της ΠΑΕ για κατασκοπια;

Εντωμεταξυ εγω αυτο που ειπε ο μπουνταλας στους παικτες να φερουν προταση ακομα δεν το εχω καταλαβει.

Να φερουν προταση ποιοι;

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Ο @Stylianopoulos τι απεγινε; Εχει παει στα γραφεια της ΠΑΕ για κατασκοπια;

Εντωμεταξυ εγω αυτο που ειπε ο μπουνταλας στους παικτες να φερουν προταση ακομα δεν το εχω καταλαβει.

Να φερουν προταση ποιοι;

Ισως να τον επιασε μια ζαλη απο αυτα που εμαθε και να μην ειναι σε θεση να ενημερωσει.

Προταση πιο πιθανο ειναι να μας φερει ο δανεικος Πονσε παρα ο Μπακακης ή οποιοσδηποτε αλλος απο το ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

Μαζεψε 20 σαπακια τζαμπα και θελει τωρα να τους διωξει με προταση, αυτο καταλαβα.

Τεσπα, ας περιμενουμε λιγο να δουμε  αν εχουν εστω καποια λογικη αυτα που λεει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και το κουστούμι του διοικητικού ηγέτη της ομάδας είναι βαρυ. Παρα πολύ βαρύ. Και όποιος δεν μπορει να το σηκώσει, μπορεί να φέρει πρόταση

Link to comment
Share on other sites

Αν δώσουμε 1εκατ και κρατήσουμε τον Άλεφ τότε αυτό σημαίνει ότι δεν πάμε για άλλο χαφ μιας και έχουμε ήδη 4 + πέμπτο τον σαμπανατζοβιτς. 

Μου φαίνονται πολλά λεφτά για έναν παίκτη που έδειξε μεν θετικά στοιχεία αλλά δεν κάνει τη διαφορά, ενώ ήταν και ασταθής. Παρόλο που τον θεωρώ τον πιο τεχνίτη απ'οσους έχουμε ήδη στις θέσεις αυτες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το αλλο το ωραιο.

Μπουζουλατσιτς--> τζαμπα

Αλεφ--> 1εκ

Και Μπουζουλατσιτς>Αλεφ.

Αλλα η διοικηση γουσταρει να πεταξει 1 εκ αλα Οικονομου.

Μαλιστα....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα χιλιαρικα που πεταξαν για τον Οικονομου θα με στοιχειωνουν. Και αν για τον Αλεφ πες οτι εχει μια προοπτικη να γινει καλυτερος ,εσα απο την προπονηση ο Οικονομου ΔΕΝ προκειται. Σε πολλα ματς ηταν επικινδυνος και ειναι μια απο τις αιτιες της ασταθους αμυνας φετος.

Αυτα τα δημοσιευματα περι επιτυχων διαπραγματευσεων για την ρητρα του Αλεφ και τα περι Αραουχο μοιαζουν για καθρεφτακια στους ιθαγενεις

Link to comment
Share on other sites

Φετος (οπως και περσι που τσιμπησες με καλες προκαταβολες παικτας + την αγορα του Κροατου μπουνταλα) σε 20 μερες για πρωτη φορα εδω και 12 χρονια θα μπει 21.5 εκατ. ρευστο στα ταμεια. Πλερωνει η ΟΥΕΦΑ. 

Αρα θα εχεις απλετο ρευστο για προκαταβολες και μπορεις να ζεστανεις τον κοσμο σου. Δεν λεμε να δωσεις και τα 21 αφου ξερουμε οτι τα περιμενες πως και πως για το γηπεδο, αλλα ενα ταληρο μπορεις να το σπρωξεις. Με σημαντικοτερη κινηση να κλεισεις παικτη με συμβολαιο μεγαλυτερο απο μπουνταλα και Πετρο. 

Μονον ετσι εξιλεωνεσαι Δημητρό. Ο κοσμος πλεον ξερει.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Τώρα που είδε ο κ. Δημήτρης και με τι αντιπάλους θα πέσουμε στο Γιουροπα δεν πρόκειται να βάλει τίποτα. Να σαι καλά κ. Δημήτρη για την Γ εθνική που μας γάμησε ολοκληρωτικά στην Ευρώπη και φυσικά πορείες όπως οι περσινές όπου με 1-2 μεταγραφές θα έπαιρνες κάτι παραπάνω από το 0/6. Λίγα βάζεις λίγα παίρνεις, δεν έχεις τζογάρει ποτέ κ. Δημήτρη μου;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Ο @Stylianopoulos τι απεγινε; Εχει παει στα γραφεια της ΠΑΕ για κατασκοπια;

Εντωμεταξυ εγω αυτο που ειπε ο μπουνταλας στους παικτες να φερουν προταση ακομα δεν το εχω καταλαβει.

Να φερουν προταση ποιοι;

Εδώ είμαι ρε απλά δουλεύω συγχρονως ,πέρα από αυτό που έγραψα νωρίτερα πως τους είπε τουλάχιστον 5-6 από σας εδω θα φύγετε από την ΑΕΚ και να φέρετε προτάσεις (οι δύο που ξέρω πως εχει στο στόχαστρο είναι Λιβαγια-Τσοσιτς,δεν το ξέρουν ακόμα θα τους ανακοινωθεί )  δεν έμαθα κάτι άλλο. Ακόμα και αυτοί οι δύο βέβαια εχοντας συμβόλαια τζάμπα να φύγουν αποκλείεται και το ξέρει ο μεγάλος όποτε μάλλον τρύπα στο νερό ή το έκανε για λόγους επικοινωνιακούς να φανεί πως κινείται και έχει τρελαθεί και αυτός με την άθλια φετινή εικόνα που μικραίνει την ΑΕΚ αλλά κυρίως τον ίδιο ..

Πιο πολύ κλίνω πως πήγε στα Σπάτα λόγω της ανακοίνωσης των Πατησίων  για να μας κλείσει τα μάτια λοιπόν ,γιατί από ουσία δε βγήκε απολύτως τίποτα . 

Δηλαδή αν δεν αλλάξει Λυμπε-Χιμενεθ τι θα αλλάξει και ολος ο αρδοκύκλος γράφει για συνταρακτικές αλλαγές στην ΑΕΚ ; Θα διακόψει τον δανεισμό Μπογέ;θα σπάσει το συμβόλαιο του Γιαννιώτα που τον αφήνεις αμολητό και κυνηγάει να δαγκώσει την ουρά του ή θα προχωρήσει στο πολύ χοντρό να  αλλάξει τον οδηγό του πούλμαν μαζί με κάνα ρουλεμάν ; 

Δε γίνεται δουλειά με Ντέλετιτς και ΑντιΣβάρνα από τον Εθνικό .

Δεν είμαι αισιόδοξος.

Θελει τεράστια υπομονή εκ μέρους μας η τακτική Μελισσανίδη για την ΑΕΚ  . Θα επανέλθω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, The Magician said:

Φετος (οπως και περσι που τσιμπησες με καλες προκαταβολες παικτας + την αγορα του Κροατου μπουνταλα) σε 20 μερες για πρωτη φορα εδω και 12 χρονια θα μπει 21.5 εκατ. ρευστο στα ταμεια. Πλερωνει η ΟΥΕΦΑ. 

Αρα θα εχεις απλετο ρευστο για προκαταβολες και μπορεις να ζεστανεις τον κοσμο σου. Δεν λεμε να δωσεις και τα 21 αφου ξερουμε οτι τα περιμενες πως και πως για το γηπεδο, αλλα ενα ταληρο μπορεις να το σπρωξεις. Με σημαντικοτερη κινηση να κλεισεις παικτη με συμβολαιο μεγαλυτερο απο μπουνταλα και Πετρο. 

Μονον ετσι εξιλεωνεσαι Δημητρό. Ο κοσμος πλεον ξερει.

Έχει χάσει τρεις σερί τελικούς από τον ΠΑΟΚ και θα εξιλεωθεί με έναν παίχτη με συμβόλαιο μεγαλύτερο του Μάνταλου ή το Λιβάγια;

Δεν νομίζω.

Ας φέρει τρεις, έναν για κάθε τίτλο που έχασε και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Τώρα που είδε ο κ. Δημήτρης και με τι αντιπάλους θα πέσουμε στο Γιουροπα δεν πρόκειται να βάλει τίποτα. Να σαι καλά κ. Δημήτρη για την Γ εθνική που μας γάμησε ολοκληρωτικά στην Ευρώπη και φυσικά πορείες όπως οι περσινές όπου με 1-2 μεταγραφές θα έπαιρνες κάτι παραπάνω από το 0/6. Λίγα βάζεις λίγα παίρνεις, δεν έχεις τζογάρει ποτέ κ. Δημήτρη μου;

Καλά και χωρίς Γ' Εθνική γαμημένος στην Ευρώπη θα σου. Ο Βάζελος πχ είναι ήδη 3 χρόνια εκτός Ευρώπης, ούτε του χρόνου θα ξαναβγεί (άρα πάμε στα 4) ενώ έχει τιμωρηθεί και έναν επιπλέον χρόνο (άρα πάμε στα 5). Εκτός αν νομίζεις ότι εμείς θα μασταν πιο γαμιάδες και θα βγαίναμε κάθε χρόνο Ευρώπη οπότε πάσο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

και τα 21,5 στην ομαδα

το γηπεδο οπως ειχε αρχικα προγραμματιστει

Δηλαδή να δώσει 21,5m στον Λύμπε να στήσει ομάδα;

Δεν τα δίνει σε εμένα να στήσω την ζωή μου και σε λίγα χρόνια να γίνω μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ;

Περισσότερη προκοπή θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
16 minutes ago, Bukowski said:

Καλά και χωρίς Γ' Εθνική γαμημένος στην Ευρώπη θα σου. Ο Βάζελος πχ είναι ήδη 3 χρόνια εκτός Ευρώπης, ούτε του χρόνου θα ξαναβγεί (άρα πάμε στα 4) ενώ έχει τιμωρηθεί και έναν επιπλέον χρόνο (άρα πάμε στα 5). Εκτός αν νομίζεις ότι εμείς θα μασταν πιο γαμιάδες και θα βγαίναμε κάθε χρόνο Ευρώπη οπότε πάσο.

Δεν ξέρω αν θα ήμασταν στα ίδια χάλια, ξέρω όμως ότι τώρα είμαστε σε αυτά τα χάλια λόγω αποφάσεων του κ. Δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Δεν ξέρω αν θα ήμασταν στα ίδια χάλια, ξέρω όμως ότι τώρα είμαστε σε αυτά τα χάλια λόγω αποφάσεων του κ. Δημήτρη.

Είτε έπεφτες στην Γ' είτε όχι, μάξιμουμ 2/5 χρονιές θα χες συντελεστή.

Το επιχείρημα αυτό θα ίσχυε μέχρι πρόπερσι (λέμε τώρα γιατί και ο βάζελος δεν έπεσε, αλλά όταν ξαναπαίξει θα χει 0/5), πλέον δεν πολυστέκει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Δεν θα έπεφτες καν στην Β, οπότε την επόμενη χρονιά θα έβγαινες Ευρώπη αν ήθελε ο κ. Δημήτρης. Να πλήρωνε όπως πλήρωσε το παιδοβούβαλο ή ο τσετσένος, αλλά είναι ψευτόμαγκας. ΑΕΚτζής της πλάκας μια ζωή ήταν, μόνο για το προσωπικό του συμφέρον και την τσεπούλα του είχε και θα έχει την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Δεν θα έπεφτες καν στην Β, οπότε την επόμενη χρονιά θα έβγαινες Ευρώπη αν ήθελε ο κ. Δημήτρης. Να πλήρωνε όπως πλήρωσε το παιδοβούβαλο ή ο τσετσένος, αλλά είναι ψευτόμαγκας. ΑΕΚτζής της πλάκας μια ζωή ήταν, μόνο για το προσωπικό του συμφέρον και την τσεπούλα του είχε και θα έχει την ΑΕΚ.

Α καλά ΑΝ ήθελε ο κ. Δημήτρης ναι. Ε δεν ήθελε γνωστά αυτά, ας πλήρωναν οι τότε ιδιοκτήτες της ομάδας μην τα ξαναλέμε. Δικό τους ήταν το μαγαζί, αυτοί έχουν το αιώνιο ανάθεμα. Ο Μελισσανίδης κρίνεται για τα όσα κάνει επί των ημερών του. Εκτός αν συζητάμε για το αν είναι καλό παιδί στην ζωή του. Όχι δεν είναι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Αμα ήθελε να μπει με τέτοιον τρόπο θα έμπαινε το 10 11. Δεν ήθελε, και δεν βρεθηκε και κανεις αλλος που να θέλει εδώ που τα λέμε.

Υπήρχε και καυλιάρικο σενάριο εξαγοράς ΑΦΜ άλλης ομάδας (σαν τις Γριές) ή απλά να γινόμασταν παράρτημα του Βαγγέλα (ψιλοείχαμε ήδη γίνει μεταξύ μας).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×