Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

ΑΕΚ θρησκεία κλειστοφοβία που λέει και ο φίλος μου ο Οδυ . Λεπτομερεια αυτο που ακολουθεί αλλα βλεποντας τις τρομερες αυτες φωτο απτο πεταλο

4e9b95a33e62d3bd5967f00c1afb8b3d_645923.

 και επειδη εχει τυχει να τρεξω να βοηθησω καποιον δικόνε μας στο πεταλο του ΟΑΚΑ που εχει λιποθυμικό κλπ πρεπει να πουμε του Ανδριοπουλου να εχει καταλληλο φωτισμο στη μιση κερκιδα που καλυπτεται απτο πανω διαζωμα και θαναι σκοτεινά ωστε να μπορει να εξυπηρετηθει ο χρήζων βοηθειας αδερφος μας .

Σε γενικοτερο σχολιο νομιζω πως η Αγια μας Σοφια με το πανω διαζωμα ναναι κατηφορικο σε μεγαλο βαθμό ελλειψει χωρου και το κατω διαζωμα ακριβώς κολλητα στα αυτια του Νινιάδη που εκτελει κορνερ θα ειναι το πλεον καυτό ποδοσφαιρικο γηπεδο της Ευρωπης .

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

διαβαζα οτι εχουν δωσει την μεγιστη επιτρεπτη κλιση. φανταζομαι θα εχουν δωσει και την ελαχιστη αποσταση απο το τερεν.

οποτε πραγματι, πιο εδρα δεν θα γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Η φωτό είναι προβοκατορικη γιατί όλες οι θέσεις βλέπουν αγωνιστικό χώρο αλλά φυσικά η ορατότητα όσο πιο ψηλά στη κάτω θα χάνει τα ψηλά βολέ .

Η γνώμη μου είναι συγκεκριμένη ότι η κάτω θα πρέπει να δωθεί αποκλειστικά διαρκείας κυρίως για λόγους ασφαλείας  με την ανάλογη έκπτωση και η πάνω αποκλειστικά σε εισιτήρια . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ποια ψηλα βολε εδω με το ζορι ο πισω πισω θα βλεπει την απεναντι πλαγια γραμμη...συν οτι οι ανω του 1,90 πρεπει να προσεχουν στην πανγυριισμος πως πεταγιντε και χοροπηδανε γιατι θα εχουμε ατυχηματα στο κεφαλι.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ποια ψηλα βολε εδω με το ζορι ο πισω πισω θα βλεπει την απεναντι πλαγια γραμμη...συν οτι οι ανω του 1,90 πρεπει να προσεχουν στην πανγυριισμος πως πεταγιντε και χοροπηδανε γιατι θα εχουμε ατυχηματα στο κεφαλι.

θα βυθιστει ο αγωνιστικός χώρος , τα πάντα θα βλέπουν. Η Ηχητική παίζει να είναι φοβερή , αν υπάρξει ποτέ συγχρονισμός απο την τέλεια οργανωμένη κερκίδα μας

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κραταει τον κοσμο δασκαλε.

ο Μελισσανιδης ανελαβε 2 δουλειες ταυτοχρονα. Στην μια τα παει παρα πολυ καλα, εστω και με την βοηθεια του ταμειου της ομαδας.

Στην αλλη το γαμαει και ψοφαει κι ας πηρε την καλη κουπα περισυ.

γνωμη μου παντα.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάτω μόνο τα κείας μπρε.. εγώ θέλω πάνω διάζωμα να καταλαβαίνω το βάθος μέχρι το απέναντι κόρνερ.

Πανω οι πρώτες καρέκλες μπροστά τους θα έχουν κάγκελα ;;; 

Γιατί έτσι κ το αφήσουν έτσι άνετα φεύγεις κάτω για πλάκα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, enck1 said:

θα βυθιστει ο αγωνιστικός χώρος , τα πάντα θα βλέπουν. Η Ηχητική παίζει να είναι φοβερή , αν υπάρξει ποτέ συγχρονισμός απο την τέλεια οργανωμένη κερκίδα μας

Δεν νομιζω να εχουμε αλλα σκαψιματα, αν και αυτο πρεπει να μας το απαντησει καποιος που ξερει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stylianopoulos said:

ΑΕΚ θρησκεία κλειστοφοβία που λέει και ο φίλος μου ο Οδυ . Λεπτομερεια αυτο που ακολουθεί αλλα βλεποντας τις τρομερες αυτες φωτο απτο πεταλο

4e9b95a33e62d3bd5967f00c1afb8b3d_645923.

 και επειδη εχει τυχει να τρεξω να βοηθησω καποιον δικόνε μας στο πεταλο του ΟΑΚΑ που εχει λιποθυμικό κλπ πρεπει να πουμε του Ανδριοπουλου να εχει καταλληλο φωτισμο στη μιση κερκιδα που καλυπτεται απτο πανω διαζωμα και θαναι σκοτεινά ωστε να μπορει να εξυπηρετηθει ο χρήζων βοηθειας αδερφος μας .

Σε γενικοτερο σχολιο νομιζω πως η Αγια μας Σοφια με το πανω διαζωμα ναναι κατηφορικο σε μεγαλο βαθμό ελλειψει χωρου και το κατω διαζωμα ακριβώς κολλητα στα αυτια του Νινιάδη που εκτελει κορνερ θα ειναι το πλεον καυτό ποδοσφαιρικο γηπεδο της Ευρωπης .

Και φωτισμό, και εύκολη είσοδο/έξοδο και φυσικά πάντα έτοιμο γιατρικό προσωπικό έτσι κι αλλιώς. Έχοντας διάφορα θεματάκια, ξέρω πόσο σημαντικά είναι όλα αυτά, είναι που είναι κάθε ματς με πολύ κόσμο ένα μικρό κρας τεστ. Τα πρώτα πράματα που κοιτάζεις όταν εισέρχεσαι στον χώρο του γηπέδου είναι πως θα έχεις την γρηγορότερη έξοδο από αυτό και πού είναι οι πρώτες βοήθειες.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×