Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Βλεπεις με προσοχη το βιντεο του χοχοχοχοχο Μικελαντζελο που μπηκε και λιγο μεσα στο χωρο το γηπεδο και εκει μπορεις να δεις το ποσο δουλεια εχει ακομα ( 15% επιμενω ) αλλα το θεμα ειναι οτι στο μεγαλυτερο μερος του βιντεο το εργοταξιο μοιαζει με εγκατελειμενο μιας και δεν βλεπεις ζωντανο οργανισμο να δουλευει μεσα και πουθενα. Ευτυχως καποια σημεια ζωης και εργασιων φανηκαν προς το τελος του βιντεο και πλεον ειμαι αισιοδοξος οτι το εργο θα τελειωσει πολυ γρηγορα.

 

Screenshot_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άρα σύμφωνα με εσένα, σε 607 μέρες έγινε το 15%. Συνεπώς η πρόβλεψή σου σαν Χάμπος είναι πως το γήπεδο θα είναι έτοιμο σε 4046 μέρες, δλδ τον Αύγουστο του 2028. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

@Stylianopoulos Εγω ολες αυτες τις φωτο θα τις ηθελα και στα αποδυτηρια του αντιπαλου.Παντως πολυ ΑΕΚ αυτη του Μαυρου εχεις δικιο.Και πολυ hardcore ΑΕΚ και heavy metal αυτη του Πιττα.Η ΑΕΚ των παιδικων μου χρονων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, firebird said:

Άρα σύμφωνα με εσένα, σε 607 μέρες έγινε το 15%. Συνεπώς η πρόβλεψή σου σαν Χάμπος είναι πως το γήπεδο θα είναι έτοιμο σε 4046 μέρες, δλδ τον Αύγουστο του 2028. Σωστά;

Ο δρομος της υπερβολης οδηγει στο παλατι της σοφίας. Ελεγε καποτε μια ψυχη.  :)

Σοβαρα τωρα, φορουμ ειναι, θα γραφτουν και υπερβολες. Δεν βγαινει ακρη, αν δινουμε σημασια σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, George_D said:

 

Πανω απο τους επισημους και ακριβως κατω απο το ανω  διαζωμα της ανατολικης εξεδρας γινονται οι 40 σουιτες.

Τα δημοσιογραφικα θεωρεια που θα γινουν;; Στο πανω διαζωμα δεν φαινεται να υπαρχει χωρος.

Link to comment
Share on other sites

Στο κέντρο πάνω από τις σουίτες όπου θα έχουν βάση κάτοψης και δικό τους Πρινς σαλόνι στο 3 όροφο πριν την είσοδο στο γηπεδο . Θα υπάρχει τα ελάχιστα και θα υπάρχει δυνατότητα να μπουν και έξτρα μειώνοντας τη χωρητικότητα .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Στο κέντρο πάνω από τις σουίτες όπου θα έχουν βάση κάτοψης και δικό τους Πρινς σαλόνι στο 3 όροφο πριν την είσοδο στο γηπεδο . Θα υπάρχει τα ελάχιστα και θα υπάρχει δυνατότητα να μπουν και έξτρα μειώνοντας τη χωρητικότητα .

Ο τριτος οροφος ειναι στο πανω διαζωμα, σωστα;; Απο τα πρωτα σχεδια φαινοταν εκει να υπαρχει εξεδρα δημοσιογραφων αλλα οχι και κλειστα θεωρεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 hours ago, firebird said:

Άρα σύμφωνα με εσένα, σε 607 μέρες έγινε το 15%. Συνεπώς η πρόβλεψή σου σαν Χάμπος είναι πως το γήπεδο θα είναι έτοιμο σε 4046 μέρες, δλδ τον Αύγουστο του 2028. Σωστά;

Με αυτους τους 4 εργατες και με το Machbox που μαζευει τα χωματα ναι καπου εκει. Οτι βλεπω λεω

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο τριτος οροφος ειναι στο πανω διαζωμα, σωστα;; Απο τα πρωτα σχεδια φαινοταν εκει να υπαρχει εξεδρα δημοσιογραφων αλλα οχι και κλειστα θεωρεια.

Για κλειστά δεν ξέρω . Δεν το έχω ψάξει . 

Link to comment
Share on other sites

Θα μας πει ο σκεπαστος μαλλον. Μπορει να υπαρχει μονο ενα, για τις καμερες. Αλλη απορια ειναι αν τελικα χωραει το executive lounge με θεα στο γηπεδο, για τους επισημους,   ασχετο με το εστιατοριο στο νοτιο πεταλο. στενοτητα χωρου βλεπω στα βιντεο.  Στα αρχιδια μας βεβαια, εμεις το γηπεδο θελουμε αλλα απλα απο περιεργεια.

Link to comment
Share on other sites

Στα επίσημα έχει πολλά και διάφορα σαλόνια ανάμεσα τους και το executive lounge . Πότε δεν νομίζω αυτά τα σαλόνια δεν να πρόβλεψη για θέα στο γήπεδο λόγο ότι υπάρχουν οι σουίτες . 

Κάποια στιγμή θα ανεβάσω μακέτες με όλα τα σαλόνια . 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Προφανως εχει προβλεψη για θεα στο γηπεδο, το executive lounge. Απλα στα βιντεο που ανεβαινουν φαινονται και αναφερονται σουιτες.

Έχεις δίκιο το έλεγξα στα σχέδια . Στο 1ο στο κέντρο ανάμεσα στις σουίτες υπάρχει το μεγάλο πανοραμικό εστιατόριο με θέα το γήπεδο . Με κυλιόμενες θα ανεβαίνεις από το ισόγειο !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εδω δεν ξερουμε αν θα χωραει ο κωλος μας στο καθισματακι μινι των 10 ευρω ....στα >@@ μας οι καναπεδες στο executive lounge. ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Εδω δεν ξερουμε αν θα χωραει ο κωλος μας στο καθισματακι μινι των 10 ευρω ....στα >@@ μας οι καναπεδες στο executive lounge. ?

Στα αρχιδια του τιγρη αν θα χωραει ο κωλος μας.

Το θεμα ειναι πως θα φιλοξενειται κανενας προεδρος της ουεφα και αλλες προσωπικοτητες αν ερθουν σε διεθνες παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Στα αρχιδια του τιγρη αν θα χωραει ο κωλος μας.

Το θεμα ειναι πως θα φιλοξενειται κανενας προεδρος της ουεφα και αλλες προσωπικοτητες αν ερθουν σε διεθνες παιχνιδι.

Ε και στα αρχιδια μας και εμας αν εχουν να κατσουν αυτοι η αν εχουν καλη θεα. Μην φαβαστε παντως τις σουιτες κτλ θα τα κανουν τελεια για να παρουν τα φραγκα. Κατι καμομοιρηδες που θα καθοντε πισω στη φωτο Στυλιανοπουλου και θα βλεπουν το ματς απο το κινητο σκευτομαι εγω...

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι θέσεις θα έχουν ορατότητα σύμφωνα με τις προδιαγραφές . Η φωτό Στυλιανοπούλου δεν ήταν από θέση (, καθιστός) αλλά από το διάδρομο κυκλοφορίας . 

Σίγουρα οι πίσω θέσεις θα βλέπουν τα πάντα στο γήπεδο αλλά θα χάνουν τα βολέ . Αυτό συμβαίνει σε όλα τα δίπλα διάζωματα αλλά στη νφ που χώρεσαν τόσες θέσεις σε αυτό το οικόπεδο ακόμα περισσότερο . Εμένα πάντως δεν θα με χαλάσει να χάσω το βολέ γιατί δεν με ενδιαφέρει κιόλας . 

Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες δεν θα έχουν μπουφ αλλά θα είναι στο πάνω διάζωμα στα κάγκελα κάτω από τους δημοσιογράφους

Φαίνεται και το σαλόνι δημοσιογράφων στο τρίτο 

Όπως έγραψα θα υπάρχει κλειστό στούντιο όπως στο εξωτερικό στη γωνία 

 

 

Screenshot_20190323-223842.png

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×