Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

Guest Saxon21

Ποσο θα πάρει η φαση στεγάστρου,μέχρι το δεκεμβριο ετοιμο?

Link to comment
Share on other sites

 Ωραια τα ειπε ο Πατούλης ρε σεις , ειδικα εκει που λεει δυνατα το εργο πρεπει να τελειωσει συντομα ,μη χασουμε ουτε μια μέρα.   Εντυπωσιακή εισοδο εκανε.

                Πατούλης ενας απο μας

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Saxon21 said:

Ποσο θα πάρει η φαση στεγάστρου,μέχρι το δεκεμβριο ετοιμο?

Μαρτιο θα τελειωσει ειπε πιο πανω στο βιντεο ο Ανδριοπουλος

Link to comment
Share on other sites

μπαινω κάθε μερα σχεδόν στο live streaming του γηπεδου κατά τις 8 και 20  -9παρα το βραδυ και βλέπεις τον ηλιο που εχει πεσει σχεδόν πισω από τις κερκίδες... καυλα ατελειωτη...

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα γιαυτό και ο live streaming 24/7 κλέβουμε WiFi από κανέναν γείτονα; ? 

Είχα καιρό να μπω και μου το θύμισες. Είτε πρωί είτε βράδυ καυλα γενικότερα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Stylianopoulos said:

 Ωραια τα ειπε ο Πατούλης ρε σεις , ειδικα εκει που λεει δυνατα το εργο πρεπει να τελειωσει συντομα ,μη χασουμε ουτε μια μέρα.   Εντυπωσιακή εισοδο εκανε.

                Πατούλης ενας απο μας

Οι εσωτερικες εργασιες θα γινονται ταυτοχρονα με το στεγαστρο ή θα περιμενουν να τελειωσει πρωτα;Υποθετω οτι δεν εμποδιζει το ενα το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεται η σκυροδετηση του νοτιου πεταλου οπου μεσα στον Αυγουστο θα τελειωσει κι αυτο

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, George_D said:

Συνεχιζεται η σκυροδετηση του νοτιου πεταλου οπου μεσα στον Αυγουστο θα τελειωσει κι αυτο

 

Θα εχουν τοποθετηθει και οι κερκιδες στο νοτιο πεταλο μεσα στον Αυγουστο? Θα ειναι επισης ετοιμο και το κτηριο που εφαπτεται του νοτιου πεταλου ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
On 7/4/2019 at 2:56 PM, George_D said:

Μαρτιο θα τελειωσει ειπε πιο πανω στο βιντεο ο Ανδριοπουλος

Οκ,αν και μου φαίνεται μεγαλο διαστημα.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Nestoridis21 said:

Θα εχουν τοποθετηθει και οι κερκιδες στο νοτιο πεταλο μεσα στον Αυγουστο? Θα ειναι επισης ετοιμο και το κτηριο που εφαπτεται του νοτιου πεταλου ή οχι?

Ο ανδριοπουλοε είπε ότι έχει ολοκληρωθεί το 85% από μπετά κερκιδες και ότι τον Αύγουστο θα τελειώσει και το μέρος που απομένει. Άρα για όλα εννοουσε

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απιστευτο. Εδω ταιριαζει απολυτα η φραση «ονειρο που γινεται πραγματικοτητα». Σαν χθες μου φαινεται που δεν υπηρχε τιποτα και ο χωρος εμοιαζε απλως με ενα παρατημενο απο ολους χωραφι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπου το είχα ξαναγράψει, αλλά βλέποντας την πρόοδο του έργου, θα το επαναλάβω για να το εμπεδώσω κυρίως εγώ. Εμείς οι Ενωσίτες κάθε ηλικίας, θα πρέπει για αυτό το σπίτι το δικό μας που σηκώνεται, να έχουμε ακόμη ένα λόγο να προσέχουμε και να προστατεύουμε την υγεία μας. Σκέφτομαι πόσες ψυχές Ενωσίτικες έφυγαν από τον κόσμο αυτό και δεν πρόλαβαν να μπουν στο νέο γήπεδο. Μην επιτρέπετε σε κανέναν στηπου να σας ταράζει, αγχώνει κλπ. Πρέπει όλοι μας να το ζήσουμε και να το χαρούμε. Υγεία ψυχική και σωματική να έχουμε πάνω από όλα. Θα είναι πολύ δυνατά όλα όσα θα νιώσουμε εκεί μέσα. ???

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×