Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

Guest Saxon21

Το στέγαστρο θα είναι μια απογοητευση, τόσο ασκημο που θα παρακαλάμε να μην έβαζε τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω; Είμαι άσχετος με το θέμα του γηπέδου, αυτοί οι πυλώνες θα έχουν τελικά κάποια καλτ λειτουργεία ή θα είναι μόνο για τα φώτα ξέρω 'γω; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Να ρωτήσω; Είμαι άσχετος με το θέμα του γηπέδου, αυτοί οι πυλώνες θα έχουν τελικά κάποια καλτ λειτουργεία ή θα είναι μόνο για τα φώτα ξέρω 'γω; 

Σπύρο δεν είναι για τα φώτα οι πυλώνες αφού αυτά θα είναι led πάνω στο σκέπαστρο . Είναι μόνο για τη στήριξη του σκεπάστρου αφού λόγο έλειψης χώρου έπρεπε να κατασκευαστούν εντός γηπέδου και το σκέπαστρο απλά ακουμπάει άλλα δεν στηρίζεται απο το γήπεδο στα σημεία περιμετρικά που θα ενώνεται . Αυτό είναι και η καινοτομία ή μάλλον τη κατασκευαστική μοναδικότητα του γηπέδου μας. 

Link to comment
Share on other sites

Οι πυλώνες και το σπέπαστρο δέχτηκαν και τις πιο πολλές τροποποιήσεις απο τη cimolai αφού η στήριξη απο τους 4 πυλώνες ήταν μια πρόκληση . πχ δες πόσο διαφορετικό ήταν στο αρχικό σχέδιο απο το πυλώνα , στήριξη , υλικό , πλέγμα κτλ . 

aek.jpg&width=620&constrain=true

agia-sofia-aek.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σορρυ αλλα οι πολεμιστρες δεν μου αρεσουν καθολου μου βγαζουν πολυ fake...

2460108.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Το βραδυ με τον κρυφο φωτισμο κτλ θα ειναι ωραιο. Θα περιμενω να το δω ετοιμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
13 minutes ago, Man Of Faith said:

Οι πολεμιστρες θα φωτιζονται καθε βραδυ λεει.Ανεβαινουν τα λειτουργικα εξοδα, μην ζητατε παικτες, δεν βγαινουμε.

Θα βαλει ΗΡΩΝ να εχει εκπτωση 30% στην καταναλωση να πληρωνει τα κλερασιλ και τις κουνιες του Μανταλου.?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Θα βαλει ΗΡΩΝ να εχει εκπτωση 30% στην καταναλωση να πληρωνει τα κλερασιλ και τις κουνιες του Μανταλου.?

Με εκπτωση 30% κατι γινεται, μην περιμενεις Καρταμπια ομως ?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Man Of Faith said:

Με εκπτωση 30% κατι γινεται, μην περιμενεις Καρταμπια ομως ?

Θα τον φερει. Μου το χρωσταει !!? Και αυτος τον γουσταρει.

Εχουμε τον ΚΡΙς με τον Σκοκκο θα εχουμε εμενα με Καρταμπια μετα.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι σε 2 χρονια να ειμαστε μεσα.

Οπως ειπε ενας μουσατος πηγαινες 3 ωρες πριν και η σκεπαστη ηταν γεματη ακουγες τη βοη και ελεγες που παω τωρα...

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×