Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

33 minutes ago, NIS21 said:

Ετσι λενε για του χρονου αλλα μου ακουγεται πολυ αισιοδοξο..

Οκ, δεν έχω ιδέα εγώ, είμαι άσχετος, είναι προβληματική η περιοχή και είναι θεοί και δαίμονες εναντίων μας. Αλλά τι στον πούτσο είναι αυτό που δεν μπορεί να γίνει τους επόμενους 12 μήνες, σε ένα στάδιο το οποίο έχει κερκίδες πλέον. Όταν υπό κανονικές συνθήκες (ναι, εννοείται εμείς στη ΝΦ δεν είχαμε τέτοιες, το κατανοώ) το χτίσημο ενός γηπέδου από το σκάψιμο μέχρι το πρώτο ματς, είναι 9-12 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Προχειρα μου ερχεται της τοτεναμ αγγλια και κ.σ. και μπηκαν στα τελειωματα ενω επρεπε να μπουν απο την αρχη της σεζον..

Ακομα δεν εχει ξεκινησει η υπογειοποιηση ειναι και πολλα που πρεπει να γινουν απεξω..

Θα δουμε φιλε θα δουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πολλή χρόνος η 12μηνες + ακόμα και αν δεν έχουν κάνει το κτήριο και ενώ το σκέπαστρο θα έχει τελειώσει μέχρι τέλος του χρόνου . Ίσως ο χρόνος έχει να κάνει με την αποπληρωμή της περιφέρειας αλλά και αυτό φαντάζομαι με ότι είπε ο Πατούλης μπορούμε να το διορθώσουμε . Μέσα σε ένα μηνα τελειώνει το γήπεδο στα μπετα και ήδη έχουν ξεκινήσει το κτήριο που δεν είναι και κανένα τέρας.  Μετα τι έχουμε ? Περιβάλλον χώρος και οι εξωτερικοί -εσωτερικοί χώροι που στο 70% τουλάχιστον του γηπέδου δεν θα γίνει τπτ αφού θα είναι διάδρομοι .

Εγώ πιστεύω ότι άντε τον επόμενο Σεπτέμβριο ίσως δεν προλαβαίνουν αλλά Νοέμβρη Δεκέμβρη δεν βρίσκω λόγο να πάει πιο μετά ( 12-15 μήνες )

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2019 at 4:35 PM, nikos said:

Κρατηστε μια υποσημειωση για τα λεφτα που θα δοθουν σε 3 δοσεις εντωμεταξυ.

Δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ βεβαιος οτι απο αυτο ΔΕΝ συνεπαγεται οτι θα τελειωσουν το 2021 στην καλυτερη.

Κρατηστε το και βλεπουμε, μακαρι να μην ειναι ετσι.

.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

 

Εγώ πιστεύω ότι άντε τον επόμενο Σεπτέμβριο ίσως δεν προλαβαίνουν αλλά Νοέμβρη Δεκέμβρη δεν βρίσκω λόγο να πάει πιο μετά ( 12-15 μήνες )

Προσωπικά έχω ένα κόλλημα και θα ήθελα να μπούμε από την αρχή μιας σεζόν στο νέο γήπεδο, όχι στα μέσα.

Επίσης θεωρώ ότι κάτι τέτοιο μας συμφέρει ως οργανισμός, θα ήταν καλύτερο η ώθηση και η αύρα του νέου γηπέδου να μας δώσει ένα ψυχολογικό μπουστ από την αρχή, παρά από τα μέσα της σεζόν (όπου και ιστορικά να το πάρεις, δεν αποκλείεται να σαι καμιά 10αρια βαθμούς πίσω και να χεις πει ήδη αντίο στο πρωτάθλημα).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα κανουμε διαρκειας 6αετιας μεχρι τοτε γ να γλυτωσουμε κ τις εκτωσεις...

Μουνακι τιγρη 6 χρονια διαρκειας θα παιρνω γ να παρω την εκπτωση...?

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε. Όταν μαθαμε ότι τα λεφτά της Περιφέρειας θα δοθούν σε 3 δόσεις (τελευταία το 2021) διαβάζαμε κάτι αρδο-ομορφιές ότι θα διευκολύνει ο τίγρης για να τελειώσει νωρίτερα. 

Ούτε τόσο απλό είναι, ούτε το πιστεύω και μάλλον εξηγεί τα 2 επιπλέον χρόνια.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, XAMΠOΣ said:

Κατα τα αλλα οταν εγραφα εγω προεπερσυ για 5 χρονια ειχα εμπαθεια.?

Δεν τα έγραφες προπερσι πριν λίγους μήνες :P . Οσο για το έργο να δούμε από εδώ και πέρα τον Ρυθμό . 

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2019 at 8:28 AM, AG21 said:

Δεν τα έγραφες προπερσι πριν λίγους μήνες :P . Οσο για το έργο να δούμε από εδώ και πέρα τον Ρυθμό . 

Μη μασατε, οταν αρχισουν τα εσωτερικα εργα ο τιγρης ολη μερα εκει θα ειναι, μεχρι πλακακια θα κολλαει.Δεν νομιζω πως οσο περναει απο το χερι του να αφησει να ξεφυγει το εργο πανω απο 14 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Man Of Faith said:

Μη μασατε, οταν αρχισουν τα εσωτερικα εργα ο τιγρης ολη μερα εκει θα ειναι, μεχρι πλακακια θα κολλαει.Δεν νομιζω πως οσο περναει απο το χερι του να αφησει να ξεφυγει το εργο πανω απο 14 μηνες.

Νομίζω ότι το πρόβλημα είναι τα γύρω γύρω, υπογειοποίηση και περιβάλλον χώρος. Μέχρι στιγμής δεν έχει ξεκινήσει κάτι, πριν λίγες μέρες μόνο ξεκίνησαν τη διαπλάτυνση της Παπαναστασίου που θα μονοδρομηθεί. Χωρίς αυτά, άδεια λειτουργίας το γήπεδο δεν παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×