Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

2 hours ago, CHⓇIS said:

4f64fe2d595f03ab01b27d3a7e66bb78_669546.

Το είδα εχθές . Είχε έρθει ένα συνεργείο και τα βάζαμε . Μια απορία έχω εκεί στην 21 υπάρχει διαφορά το άλσος με την είσοδο στις θύρες περίπου 2 όροφοι και η απόσταση είναι μικρή . Έχουν σκοπό να το σκάψουν και να κάνουν μια πρόσβαση από το άλσος η θα μείνει έτσι με το μικρό διάδρομο ? 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά τον επόμενο Σεπτέμβρη θα πρέπει να είμαστε μέσα και με ΧΑΛΑΡΟΥΣ ρυθμούς, απορώ πραγματικά με τα 18-24 κλπ...

Και το στέγαστρο προχωράει αρκετά γρήγορα ή μου φαίνεται ;

Σκέτη καύλα το παρακάτω φρέσκο φρέσκο βιντεάκι ...

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα και την δημοσιοποιηση στη διαυγεια για την υπογιοποιηση, καπου ακουσα(σε ραδιο) ότι θα μπουμε την επομενη σαιζον (2020-21).. Ξερει καποιος κατι πανω σε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hoffman21 said:

Παιδια μετα και την δημοσιοποιηση στη διαυγεια για την υπογιοποιηση, καπου ακουσα(σε ραδιο) ότι θα μπουμε την επομενη σαιζον (2020-21).. Ξερει καποιος κατι πανω σε αυτό;

Χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο, με τους ρυθμους που βλεπω, δεν νομιζω πριν το 2021.

Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2019 at 2:56 PM, AG21 said:

Το είδα εχθές . Είχε έρθει ένα συνεργείο και τα βάζαμε . Μια απορία έχω εκεί στην 21 υπάρχει διαφορά το άλσος με την είσοδο στις θύρες περίπου 2 όροφοι και η απόσταση είναι μικρή . Έχουν σκοπό να το σκάψουν και να κάνουν μια πρόσβαση από το άλσος η θα μείνει έτσι με το μικρό διάδρομο ? 

Τα εξηγούσε ωραία ο "καλός φιλος" του Μικελαντζελο, σε κάποια βιντεο. 

Link to comment
Share on other sites

Ειδικος δεν ειμαι αλλα αυτο το τελευταιο κομματι που εμεινε στην παλια σκεπαστη μου φανηκε οτι αργησε αρκετα να ολοκληρωθει.

Μπορει να κανω λαθος βεβαια απο την ανυπομονησια, οποιος ειναι γνωστης ας βοηθησει με μια πιο εμπεριστατωμενη γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Απο σεπτεμβρη νομιζω θα αρχισουμε να τον παιζουμε,το στεγαστρο δειχνει πως συναρμολογειται σχετικα χωρις χρονοτριβες.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Saxon21 said:

Απο σεπτεμβρη νομιζω θα αρχισουμε να τον παιζουμε,το στεγαστρο δειχνει πως συναρμολογειται σχετικα χωρις χρονοτριβες.

Ολη η δουλειά και η καθυστέρηση ηταν οι πυλωνες τελικά σε οτι έχει να κάνει με το σκεπαστρο. 

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ για την έναρξη της υπογειοποιησης, οραματιζομαι κυκλοφοριακό χάος για ένα χρόνο σε Νέα Φιλαδέλφεια και Νέα Ιωνία που όμοιο του δεν έχει ξαναζήσει άνθρωπος. Τι μπινελίκια έχεις να φας ρε Μελ... 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×