Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

49 minutes ago, agelos said:

έχει αρχίσει η τοποθέτηση κερκίδων και στο νότιο πέταλο από χτες.

Η σκεπαστουλα ερχεται..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NIS21 said:

Η σκεπαστουλα ερχεται..

ασε, μπαίνω πλέον 3-4 φορές την μέρα για να ελέγξω την πρόοδο...γραφικός.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω  πολλες φορες βραδακι το αφηνω στο live σε πενηνταπενταρα και χυνω...

Γαμησε τα..

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2019 at 4:35 PM, Nestoridis21 said:

Με την υπογειοποίηση τι γίνεται ρε παιδιά? Έχουμε κάποιο νέο?

Από τον προσωρινό ανάδοχο (Ιντρακάτ 4/2019) μέχρι την υπογραφή σύμβασης, υπάρχει ένα διάστημα ανταλλαγής εγγράφων του αναδοχου με την Υπηρεσια, που μπορεί να διαρκέσει πχ και 6 μήνες. 

Οταν διαβάσουμε ότι υπογράφηκε η Σύμβαση ξεκινάει.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, κάποιος θα γνωρίζει.

Οι κερκίδες ολοκληρώνονται ως το τέλος της επόμενης εβδομάδας. Τι παίρνει σειρά; Εννοώ τι θα προχωρά πλέον παράλληλα με το στέγαστρο;

Link to comment
Share on other sites

Τα μπετα εχουν ολοκληρωθει, απομενουν λιγες κερκιδες στο νοτιο μερος ενω προχωρα και το στεγαστρο

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παίζει όντως να μπούμε του χρόνου. 

Μακάρι να τα καταφέρουμε από την αρχή της σεζόν

Link to comment
Share on other sites

Βάζουν κερκίδες μέχρι πάνω πάνω στο κάτω διάζωμα της παλιάς σκεπαστής.. Εκεί δε θα υπήρχε το εστιατόριο ?? Τα χω μπερδέψει ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, enck1 said:

Βάζουν κερκίδες μέχρι πάνω πάνω στο κάτω διάζωμα της παλιάς σκεπαστής.. Εκεί δε θα υπήρχε το εστιατόριο ?? Τα χω μπερδέψει ?

Αυτο αναρωτιομουν κ εγω. Καταργηση πανοραμικου εστιατοριου κ αυξηση χωρητικοτητας θεατων; Μακαρι.. Ας φτιαξουν ενα μικρο κυριλε εστιατοριο στα επισημα.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Nestoridis21 said:

Αυτο αναρωτιομουν κ εγω. Καταργηση πανοραμικου εστιατοριου κ αυξηση χωρητικοτητας θεατων; Μακαρι.. Ας φτιαξουν ενα μικρο κυριλε εστιατοριο στα επισημα.

Δεν έχει αλλάξει τπτ και το εστιατόριο ξεκινάει καλύπτοντας το διάδρομο ( η είσοδος γίνεται απο αριστερά και δεξιά ή απο το ισόγειο όπως απέναντι με τα γραφεία της ΠΑΕ) . 

ScreenHunter 160.png

 

ScreenHunter 161.png

Link to comment
Share on other sites

και για πιο λόγο να κοπεί το εστιατόριο που θα φέρνει λεφτά καθε μέρα αφού θα είναι κομμάτι του κτηρίου που θα λειτουργεί κανονικά κάθε μέρα ( στοά , μουσείο 1 οροφος  , εστιατόριο , μουσείο 2 όρορος ) και θα υποστηρίζει και τα μουσεία κτλ.

Ποιος δεν θα θέλει να πιει το καφέ του ή να φάει με θέα σε γήπεδο ? Ειδικά αυτοί της επαρχίας εξωτερικό για να βγάλουν και τη σχετική selfie . 

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως στο τέλος των κερκιδων υπάρχει τοίχος νομίζω, οπότε εκεί μπορούν να ναι τα παράθυρα του εστιατορίου. Ας μας πει κάποιος ειδήμονας του γήπεδου.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×