Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

Υπαρχει μελέτη και όντως οι πρώτες σειρές βλέπουν κάγκελο όπως και οι κάτω θα βλέπουν κάγκελο και περίφραξη . ελάχιστες σειρές θα έχουν εντελώς ελεύθερη ορατότητα . 

ScreenHunter 46.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Αν μπει κάγκελο μπροστά μαλλον, απλά δεν θα βλέπουν όσοι κάθονται στο ύψος του,στον διάδρομο.

βασικά και αρκετές σειρές πάνω άλλα όσο πιο ψηλά τόσο πιο ελεύθερη ορατότητα . φαίνεται σε αυτά τα σχέδια και ο διαδρομος μπροστά απο τη κάτω σειρά καλύτερα . 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, AG21 said:

θα έχουμε πάντως επικές μανούβρες με τα πανιά και τους θεατές του κάτω διαζώματος όπως και με τα καπνογόνα αφού με τόσο χαμηλό σκέπαστρο και χωρίς μεγάλο αερισμό δεν θα φεύγει εύκολα ο καπνός . Δεν το συζητώ να πέσει δακρυγόνο θα πεθάνουμε εκτός φυσικά ότι το σκέπαστρο πέρνει και φωτιά όπως μας ενημέρωσε ο καλός ο φίλος ( αν και είναι δύσκολο να το βρεί καπνογόνο

https://tenor.com/uocw.gif

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Epitaph21 said:

Πέρα από το προφανές ότι το κάτω διάζωμα είναι μικρό και οι είσοδοι των θυρών μου φαίνονται αρκετά μικρές.

ναι αλλα έχει πολλές εισόδους για μισή εξέδρα άλλα ειδικά στο κάτω διάζωμα πρόσβαση στις κερκίδες λογικά εκτός των θυρών να υπάρχει και απο το επίπεδο +2 για τις πάνω σειρές εκτός των θυρών του ισογείου αφού και εκεί υπάρχει διάδρομος κυκλοφορίας θεατών με πρόσβαση στις εξέδρες. Εξαίρεση τα δύο πέταλα λόγο εστιατορίου - γραφείων . 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bukowski said:

Γηπεδο γισ κλειστοφοβικους

Κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω. Άμα έχεις φοβίες ή κρίσεις πανικού, καλό είναι να έχεις κανά χαπάκι στο τσεπάκι... (ή κανά φλασκί γεμάτο, αλλά μην βγαίνουμε off topic :D) Κατά τ' άλλα, ετοιμαστείτε για αφόρητη ζέστη, σα να είσαι σε κλειστό, ιδίως στο κάτω διάζωμα με 30 βαθμούς έξω. Στάξιμο, όχι αστεία. Εκ πείρας το λέω από παρόμοια γήπεδα. Οκ, η ακουστική του θα είναι εκπληκτική, δεν το συζητάμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SpiRos said:

Κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω. Άμα έχεις φοβίες ή κρίσεις πανικού, καλό είναι να έχεις κανά χαπάκι στο τσεπάκι... (ή κανά φλασκί γεμάτο, αλλά μην βγαίνουμε off topic :D) Κατά τ' άλλα, ετοιμαστείτε για αφόρητη ζέστη, σα να είσαι σε κλειστό, ιδίως στο κάτω διάζωμα με 30 βαθμούς έξω. Στάξιμο, όχι αστεία. Εκ πείρας το λέω από παρόμοια γήπεδα. Οκ, η ακουστική του θα είναι εκπληκτική, δεν το συζητάμε.

Θα παθαίνουν κρίσεις πανικού οι αντίπαλοι παίκτες. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω. Άμα έχεις φοβίες ή κρίσεις πανικού, καλό είναι να έχεις κανά χαπάκι στο τσεπάκι... (ή κανά φλασκί γεμάτο, αλλά μην βγαίνουμε off topic :D) Κατά τ' άλλα, ετοιμαστείτε για αφόρητη ζέστη, σα να είσαι σε κλειστό, ιδίως στο κάτω διάζωμα με 30 βαθμούς έξω. Στάξιμο, όχι αστεία. Εκ πείρας το λέω από παρόμοια γήπεδα. Οκ, η ακουστική του θα είναι εκπληκτική, δεν το συζητάμε.

Λες να γίνουμε και εμείς μπαοκτσιδες και να βγάζουμε τις μπλούζες μας. Να το έχω υπόψιν μου να ξεκινήσω γυμναστήριο :P πως θα γράφουμε στις κάμερες. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, AG21 said:

Λες να γίνουμε και εμείς μπαοκτσιδες και να βγάζουμε τις μπλούζες μας. Να το έχω υπόψιν μου να ξεκινήσω γυμναστήριο :P πως θα γράφουμε στις κάμερες. 

Χα χα, γάμησέ τα, ημίγυμνοι ήμασταν γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο με την Βίντι στα προκριματικά στο γήπεδο της Φερνετσβάρος. Είχα χάσει 5 λίτρα σε ιδρώτα και έβαλα τα αντίστοιχα σε μπύρες. :D Με τον προϊστάμενό μου να με βλέπει από το skybox δίπλα-πάνω μας, να χοροπηδάω σαν κατσίκι, ημίγυμνος, με μια μπύρα στο χέρι, σχεδόν 40 χρονών ζώον. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×