Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

Θα πρέπει οι αγώνες να μην γίνονται νωρίς όμως, γιατί θα τυφλωνονται από τον ήλιο οι επίσημοι και οι κάτοχοι των σουιτων. 

Link to comment
Share on other sites

Οι σουίτες διάβασα θα χουν και αυτόνομο μπάνιο. Δηλαδή με ντουζιέρα; 

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ξεκινησουν οι εργασιες:

α) τοποθετησης etalbond και 'πολεμιστρων' εξωτερικα

β) Η/Μ και υδραυλικων εσωτερικα;

Ξερει καποιος;

Μου φαινεται οτι προχωραει πολυ αργα...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ποτε θα ξεκινησουν οι εργασιες:

α) τοποθετησης etalbond και 'πολεμιστρων' εξωτερικα

β) Η/Μ και υδραυλικων εσωτερικα;

Ξερει καποιος;

Μου φαινεται οτι προχωραει πολυ αργα...

O εξοπλισμός κάθε είδους εσωτερικά είναι το έργο της Περιφέρειας όπου ο διαγωνισμός κρίθηκε και είμαστε στη περίοδο - προθεσμία για ενστασεις. 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο μουσείο της Μπάγερν αυτή τη στιγμή, δεν το είχα επισκεφτεί τις προηγούμενες φορές. Τίγρη, έλα εκπαιδευτική εκδρομή να πάρεις ιδέες. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητεςΗ εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες

 

Τι ειναι αυτα τα τεντοπανα νυφαν τεν κατε.... Δεν γινεται γηπεδο εδω. Καλες οι τεντες αλλα αν δεν δω το πρασινο χορταρι να στηνεται δεν ειναι γηπεδο

 

Λεμε τωρα...

Ποση ομορφια ομως!! και ειναι δικο σου. Οχι του κρατους οχι με αλλες ομαδες 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Χαζέψτε τα βιντεάκια που έχουν πλημμυρίσει το διαδίκτυο με οπαδούς μας μέσα στο γήπεδο πριν τον αγώνα και πάρτε τα χαμπάρια σας για την ακουστική του γηπέδου! Δωστε βάση περισσότερο από τα συνθήματα στο τύμπανο, το πως ακούγεται....Και που να κλείσει περιμετρικά κιόλας τι θα γίνει...Εντωμεταξύ 2 καπνογόνα άναψαν και μπούκωσε το διάζωμα με τη μια...

ΑΕΚ, ντεσιμπέλ και ασφυξία,

εδω θα σας γαμησουμε τη μάνα και τη θεία 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το χω πει καιρο , οι κερκιδες σε αυτο το γηπεδο θα φερουν δυο πραγματα :

Θα γραφουν ιστορια και η κερδιδα της ΑΕΚ θα ειναι αναγνωρισιμη παντου στην Ευρωπη και σε οποιον ασχολειται

Πολλους αποκλεισμους ?

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να το πιστεψω οτι βλεπεις φατσες απο την μια μερια στην αλλη.

 

μας ξεσκισε το γαμωοακα.

Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2020 at 10:13 PM, George_D said:

 

το εξωτερικό τελικά δεν θα έχει καμιά σχέση με ότι είχαμε δεί σε σχέδια απο ότι φαίνεται . βλέπουμε μια τζαμαρία ( μου αρέσει) και ότι μετά τα δύο διάτρητα ( δεν μου αρέσει)  βάζουν ένα μη διάτρητο ( μου αρέσει ) και μάλιστα σε απόσταση . μπορεί να κάνουν και δοκιμή υλικών . θα δείξει. 

Πάντως θα μπορούσαν να κάνουν και κανένα πιο ψαγμένο σχέδιο άλλα μάλλον δεν θέλουμε να χαλάσουμε το βυζαντινό στοιχείο ή λογου κόστους

201452805340_1047.jpg

elval-colour-etalbond.jpg?w=800&ssl=1

 

Link to comment
Share on other sites

δοκιμη υλικων κανουν ενα απο τα 3 θα παιξει πιθανον να δοκιμασθει και 4ο οταν τελειωσει θα δειξει πως θα ειναι τελειωμενο 

Link to comment
Share on other sites

το διάτρητο δεν μου αρέσει γιατί δείχνει σαν λαμαρίνα με τρύπες ενώ με το etalbond μπορείς να κάνεις παπαδες . ωραια η τζαμαρια αλλα δεν μπορείς να το κάνεις ολο τζάμι και για μένα ένας συνδυασμός όλων με ένα ωραία σχέδιο θα ήταν ιδανικός ώστε και να γινεται φυσικός αερισμός ( διάτρητο) και να υπάρχει οπτική απο μέσα προς απέξω λόγο προσφυγικών όπως ήθελε η αρχιτεκτονική ( τζάμι ) και χωρίς διάτρητο για να φαίνεται ωραίο . 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×