Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

Στην καπαδοκιας βέβαια έχει κυρίως πολυκατοικιες, τα προσφυγικά είναι λίγο πιο πέρα. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενθουσιάζει αισθητικά το όλο project (εξ΄ αρχής νομίζω κακώς εγκλωβιστήκαμε σε προσομοιώσεις με Αγιά Σοφιά κτλ), βέβαια από μέσα που έχω μπει είναι μαγεία.

Ελπίζω να βιάζομαι να κρίνω και το κατάλληλο εξωτερικό ντύσιμο μαζί με τον φωτισμό στο στέγαστρο να μας κάνει να καταπιούμε την γλώσσα μας.

Link to comment
Share on other sites

Να πω εδώ πως υπάρχει δυνατότητα το νέο γήπεδο να έχει χωρητικότητα 33-35k.

Τον τρόπο θα τον δούμε τους επόμενους μήνες.

Γνωμούλα μου έτσι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα εξαρτηθει απο τα καθισματα, παντως πιστευω οτι προφανως η χωρητικοτητα θα ειναι η μεγαλυτερη δυνατη.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Θα εξαρτηθει απο τα καθισματα, παντως πιστευω οτι προφανως η χωρητικοτητα θα ειναι η μεγαλυτερη δυνατη.

θα είναι φάση: "αδερφέ,  μπορείς σε παρακαλώ να κουνήσεις λίγο τον αγκώνα σου για να ξύσω τ'αρχίδια μου?"

αγιασοφιά, σας φέρνει πιο κοντά

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Να πω εδώ πως υπάρχει δυνατότητα το νέο γήπεδο να έχει χωρητικότητα 33-35k.

Τον τρόπο θα τον δούμε τους επόμενους μήνες.

Γνωμούλα μου έτσι;

Για καντο πενηνταρακια, εστω και σε pm.

Link to comment
Share on other sites

και στις "πολεμίστρες" δοκιμάζουν και δεύτερο σχέδιο. Και το καμπύλο και το ορθογωνικό το οποίο μάλιστα είχε απαιτήσει το ΚΕΣΑ (αρχιτεκτονική επιτροπή)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το χω πει καιρο , οι κερκιδες σε αυτο το γηπεδο θα φερουν δυο πραγματα :

Θα γραφουν ιστορια και η κερδιδα της ΑΕΚ θα ειναι αναγνωρισιμη παντου στην Ευρωπη και σε οποιον ασχολειται

Πολλους αποκλεισμους ?

 

Και πολλές λιποθυμίες.. τιμή και δόξα σε όσους διπλοκάθονται χωρίς να βλέπουν ματς απλά για τη συναυλία

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αυτος ο Μπλακ Χορς αμα βγαλει μια φορα τον σκασμο να ακουσουμε τον κοσμο θα παθει κατι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν εχεις όρεξη μπες στο φμπ του βούλγαρη έχει αρωστο βιντεάκι.. βάλτο και εδώ μετά αν ξέρεις πως :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

έχω ξαναβάλει τη φώτο με τα συγκεκριμένα πτυσσόμενα καρεκλάκια απο το γήπεδο τη σέλτικ που τα έβαλε πριν 2-3 χρόνια  . Είναι και πιο ασφαλείς για το κόσμο στο πέταλο . Βάση νόμου μπαίνουν χωρίς άδεια αφού είναι καρεκλάκια πάλι αλλα αν θέλεις να βάζεις πιο πολλή κόσμο φαντάζομαι ότι θέλει άδεια . 

Νομίζω πάντως στο διαγωνισμό της περιφέρειας έλεγες τα άλλα άρα δεν ξέρω πώς μπορούν να τα τροποποιήσουν τώρα ?

7RADQQYSAZHDBJRBYWPERHQO2E.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, George_D said:

 

τι υλικό ? κυλιόμενες σκάλες πρέπει να είναι για τη πλευρά των vip .

Link to comment
Share on other sites

Πατούλη, γράψτους όλους στ'αρχίδια σου και βάλε γυναικολογικές καρέκλες να αερίζονται τα μεζέα μας

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, AG21 said:

έχω ξαναβάλει τη φώτο με τα συγκεκριμένα πτυσσόμενα καρεκλάκια απο το γήπεδο τη σέλτικ που τα έβαλε πριν 2-3 χρόνια  . Είναι και πιο ασφαλείς για το κόσμο στο πέταλο . Βάση νόμου μπαίνουν χωρίς άδεια αφού είναι καρεκλάκια πάλι αλλα αν θέλεις να βάζεις πιο πολλή κόσμο φαντάζομαι ότι θέλει άδεια . 

Νομίζω πάντως στο διαγωνισμό της περιφέρειας έλεγες τα άλλα άρα δεν ξέρω πώς μπορούν να τα τροποποιήσουν τώρα ?

7RADQQYSAZHDBJRBYWPERHQO2E.jpg

Μα το νόημα όταν υπάρχουν καρεκλάκια σε ένα γήπεδο είναι να μπορεί να κάθεται ο κόσμος και όχι να είναι διακοσμητικά, άσχετα με το τι γίνεται στην πράξη στους αγώνες. 

Άρα αν βάλεις καρεκλάκια που θα μπορούν να  χρησιμοποιηθουν  στα ευρωπαϊκά παιχνιδια αλλά σε αυτά του ελληνικού θα μετατρεπονται σε διακοσμητικά, τότε θα πρέπει να ζητήσεις προφανώς άδεια αφού θα μετατρέπεις μια εξέδρα σε εξέδρα όρθιων στις εγχώριες διοργανώσεις 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μα το νόημα όταν υπάρχουν καρεκλάκια σε ένα γήπεδο είναι να μπορεί να κάθεται ο κόσμος και όχι να είναι διακοσμητικά, άσχετα με το τι γίνεται στην πράξη στους αγώνες.

Άρα αν βάλεις καρεκλάκια που θα μπορούν να χρησιμοποιηθουν στα ευρωπαϊκά παιχνιδια αλλά σε αυτά του ελληνικού θα μετατρεπονται σε διακοσμητικά, τότε θα πρέπει να ζητήσεις προφανώς άδεια αφού θα μετατρέπεις μια εξέδρα σε εξέδρα όρθιων στις εγχώριες διοργανώσεις

με τη λογική ότι κλειδώνουν και ξεκλειδώνουν φαντάζομαι ναι . 

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν όντως μπορούν να μπουν αλλά η άδεια θα χρειάζεται για να τα κλειδώσουμε. Πάντως όσοι αναπολούν σκεπαστη ή παλιά ευρωπαϊκά πέταλα, μάλλον θα απογοητευθουν, αφού προφανώς ακόμα και αν γίνει δεν θα ναι και όπως το kop άλλων εποχων. 

Link to comment
Share on other sites

τα καρεκλακια παντως τα βαζει η Περιφερεια και δεν θυμαμαι στην μελετη να εχει κατι διαφορετικο απο το κλασικο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

τα καρεκλακια παντως τα βαζει η Περιφερεια και δεν θυμαμαι στην μελετη να εχει κατι διαφορετικο απο το κλασικο.

Τα κλασσικά έχει και δεν ξερω αν γίνεται τώρα τροποποίηση και δεν νομίζω η Περιφερεια να έχει καμία διάθεση να πληρώσει όρθιους. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×