Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

10 hours ago, BillR21 said:

Ελα ρε, πιανεις κ Δεκελειας απο την αρχη (φαναρια βλαχου). 

Auto tha lega k go..... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bukowski said:

Εξαιρετικο νεο πως θα δεινοπαθησουν οι Νεοφιλαδελφειωτες τους επομενους μηνες. Καθε που θα σιχτιριζουν ας σκεφτονται πως αν δεν ειχαν βαλει τοσα εμποδια τα προηγουμενα χρονια, τωρα θα ηταν ηδη αρχοντες αφου τα εργα θα ειχαν ολοκληρωθει.

Αποψουλα μου.

Θα φάτε γαμωσταυρίδι κι εσείς κι ο Τίγρης σας. 

Να φύγετε κύριοι να πάτε αλλού. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Θα φάτε γαμωσταυρίδι κι εσείς κι ο Τίγρης σας. 

Να φύγετε κύριοι να πάτε αλλού. 

υπομονη 3 χρονάκια ακόμα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DiK-Reloaded said:

υπομονη 3 χρονάκια ακόμα

Δε θέλουμε κανέναν στη φιλήσυχη γειτονιά μας. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

 

Ένα σωρό εναλλακτικές υπάρχουνε. Αλλά αυτά είναι  ...

 Να τη η Μανιάτισσα μάνα εμφανίσθηκε  ..

 Τα ορφανά σου αλήτη σκέψου . Ο Κρις έχει να φάει απο την ημέρα που επαιξες τελευταία φολά Πι&Ο..

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ κάτι έγραψε σχετικά εδώ προχθές η αλεπού @enck1 για χωρητικότητα 33000 και το ίδιο αλίευσα και στο διαδίκτυο απο σχόλιο αγνώστου ανδρός που γνωρίζω οτι έχει δεδομένα σχέσεις με την ΠΑΕ. 

Αρα κάτι έχει βρωμίσει σχετικά, ισχύει αυτό που είχε ακουστεί απο την αρχή οτι την έχει βρεί την πατέντα ο Νικαιώτης

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

του γαυρου νομιζω ειναι 32.

 

απο εκει και περα προσωπικα δεν βρισκω σοβαρο θεμα αν το δικο μας θα ειναι 31 ή 33, αρει να μπει το ψυχολογικο 3 μπροστα.

με την λογικη παντως του ποιος την εχει μεγαλυτερη θα επρεπε να μεινουμε οακα.

επισης ολα ειναι στο μυαλο, το γηπεδο πλεον  το βλεπουμε μπροστα μας, το να μετρησουμε τα καθισματα και να δουμε νουμερο προφανως δεν θα αλλαξει κατι.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

του γαυρου νομιζω ειναι 32.

 

απο εκει και περα προσωπικα δεν βρισκω σοβαρο θεμα αν το δικο μας θα ειναι 31 ή 33, αρει να μπει το ψυχολογικο 3 μπροστα.

με την λογικη παντως του ποιος την εχει μεγαλυτερη θα επρεπε να μεινουμε οακα.

επισης ολα ειναι στο μυαλο, το γηπεδο πλεον  το βλεπουμε μπροστα μας, το να μετρησουμε τα καθισματα και να δουμε νουμερο προφανως δεν θα αλλαξει κατι.

Κοίτα και για μένα ισχύει το 30 και άνω χωρίς να με πειράζει το 31, 32, 33 κλπ αλλά παρα πολλοι δικοι μας θέλουν Καραισκακης +1. Ακομα και εδω μεσα θυμαμαι το εγραφαν...Θα το δούμε στο τέλος, απλά εγώ στέκομαι στο γεγονός πως όλοι το είχαμε σιγουρο απο την αρχή οτι θα ήταν μεγαλύτερο απο ότι θα έγραφαν τα εγγραφα

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Skepastos said:

Και δικιά μου αποψουλα. Μακάρι στους 14 μηνες να νιώσουν στο ελάχιστο την απόγνωση που νιώσαμε 14 χρόνια. Η μόνη πόλη που πολέμησε την ομάδα που την ευεργέτησε τόσο πολύ στο παρελθόν και την έκανε γνωστή στο πανελλήνιο. Μακάρι λοιπόν βογγητα και αναστεναγμούς 

 Οσοι ψήφισαν Βασιλόπουλο την πολέμησαν.  

Link to comment
Share on other sites

η χωριτικοτητα θα ηταν μεγαλυτερη αν δεν αποφασιζε να βγαλει τοσες πολλες σουιτες 

Link to comment
Share on other sites

H χωρητικότητα να είναι με σεβασμό στους ανθρώπους που θα μπουν μέσα και όχι με λογικές "Καραϊσκάκη +1".

Αν το "Καραϊσκάκη +1" εξασφαλίζει αξιοπρεπείς συνθήκες έχει καλώς, αλλιώς ας γίνει και "Καραϊσκάκης -1000".

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, nikos said:

του γαυρου νομιζω ειναι 32.

 

απο εκει και περα προσωπικα δεν βρισκω σοβαρο θεμα αν το δικο μας θα ειναι 31 ή 33, αρει να μπει το ψυχολογικο 3 μπροστα.

με την λογικη παντως του ποιος την εχει μεγαλυτερη θα επρεπε να μεινουμε οακα.

επισης ολα ειναι στο μυαλο, το γηπεδο πλεον  το βλεπουμε μπροστα μας, το να μετρησουμε τα καθισματα και να δουμε νουμερο προφανως δεν θα αλλαξει κατι.

Όσον αφορά το ποιος την εχει μεγαλυτερη, το ίδιο θα μπορούσε να πει κανείς και για τους τίτλους, την δημοφιλια μιας ομάδας, κτλ. Και ο Ντεμης νομίζω κάτι έλεγε για... προέκταση  των γεννητικών οργάνων :)Ανταγωνιστικο είναι το ποδόσφαιρο, και σίγουρα αν είχαμε γήπεδο με την μισή χωρητικότητα από τον γαυρο, θα ταν άσχημο τόσο για λόγους γοήτρου όσο και για πρακτικούς. Άλλο το οακα που δεν είναι δικό μας, και δεν είναι ποδοσφαιρικό γήπεδο αλλά στάδιο. Πάντως συμφωνώ ότι πάνω από 30 είναι οκ. 

Link to comment
Share on other sites

Τα καθισματα που χουμε δηλωσει εχουν ευρος 45cm. Της Juventus παλι εχουν 41,6cm. Αρα αναλογα και με το διάζωμα προκυπτει αυξηση 3-8% επι των δηλωμενων θεσεων.

Επισης θα τεθει θεμα και για θεσεις ορθιων στα πεταλα για τα εντος συνορων παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, amd said:

η χωριτικοτητα θα ηταν μεγαλυτερη αν δεν αποφασιζε να βγαλει τοσες πολλες σουιτες 

Είναι μόνο σουίτες ή σουίτες και δημοσιογραφικα θεωρία; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

δεν έχω δει που έχουν βγάλει μπουθ για τους αρδολογους 

Στα σουβλατζίδικα τριγύρω. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Όσον αφορά το ποιος την εχει μεγαλυτερη, το ίδιο θα μπορούσε να πει κανείς και για τους τίτλους, την δημοφιλια μιας ομάδας, κτλ. Και ο Ντεμης νομίζω κάτι έλεγε για... προέκταση  των γεννητικών οργάνων :)Ανταγωνιστικο είναι το ποδόσφαιρο, και σίγουρα αν είχαμε γήπεδο με την μισή χωρητικότητα από τον γαυρο, θα ταν άσχημο τόσο για λόγους γοήτρου όσο και για πρακτικούς. Άλλο το οακα που δεν είναι δικό μας, και δεν είναι ποδοσφαιρικό γήπεδο αλλά στάδιο. Πάντως συμφωνώ ότι πάνω από 30 είναι οκ. 

Η χωρητικότητα του γηπεδου δεν σε μεγαλώνει παντως. Οι τίτλοι σε μεγαλώνουν, η προσέλευση κλπ. Εννοειται υπάρχει και μια κόκκινη γραμμή προς τα κάτω, δλδ οκ κάτω από 30 είναι μικρό και για μένα.

Απο εκεί και περα αν θέλαμε πχ 40αρι δεν έπρεπε καν να πάμε Φιλαδέλφεια. 

Τωρα αν έχουμε εμεις χωρητικότητα γαυρου +1 και αργότερα οι βου φτιάξουν 40αρι, θα πει ότι αυτοί είναι οι πιο γαματοι; 
 

Δεν συμφωνω καθόλου σε αυτήν την λογική, η λογικη η δικη μου είναι ιστορικός μέσος όρος εισιτηρίων, προσέλευση στα περισσότερα σημαντικά ματς κλπ, με αυτήν την λογική εγω πιστεύω ότι από 30 και πάνω είμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ρε μλκ @Skepastos κι εδώ θα σε κυνηγάω; Μου έβγαλες τα μάτια ρε συ, κάνε μόνος σου edit. Άκου άγνωστου ανήρ

Εντάξει είμαστε τώρα ρε μαλάκα Μπαμπινιώτη των δικηγόρων; ??

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Σπασαρχιδηδες θεωρητικαριοι, που για προσθεση που δεν αρκουν τα δεκα δαχτυλα χρειαζονται κομπιουτερακι. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε ούγκανοι θα καταργήσουμε τη γλώσσα μας για να μη ταλαιπωρείται το μυαλουδάκι σας με βασικούς κανόνες γραμματικής. Και μετά λέτε για τους παοκτζήδες ου να μου χαθείτε. Φτου σας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και στο Μόναχο το ίδιο κάνουν στους εγχώριους αγώνες. Όπως μας είπαν στο τουρ, στο πέταλο είναι όρθιοι με το καρεκλάκι κάθετο να μην ενοχλεί, στους αγώνες ΤσΛ όμως είναι υποχρεωτικά τα καθίσματα. Είναι και πιο επικύνδινο φυσικά όταν είναι όρθιοι με το καρεκλάκι κατεβασμένο, αλλά η UEFA είναι ανένδοτη στη μαλακία.
Btw 145 ευρώ το διαρκείας στο πέταλο στην Allianz Arena.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Ναι ρε ούγκανοι θα καταργήσουμε τη γλώσσα μας για να μη ταλαιπωρείται το μυαλουδάκι σας με βασικούς κανόνες γραμματικής. Και μετά λέτε για τους παοκτζήδες ου να μου χαθείτε. Φτου σας

Να μην ταλαιπωρείται γενικά ή να μην ταλαιπωρείτΕ εσείς?

να αποφασίσει το var

σετάπωσα-τομεας3

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ναι ρε ούγκανοι θα καταργήσουμε τη γλώσσα μας για να μη ταλαιπωρείται το μυαλουδάκι σας με βασικούς κανόνες γραμματικής. Και μετά λέτε για τους παοκτζήδες ου να μου χαθείτε. Φτου σας

Πως το έγραφε ο mike ρε; "ΑΕΚ είμαστε δεν πήγαμε σχολείο"...Χαχαχαχα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×