Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

3 minutes ago, BillR21 said:

Ελα ντε. Κ δεν φτανει που τα λεει, τα λεει κ σε εμενα. Το 90% εδω μεσα ΠΑΣΟΚ ειστε, εμενα βρηκε να αναφερει

ξερω τι λεω εγω εχω στοιχεια θα τα αποκαλυψω 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SpiRos said:

Και στο Μόναχο το ίδιο κάνουν στους εγχώριους αγώνες. Όπως μας είπαν στο τουρ, στο πέταλο είναι όρθιοι με το καρεκλάκι κάθετο να μην ενοχλεί, στους αγώνες ΤσΛ όμως είναι υποχρεωτικά τα καθίσματα. Είναι και πιο επικύνδινο φυσικά όταν είναι όρθιοι με το καρεκλάκι κατεβασμένο, αλλά η UEFA είναι ανένδοτη στη μαλακία.
Btw 145 ευρώ το διαρκείας στο πέταλο στην Allianz Arena.

Μαλακιες των Γερμανών τα δήθεν καυτά τους πέταλα, όπως και της Μπορούσια Ντόρτμουντ. Σίγουρα πιο καυτά από τα ισπανικά θα μου πεις, αλλά αυτό δεν είναι μέτρο σύγκρισης. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μαλακιες των Γερμανών τα δήθεν καυτά τους πέταλα, όπως και της Μπορούσια Ντόρτμουντ. Σίγουρα πιο καυτά από τα ισπανικά θα μου πεις, αλλά αυτό δεν είναι μέτρο σύγκρισης. 

Γαμώ τα πέταλα έχουν οι Γερμανοί. 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Τα καθισματα που χουμε δηλωσει εχουν ευρος 45cm. Της Juventus παλι εχουν 41,6cm. Αρα αναλογα και με το διάζωμα προκυπτει αυξηση 3-8% επι των δηλωμενων θεσεων.

Επισης θα τεθει θεμα και για θεσεις ορθιων στα πεταλα για τα εντος συνορων παιχνιδια.

Προφανώς έχει στο μυαλό του τα κυβικά του όταν έγινε η επιλογή , πλέον ούτε αυτό το 45άρι τον χωράει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS21 said:

Φωναζουνε ρε συ και χοροπηδανε με στρατιωτικη πειθαρχια.

Ίσως αυτό με την πειθαρχία να μην μου αρέσει. Από κοντά μόνο της σανκτ παουλι έχω δει, κάποτε, που όντως έχει καλό πέταλο και χωρις πειθαρχία. 

Σίγουρα έχουν καλύτερες εξέδρες από Ισπανούς και Γάλλους. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ίσως αυτό με την πειθαρχία να μην μου αρέσει. Από κοντά μόνο της σανκτ παουλι έχω δει, κάποτε, που όντως έχει καλό πέταλο και χωρις πειθαρχία. 

Σίγουρα έχουν καλύτερες εξέδρες από Ισπανούς και Γάλλους. 

Το εχει το dna τους αυτο με τη πειθαρχια...

Link to comment
Share on other sites

TT:

Quote

* Είτε η επόμενη είναι η τελευταία σεζόν της ΑΕΚ μακριά από την Νέα Φιλαδέλφεια, είτε ...περίπου η τελευταία, έχει σημασία όλη η ΑΕΚ σιγά – σιγά να μπαίνει σε κλίμα επιστροφής στην έδρα της.

http://www.sport-fm.gr/article/Tasos%20Tsatalis/i-aek-prepei-na-koitaksei-na-brei-tin-akri-gia-rizoupoli/4040782

Δεν μου αρέσουν αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×