Jump to content

Ατρόμητος Αθ. - ΑΕΚ (25η αγ): 17/03, 16:00, ΕΡΤ


mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

24 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Γκάλο
      0
    • Μπακάκης
    • Κλωναρίδης
    • Άλεφ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κρίστιτσιτς
      0
    • Μπογέ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσόσιτς
    • Μπακάκης
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
    • Μπακασέτας
      0
    • Κρίστιτσιτς
    • Μπογέ
    • Πόνσε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

Η 11αδα είναι απελπισία, μόνο ενδιαφέρον στοιχείο του ματς να σακατεψουν το γύφτο. Και όχι δεν είναι βεντέτα με τον γύφτο, είναι η αθώωση του. Στείλτε τον στο σπίτι κρύο

Link to comment
Share on other sites

Μαγικά πράγματα απο Μανολο. Κλωναριδης στα χαφ και μπροστά δίδυμο οι Αργεντινοι. Δεν νομίζω . Και Κριστισιτς βασικό...αφού δεν τον θέλει ο ισπανος  σαλτιμπαγκος 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βρισεις οποιον παικτη της ΑΕΚ θες. Οποιον προπονητη εχει περασει απο την ΑΕΚ. Οποιον προεδρο εχει αναλαβει καθηκοντα.

ΑΛΛΑ

Οταν βριζεις την ΑΕΚ ως οργανισμο θα εχεις βεντετα ναι. 

Αλλο το αγωνιστικο και αλλο οι προσβολες προς τον οργανισμο.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο με την 11αδα ειναι οτι οπως και να την στησει την ομαδα υπαρχει τουλαχιστον 1 θεση που θα εχει ο οποιοσδηποτε παραπονο και οχι αδικα.

Κατα τα αλλα δεν νομιζω να δουμε 3-5-2 που δειχνει το γραφημα.

Πιστευω θα παιξει 4-4-2 ή 4-2-3-1 πειτε το οπως θελετε με Μπακασετα-Μπογε-Κλωναριδη να καλυτουν τις θεσεις στα φτερα και τη θεση διπλα στον Πονσε εναλλαξ.

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο Ατρομητος παιζει με 3αδα συνηθως οποτε ως μαγος του Οζ ο Μανολο ακολουθει το συστημα του αντιπαλου(το εχει πει κι ο ιδιος). Να δω κλωνα αριστερα ολη την πλευρα και τι στον κοσμο (καλα αν παιξει και χαφ εκει ειναι που θα πεσω κατω)

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Θετικές οι άλλαγες που βλέπω στην 11άδα. Μου αρέσει που στα χάφ υπάρχει το δίδυμο άλεφ-κρίστιτσιτς και όχι γαλανόπουλος-σιμόες. Θετικό και ότι ξεκινάει ο μπογιέ να τον ξαναδούμε. Ίσώς ήθελα και αλμπάνη στην θέση του μπακασέτα. Θετικό επίσης ότι παίρνει ευκαιρία και ο κλωναρίδης στα εξτρέμ να δούμε τι πουλιά πιάνει,ελπίζω να μην ξαναπαγοητεύσει.

Link to comment
Share on other sites

Αφου παιζουμε 3-5-2 ποιον να βαλει αριστερα με χουλτ-λοπες εκτος και τον μπακακη 3ο στοπερ... επελεξε Κλωναριδη σημερα, τις αλλες φορες ηταν οι Μπακασετας και Μπογε

Το οτι ειναι ο Λιβαγια στον παγκο νομιζω ειναι ενα μηνυμα προς αυτον, δικη μου εκτιμηση δεν το βασιζω καπου

Θετικο οτι ξεκινουν Αλεφ-Κρστισιτς. Οχι αλλο Γαλανοπουλο..

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
57 minutes ago, KonstadinosR21 said:

Ψοφο μουνοπανο ντιμπινται στο ίδιο δωμάτιο με Λάζαρο αρχίδι.

Γαμηστε τους μονο ΑΕΚ

Ελα που εισαι !!!! Σημερα θα σακατεψουμε τον γυφτοαιγυφτιο. Σε σακουλα το ποδι με ναρθηκα για 3 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως την βλέπω σαν ενδεκάδα, μου κάνει πιο πιθανό για 3-4-3. 3αδα πίσω, Κλωναρίδης-Μπακασέτας αριστερά, Galo-Boye δεξιά, Alef-ηλιόσπορος χαφ και Ponce μπροστά. Μπορεί και Boye αριστερά και Κλωναρίδης δεξια.

Κλασικό πρόβλημα το αριστερό μπακ-χαφ, ελπίζω να είναι η τελευταία φορά που δεν έχουμε ούτε ένα αριστερό μπακ στην αποστολή.

Livaja ήταν άρρωστος και γι'αυτό δεν παίζει βασικός.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
33 minutes ago, tarasfw said:

Καλά τα λέτε εσείς για τον ντιμπινται, αλλα όπως είμαστε πιο πιθανό ειναι να τραυματιστεί δικός μας παίχτης

Τον Κριτστστστσττσστστστστστστστς δεν τον βλεπω να βγαζει ημιχρονο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, firebird said:

Εγώ όπως την βλέπω σαν ενδεκάδα, μου κάνει πιο πιθανό για 3-4-3. 3αδα πίσω, Κλωναρίδης-Μπακασέτας αριστερά, Galo-Boye δεξιά, Alef-ηλιόσπορος χαφ και Ponce μπροστά. Μπορεί και Boye αριστερά και Κλωναρίδης δεξια.

Κλασικό πρόβλημα το αριστερό μπακ-χαφ, ελπίζω να είναι η τελευταία φορά που δεν έχουμε ούτε ένα αριστερό μπακ στην αποστολή.

Livaja ήταν άρρωστος και γι'αυτό δεν παίζει βασικός.

Ή 3-4-2-1 με Μπακασετα-Μπογε πίσω από τον Πονσε

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Η Απολυτη ξεφτιλα του Αιλεινοικου ποδοσφαιρου σε ματς Ατρομητος -ΑΕΚ να παιζει Σερβος προπονητης ..... ντερμπι ατρομητος ΑΕΚ θα τρελαθουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, The Magician said:

Το '96 γεννηθεις αυτος ο Θεοδωρακης, 1.90 και με πολυ καλα στοιχεια το παιδι.

Νομιζω ειναι ακριβη περιπτωση και ολοι ξερουμε που θα καταληξει....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×