Jump to content

Ποιος/Ποιοι παίκτες της ΑΕΚ σας εκνευρίζουν περισσότερο?


nikos
 Share

ΠΟΙΟΣ/ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?  

31 members have voted

  1. 1. ΠΟΙΟΣ/ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?

    • ΜΠΑΡΚΑΣ
    • ΤΣΙΝΤΩΤΑΣ
      0
    • ΓΚΑΛΟ
      0
    • ΜΠΑΚΑΚΗΣ
    • ΧΟΥΛΤ
      0
    • ΛΟΠΕΣ
      0
    • ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
      0
    • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
    • ΤΣΟΣΙΤΣ
    • ΣΙΜΟΕΣ
    • ΑΛΕΦ
    • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    • ΚΡΣΤΙΤΣΙΤΣ
      0
    • ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ
    • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    • ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ
    • ΑΛΜΠΑΝΗΣ
      0
    • ΜΠΟΓΕ
    • ΛΙΒΑΓΙΑ
    • ΠΟΝΣΕ
      0


Recommended Posts

Ειναι multiple choice, κοινως ψηφιζετε οσους θελετε.

Αν θελετε αναλυστε και τους λογους που σας την σπαει ο καθενας.

Το τοπικ προσφερεται και για εκτονωση νευρων με συγκεκριμνεους ποδοσφαιριστες, στο αμεσο μελλον.

 

Link to comment
Share on other sites

Μάνταλος για τους γνωστούς λόγους , Μπακάκης γτ είναι υπερβολικά άμπαλος και βλαχαδερό και Τσόσιτς γιατί δε θυμίζει με τίποτα επαγγελματία ποδοσφαιριστή

Link to comment
Share on other sites

Μανταλος, διοτι θεωρει τον εαυτο του πολυ σημαντικοτερο απ οτι ειναι. Το παιζει ηγετης στα ευκολα, αλλα στα δυσκολα ειναι αφαντος. Ειναι λιγος για αρχηγος της ΑΕΚ και την εχει δει καπως, ενω στην πραγματικοτητα  ειναι ενας παικτης ρολιστας και τιποτα παραπανω. Περαν τουτου, το συμβολαιο του χρησιμοποιειται ως αναφορα ταβανιου για αλλα ενδεχομενα συμβολαια και αυτο κανει κακο στην ομαδα. Τελος, απ' οτι διαδιδεται ειναι κλικαδορος και γλυφτρονι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ψηφιζω τους εξης

 

1) Μπακακης

Γιατι εκανα αμαν να απαλλαγουμε απο τον Γεωργεα και βρηκαμε νεο Γεωργεα στα καπακια

 

2) Τσοσιτς

Γιατι εκτος απο αχρηστος ειναι και προκλητικος στην επαγγελματικη του συμπεριοφορα και γιατι επειδη εκανε απλα 3 συμπαθητικες εμφανισεις περισυ, πολλοι τον εκαναν παικτη

 

3) Γαλανοπουλος

Γιατι απλα δεν μπορω να τον βλεπω παικτικα

 

4) Μανταλος

Γιατι το αφεντικο του εδωσε το χρισμα του ηγετη και ο ιδιος αντι να γελασει το πιστεψε

 

Θα μπορουσα να βαλω αρκετους ακομα, αλλα με αυτους ειναι που εκνευριζομαι περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Μάνταλος και μόνο και όχι για τη δεδομένη αμπαλοσίνη του άλλα γιατι είναι αχώνευτος αδελφή και το παίζει βεντέτα .Πιάνει τη θέση που έχει ανάγκη για παίκτη διαφοράς και έχει και αυτή την αρδοαβάντα που τρελαίνει . Θέλετε και αλλα?

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Τσόσιτς με διαφορά από τον επόμενο τόσο  παικτικά όσο και από χαρακτήρα.Είναι σταθερά από τους χειρότερους παίκτες στην ομάδα αν όχι ο χειρότερος αλλά συμπεριφέρεται λες και είναι ο Μπενκεμπάουερ. Τραβάει τα μαλλιά του Χουλτ,κάνει παρατηρήσεις, χθες σήκωνε τα χέρια και παραπονιόταν στους συμπαίκτες του ότι δεν κάνουν κίνηση.Ο Τσόσιτς τώρα που είναι 100 κιλά έτσι.

 

Ακολουθεί από απόσταση κυρίως παικτικά:

Μάνταλος: Αυτά τα ξεψυχισμένα φλώρικα σουτ του με 5 χιλιόμετρα την ώρα πιστεύω θα με στοιχειώνουν για πάντα όπως και τα άθλια στημένα του που μου θυμίζουν τύπο στο μπάσκετ που παρόλο που σουτάρει με 20% ποσοστό στα τρίποντα συνεχίζει να βομβαρδίζει αλύπητα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενοχλεί πραγματικά φέτος ο λιβαγια, ξέρουμε ότι το χει ότι είναι παίκτης διαφοράς στο μπουρδέλο που παίζουμε και φέτος είναι απαράδεκτος στα περισσότερα ματς. Δείχνει να έχει και λίγα κιλά παραπάνω και φυσικά έκανε το εκπληκτικό να καταφέρει να παίξει ένα ημίχρονιο στο Chl . 

Όλους τους άλλους δικαιολογώ γιατί δεν έχω τρομερές απαιτήσεις από αυτούς, αλλά φυσικά με εκνευρίζουν και ο τσοσιτς και ο μανταλος και ο Οικονόμου κι ο Μπάρκας, και αν συνεχίσω να σκέφτομαι φετινά ματς παίζει να τους γράψω όλους εκτός από τον πονσε.

Link to comment
Share on other sites

Στάθηκα στο ρήμα "εκνευρίζουν" στο ερώτημα του πόλλ και ψήφισα ανάλογα. 

Εννοώ ότι δεν μπορεί να "εκνευρίζει" η αμπαλοσύνη ενός παίκτη. Αυτός είναι, αυτή τη μπάλα ξέρει. Τώρα αν κάποιος τον έφερε στην ΑΕΚ ή κάποιος τον βάζει να παίζει επειδή δεν έχει άλλον ή έχει τραυματίες ή ότι άλλο δεν μου προκαλεί "εκνευρισμό".

Δε όσκαρς γκόου, λοιπόν σε Λιβάγια, Μπογέ, Τσόσιτς.

Λιβάγια γιατί είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ. Κάνει το 20% από όσα μπορεί, έχει αράξει στο συμβόλαιο που -δικαίως- "πήρε" και από 'δω πάνε κι οι άλλοι ...

Μπογέ γιατί ΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ. Λες και παίζει σε ματς επίδειξης ντρίμπλας και τεχνικής. Μηδενικές συνεργασίες και το μυαλό στο που θα είμαστε του χρόνου.

Τσόσιτς γιατί "ΒΛΑΧΟΔΗΜΑΡΧΟΣ". Εκμεταλλεύεται την ευθραυστότητα και τη φιλασθένεια του Ουκρανού και καπαρώνει θέση στην ενδεκάδα. Αντί να βάλει το κεφάλι κάτω και να προσφέρει ότι μπορεί, το παίζει "ηγέτης της άμυνας", τη λέει σε όλους ενώ οι μαλακίες και τα τσαφ πάνε σύννεφο. Πρέπει να είναι ο πλέον μισητός και εντός αποδυτηρίων.

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Γενικά ο μπακασέτας. Ειδικά αυτά τα σουτάκια έξω απο την περιοχή που κάνει μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι,τα γκόλ που έχουμε χάσει αν έκανε μια κάθετη πάσα στους αμαρκάριστους παίκτες μπροστά του είναι δεκαπλάσια απο τα γκόλ που έχει βάλει. Επίσης η αργότητα του με ενοχλεί πάρα πολύ όταν μέχρι να γυρίσει το κορμί του του κλέβουν την μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να τεθεί και αντίστροφα, δεδομένου των συχνά δικαιολογημενων σχολίων σε κάθε αγωνα. Ποιοι δεν σας εκνευρίζουν;; Νομίζω λίγοι θα ήταν οι εκλεκτοί του ΚΜ. Ο Πονσε θα ήταν ένας από αυτούς σίγουρα. 

Link to comment
Share on other sites

@Νονός ο εκνευρισμος μερικες φορες ξεφευγει απο την λογικη.

δλδ πχ εμενα με εκνευριζουν ο Μπακακης και ο Γαλανοπουλος, χωρις να φταινε για το γεγονος οτι κατ'εμε τουλαχιστον  ειναι παντελως αμπαλοι (αν και ο Μπακακης ειχε κανει και μια εξοργιστικη αναρτηση). αλλα εκνευριζομαι οταν τους βλεπω, δεν ελεγχεται αυτο.

 

@Rayo Vallecano 21

εμενα λιγο πολυ με εκνευριζουν σχεδον ολοι. αλλα  θα εξαιρουσα για διαφορους λογους μονο τους

Χουλτ, Λοπες, Γκαλο, Πονσε και Αλμπανη

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

O ΛΙΒΑΓΙΑ ειναι παλιοτομαρο απο τοτε που τον αγορασαμε,εχει κατσει στο συμβολαιο του,σερνεται,βαριεται,ασχολειται περισσοτερο με τα κοτσιδια του και τον μπαρμπερη του,θελω να του σπασω τη μουρη.

Link to comment
Share on other sites

Οικονόμου: δεν μου χει κάτσει καλά

Τσόσιτς: λόγω αδιαφορίας συν Μόναχο

Μάνταλος: επειδή είναι αργός

Κλωναρίδης: δεν ξέρω γιατί

Μπογέ: με εκνευρίζουν οι μεσοεπιθετικοί που δεν βάζουν γκολ και δεν δίνουν ασιστ συν αδιαφορία

Λιβάια: για όσα έκανε στο Τσάμπιονς Λιγκ συν ότι δεν ταξίδεψε στην Κρήτη ποιος ξέρει γιατί

Link to comment
Share on other sites

γενικα παντως πολλα νευρα φετος. εκτος απο τους Μανταλο, Τσοσιτς, Μπακακη, Γαλανοπουλο που εγραψα παραπανω εχουμε (ξαναλεω δεν φταινε παντα οι παικτες, αλλα αυτους βλεπουμε με αυτους εκνευριζομαστε στην τελικη)

- τον Μπαρκα που αντι να βελτιωνεται μενει στασιμος

-τον Τσιγκρινσκι που εξακολουθει να τραυματιζεται για πλακα

-τον Οικονομου που πληρωσες 700 χιλιαρικα για παικτη επιπεδου Λαμπροπουλου

-τον Σιμοες που για πρωτη χρονια φετος σερνεται και δεν αποδιδει καθολου

-τον Αλεφ για τον οποιο θεωρησαν σωστο να βαλουν και 1,8 οψιον

-τον Κρστιτσιτς που οι Κεφτεδες και οι ψωρες αυτου του κοσμου τον εβγαλαν 2η αδικημενη μεταγραφαρα μετα τον Μπογε και ο παικτης δεν κανει σχεδον τιποτα και γυρω στο 60 παει να λυποθυμησει απο την κουραση

-τον Μπακασετα που εξακολουθει να σουταρει απο παντου και να εχει πιο βαρυ σκαρι απο παλαιστη

-τον Μπογε που παιζει σαν να ειναι διασκεδαστης σε τσιρκο

-τον Κλωναριδη που δεν ξερει να τελειωσει σωστα μια φαση ή να κανει μια ευκολη ασιστ

-τον Λιβαγια που απο τοτε που αγοραστηκε παιζει σαν παλαιμαχος

 

ε, οκ, εγω μονο με τους Χουλτ, Λοπες, Γκαλο, Πονσε και Αλμπανη δεν εκνευριζομαι σχεδον καθολου πλεον. τον Τσιντωτα δεν τον εχουμε πολυ-δει φετος, αλλα και αυτος μου την σπαει προσωπικα λογω του οτι εξακολουθει να εναι μετριοτατος.

 

υγ. καλο ειναι να τα λεμε αυτα μετα απο νικες, γιατι μετα απο ηττες μπορει να παρει η μπαλα και τους υπολοιπους που εμειναν.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μανταλος Μανταλος Μανταλος. Τον θεωρω κακο αθλητη κακο παιχτη και σκατοψυχο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μάνταλος γιατί το παίζει βεντέτα κι ότι είναι παικταράς ενώ στην ουσία είναι ένας τελειωμένος παίκτης με διαλυμένα γόνατα. Αν είχε αυτογνωσία και ήταν πραγματικός αρχηγός θα έλεγε στον Τίγρη κόψε τις μαλακίες που λες για μένα και είτε πούλα με είτε δώσε μου τα μισά γιατί πολύ απλά δεν μπορώ. Κάνει την ομάδα μπουρδέλο γιατί πρέπει σώνει και καλά να παίζει βασικός. Σε όλα τα μεγάλα και δύσκολα ματς είναι άφαντος, ενώ και καλά είναι ο αρχηγός σου.

Μπακάκης γιατί δεν σέβεται τον λαό της ΑΕΚ και νομίζει ότι μας κάνει χάρη κιόλας που παίζει εδώ. Νομίζει ότι ξεχάσαμε τις μαλακίες που ανέβασε;

Μπάρκας γιατί την έχει δει Μπουφόν, ενώ είναι χειρότερος του Τσιτώντα. Παίκτης του instagram με φλώρικο κούρεμα και μη μου άπτου. 

Link to comment
Share on other sites

1. μανταλος γιατί μας γαμάει το παιχνιδι

2. τσοσιτς γιατί είναι ποδοσφαιρικός απατεώνας και κωλοχαρακτήρας

3. μπακακης γιατί κατεβάζει την μπάλα με την τρίτη και ΑΝ.......

4. μπάρκας γιατί έχει το βλέμμα του ένα μίγμα βλακείας και βεντετισμού......

αυτοί μου τη σπάνε πιο πολύ......

Link to comment
Share on other sites

Κανενας. Ισως μονο ο μπογιε αλλα και αυτον τον καταλαβαινω ηρθε και τραυματίστηκε αμεσως για πολυ καιρο ...Απο ολους τους αλλους δεν εχω παραπονο.

Ο μονος που με εκνευριζε και με εκνευριζει ακομα ειναι ο μαρινος γιατι αυτος φταιει για την κακη εικονα πολλων παιχτων...δειτε το και στον βαζελο και παντου οπου εχει προπονησει δεν γυμναζει καμια ομαδα του...

Link to comment
Share on other sites

Τσοσιτς. Ολοι οι αλλοι, ειτε με λιγο ποτο, ειτε με λιγα χαπια παλευονται

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ψηφίσω το Μπακακη. Έχει ύφος το μαλακισμενο και προκαλεί τον κόσμο μετά από νίκες απέναντι σε χωριά στο κύπελλο. Αδερφή.

Μπάρκας γιατί για κάποιο λόγο μας παρουσιάστηκε σαν ο τερματοφύλακας της επόμενης δεκαετίας στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο ήδη από τη μέρα που ήρθε, ενώ είναι απ' τους χειρότερους που θυμάμαι στην ΑΕΚ μετά τον Ανέστη. Επιπέδου Διαγόρα και ουτε. Πούλο

Τσοσιτς γιατί πέρυσι μου άρεσε πολύ, ενώ φέτος είναι τραγικός. Συν το απαράδεκτο σκηνικό στη Γερμανία. Ψόφο

Οικονόμου γιατί λολ. Λίσγαρας με Δικέφαλο στο στήθος. Νωθρός, με τσαφ και αντιτουριστικος. Επικίνδυνος

Γαλανόπουλος γιατί οκ ας τελειώνει το αστείο κάποια στιγμή. Αν ο Γαλανόπουλος είναι το καλύτερο προϊόν των ακαδημιών σου, τότε αυταποδεικτα δεν πρέπει να έχεις ακαδημίες. Δανεικός σε Αιγάλεω

Μπακασετας. Καλό παιδί αλλά τραγικός παίχτης και κορίτσι. Έκανε ένα καλό φεγγάρι που ήταν υποφερτός. Δεν τον αντιπαθώ αλλά αντιπαθώ την παρουσία του στην ΑΕΚ. Λάθος η ανανέωση, δεν θα κάνεις ποτέ προκοπή με τέτοιους

Μανταλος. Ο πιο απάτη ποδοσφαιριστής όλων των εποχών. Δεν έχει ούτε ένα καλό στοιχείο, δεν υπάρχει τίποτα που να πεις ότι "αυτό το κάνει καλά", παρουσιάστηκε ως ο νέος Τσιάρτας, ο καλύτερο ποδοσφαιριστής όλων των εποχών στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο και τέτοια. Επιπέδου Άρη Θεσσαλονίκης στις παρακμιακες εποχές του, αλλά αρχηγός και βαρόμετρο της ΑΕΚ. Ο Μανταλος ρε μλκ

Κλωναριδης γιατί άσε μας κουκλίτσα μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ άρνηση το poll. Προτιμώ θετικές εκφράσεις. Κάνω άσκηση για τον μικρό εδώ και καιρό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι γνωστοι ΤΡΕΙς για φετος, ο αγαπημενος Πετρακης, ο Μπαρκας κ ο Τσοσιτς που θελει μπουνιες .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο λογος που πηραμε πρωταθλημα περσυ.

4294550.jpg

Πως να μην σε εκνευριζει φετος που σε ολα τα δυνατα ματς ηταν ανυπαρκτος. Και το παιζει και ντιβα....ο σκατοβλαχος.

Link to comment
Share on other sites

Στηρίζουμε όποιον φοράει τη φανέλα με το δικέφαλο στο στήθος, ακόμα κι αν μας φτάνει στα όριά μας. Γι αυτό είμαστε, νομίζω, ΑΕΚ. Οπότε, δεν επιλέγω κανέναν σε αυτό το poll....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1989 generation said:

Στηρίζουμε όποιον φοράει τη φανέλα με το δικέφαλο στο στήθος, ακόμα κι αν μας φτάνει στα όριά μας. Γι αυτό είμαστε, νομίζω, ΑΕΚ. Οπότε, δεν επιλέγω κανέναν σε αυτό το poll....

Κι εγω κανεναν. Ημουνα ετοιμος να κυλησω και να ψηφισω το Γιαννιωτα γιατι δεν μπορω να τον βλεπω αλλα μετα ειδα οτι ο τοπικ ο σταρτερ το εχει αφησει εκτος το κερασακι των μεταγραφων του Αυγουστου.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×