Jump to content

Brose Bamberg - Α.Ε.Κ. (BCL, Προημιτελικά--1ος αγ. ): 27/03, 21:00, Novasports 1


George_D
 Share

Recommended Posts

Μάλλον η ΦΙΜΠΑ θέλει να υπάρχει ενδιαφέρον στη ρεβάνς. Κάποια πράγματα δεν εξηγούνται αλλιώς .....

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Σε γάμησαν οι διαιτητές σήμερα. Δεν θα κατέβαινα καν στον επαναληπτικό και θα τα έβρισκα με Μπερτομεου. Απίστευτα τα σημερινά

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Θιοντορ μου εκλεψε το 5ποντο 5δευτ πριν το τελος...?

Κωλοφαρδε gybe....

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Έχει πέσει σύρμα από την σκατοφιμπα. Θέλουν τους κωλοχιτλερικούς στην 4αδα με το έτσι θέλω. Με 50-50 σήμερα θα κέρδιζες με 10 πόντους παρότι ήσουν σε κακή μέρα.

Μόνο με ΟΑΚΑ να βράζει περνάς πλέον, μιας και η διαιτησία θα είναι χειρότερη στην Αθήνα. Μετά το σημερινό έκλεινα ραντεβού με Μπαρτομέου κατευθείαν. 1000 φορές Eurocup παρά αυτό το πράγμα. Δεν έχω ξαναθεί τέτοια διαιτησία.

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταια περίοδο είδα και ηταν τραγική η διαιτησία.....περνάμε ατην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Έχει πέσει σύρμα από την σκατοφιμπα. Θέλουν τους κωλοχιτλερικούς στην 4αδα με το έτσι θέλω. Με 50-50 σήμερα θα κέρδιζες με 10 πόντους παρότι ήσουν σε κακή μέρα.

Μόνο με ΟΑΚΑ να βράζει περνάς πλέον, μιας και η διαιτησία θα είναι χειρότερη στην Αθήνα. Μετά το σημερινό έκλεινα ραντεβού με Μπαρτομέου κατευθείαν. 1000 φορές Eurocup παρά αυτό το πράγμα. Δεν έχω ξαναθεί τέτοια διαιτησία.

Αγκαινστ μοντερν μπασκετ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

μια χαρά οι 4 πόντοι.

δυσκολη η ρεβανς.

ευκαιρία για 15κ.

Παω να δω καιρο....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μην ξεχνάμε από όλα τα αλήτικα που έκαναν οι κωλοφάρες κωλοαδερφές πουτάνας γιοι διαιτητές, δεν μέτρησαν και το μπάσιμο του Σαντ Ροος που η μπάλα βρήκε στο ταμπλό και μετά έκανε ο άλλος τάπα. Δηλαδή αυτό μπορεί και να κρίνει την πρόκριση με το σκατοσύστημα των 2 ματς. Μιλάμε ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Έχει πέσει σύρμα από την σκατοφιμπα. Θέλουν τους κωλοχιτλερικούς στην 4αδα με το έτσι θέλω. Με 50-50 σήμερα θα κέρδιζες με 10 πόντους παρότι ήσουν σε κακή μέρα.

Μόνο με ΟΑΚΑ να βράζει περνάς πλέον, μιας και η διαιτησία θα είναι χειρότερη στην Αθήνα. Μετά το σημερινό έκλεινα ραντεβού με Μπαρτομέου κατευθείαν. 1000 φορές Eurocup παρά αυτό το πράγμα. Δεν έχω ξαναθεί τέτοια διαιτησία.

Αποκλείεται να έχουμε "ομορφιές" στο ΟΑΚΑ. Άνθρωποι είναι και οι διΑτητές. Σπίτια έχουν και οικογένειες που τους περιμένουν ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

η διαιτησία ήταν προκλητική, αλλά η ομάδα παρέμεινε σοβαρή και συγκεντρωμένη.

το πιστώνω στον Ιταλό αυτό.

δυστυχώς δεν τράβηξε κι ο ντελροι κι έτσι τα 5αρια των γερμανών έκαναν πάρτι.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Ντελροι αλλα ειδικα ο Γκριφιν δεν εδωσε τιποτα σημερα.

Μακαρι να ναι καλα ο Ματσιουλις (δυσκολο) και θα γινει χαμος τη Τεταρτη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μη πατήσει ψυχη στο ΟΑΚΑ γιατί η ΑΕΚ οπότε μαζεύεται κόσμος το χει σε κακό να κερδίζει και για να προκριθείς θες νίκη. Μιλάμε για ομάδα που έχασε σε γεμάτο ΟΑΚΑ απ' τον παοκ. Ας πάνε οι κλασικοί 2000, οι άλλοι σπίτια μας.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι θυμόμαστε άλλωστε και το περσινό f4 με 20κ κόσμο όπου η ομάδα έκανε κακακια της.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×