Jump to content

Λαμία - Α.Ε.Κ. (28η αγ.): 14/04, 19:00, ΕΡΤ


mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Αλμπάνης
      0
    • Μπογιέ
    • Γιαννιώτας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
    • Τσόσιτς
    • Σβάρνας
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μπακασέτας
    • Κλωναρίδης
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Αλμπάνης
      0
    • Μπογιέ
      0
    • Γιαννίωτας
      0


Recommended Posts

Κριστισιτς,Μπογέ κ Μανταλος οι κορυφαίοι .Πόνσε και Χουλτ κακοί σήμερα.Σβάρνας καλύτερος από Τσόσιτς.Κοσμος μας πάρτυ στη βροχή σε έναν εντελώς αδιάφορο αγώνα .Η ομάδα πάλεψε μέχρι το 90 να πάρει τη νίκη και αυτό είναι πολύ σημαντικό . Διαιτησία ας την δει ο τίγρης να πάρει μαθήματα από το "καλό παιδί" τον φίλο του  Ιβάν. Τρομερα θετικό στα μάτια μου ότι καυτηρίασε το πουλεν του Ιβάν τον αλητήριο Σκουλά ο Ισπανός στις δηλώσεις του αμέσως μετά τη λήξη . Αν ήταν ο δημοσιοσχεσίτης Μαρίνος ακόμα θα ακούγαμε ότι δε σχολιάζει τον διαιτητή γιατί θα βλάψει το ελληνικό ποδόσφαιρο . Για Δέλλα που γράφετε εδώ και αρκετό καιρό ,απορώ πως βγήκε στο ΚΜ  ότι τον θέλει η ΑΕΚ . 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Για Δέλλα που γράφετε εδώ και αρκετό καιρό ,απορώ πως βγήκε στο ΚΜ  ότι τον θέλει η ΑΕΚ . 

 

Τυχαιο ηταν το ονομα του Δελλα.Αν δεν ειναι ο Δελλας θα ειναι καποιος αλλος "Δελλας", ο Χαβος ξερω γω.

Ολοι φοβομαστε οτι θα την κανουν παλι την ομορφια με τον προπονητη το καλοκαιρι.

Ελπιζω να μεινει ο Χιμενεθ ή να ερθει καποιος καλυτερος, αλλα ετσι οπως ειμαστε νομιζω οτι μας ταιριαζει ο σενιορ.

Link to comment
Share on other sites

Ximenez

Για τον Μπογέ: "Είμαι πολύ ευχαριστημένος με τον Μπογέ. Υπέφερε όταν έπαιζε στα πλάγια, όμως είναι ένας απίστευτος μεσοεπιθετικός που μπορεί να βοηθήσει την ομάδα".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα της ΑΕΚ ενοψει καλοκαιριου ΔΕΝ ειναι ο προπονητης αλλα το ροστερ.

Παρτου 4 παιχταραδες του Χιμενεθ και κρινε τον. Εβγαζε επι 1,5 χρονο απο την μυγα ξυγκι, δεν γινεται να το κανει δια παντος χωρις τους καταλληλους παικτες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Το προβλημα της ΑΕΚ ενοψει καλοκαιριου ΔΕΝ ειναι ο προπονητης αλλα το ροστερ.

Παρτου 4 παιχταραδες του Χιμενεθ και κρινε τον. Εβγαζε επι 1,5 χρονο απο την μυγα ξυγκι, δεν γινεται να το κανει δια παντος χωρις τους καταλληλους παικτες.

Χιμενεθ τσαρλατανος ηταν σε δυο ματς, στο Καραισκακης στην εξαρα και φετος στην τεσσαρα.

Κατα τα αλλα σε νορμαλ συνθηκες ομαδας και οχι απληρωσιες και τα ρεστα ειναι ο καλυτερος προπονητης που εχει περασει απο την χωρα μας την τελευταια δεκαετια μαζι με τον Βαλβερδε.

Γνωμη μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Man Of Faith said:

Χιμενεθ τσαρλατανος ηταν σε δυο ματς, στο Καραισκακης στην εξαρα και φετος στην τεσσαρα.

Κατα τα αλλα σε νορμαλ συνθηκες ομαδας και οχι απληρωσιες και τα ρεστα ειναι ο καλυτερος προπονητης που εχει περασει απο την χωρα μας την τελευταια δεκαετια μαζι με τον Βαλβερδε.

Γνωμη μου

Οι καλύτεροι προπονητές που έχουν περάσει από την Ελλάδα τα τελευταία χρόνια κατά την γνώμη μου και κατά σειρά

Βαλβέρδε

Φερέρ

Τεν Κάτε

Ζαρντιμ

Σάντος

Στέφενς

Σίλβα

Χιμένεθ

Ο Χιμένεθ είναι καλός αλλά αρκετά πιο πίσω από τους ακριβώς από πάνω του θεωρώ. Βέβαια το επίπεδο του για την Ελλάδα είναι υπερκομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

ρε μλκ εχεις βαλει τον τεν κατε πιο πανω απο τον χιμενεθ? τον εραστη? τον γυφτουλα?

Τον θεωρώ τεράστιο προπονητή (όπως και την πλειοψηφία των προερχόμενων από την μεγάλη του Αίαντα σχολή)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Οι καλύτεροι προπονητές που έχουν περάσει από την Ελλάδα τα τελευταία χρόνια κατά την γνώμη μου και κατά σειρά

Βαλβέρδε

Φερέρ

Τεν Κάτε

Ζαρντιμ

Σάντος

Στέφενς

Σίλβα

Χιμένεθ

Ο Χιμένεθ είναι καλός αλλά αρκετά πιο πίσω από τους ακριβώς από πάνω του θεωρώ. Βέβαια το επίπεδο του για την Ελλάδα είναι υπερκομπλέ

Άλλωστε, είναι και αρκετά πιο φθηνός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Άλλωστε, είναι και αρκετά πιο φθηνός.

Ισχύει ωστόσο έχω ξαναγράψει πως έχει εξαιρετικό βιογραφικό ως προπονητής.

Και στην Σεβίλλη καλά πήγε και στην Σαραγόσα και στην Λας Πάλμας (απ' ότι φάνηκε από την πορεία της όταν έφυγε).

Καλά για την ΑΕΚ δεν το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

μετα την περσινη και προπερσινη 1,5 σεζον τιθεται κουβεντα για το αν ειναι επαρκης ο Χιμενεθ?

να πω οτι τα εκανε 5 χρονια πριν, να πω οκ, μπορει να εχει πεσει ως προπονητης σε σχεση με τοτε.

 

μιλαμε για περισυ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ban Viveur said:

Πάντα έχω την απορία σε ποιον ψυχισμό αναφερόμαστε όταν τον μνημονεύουμε. 

Πάει κάπου το μυαλό μου αλλά αν το γράψω θα αρχίσετε πάλι τα ETD 

Στο 2:06 ο ψυχισμός

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ban Viveur said:

Βάλε subs pls γιατί είμαι σε meeting και ήδη έχω 1warning που κοιτώ το κινητό μου 

Σε αφήνω να το απολαύσεις όταν ξεμπλέξεις με το meeting. Για να χαλαρώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Στου Τσετσενου χθές ο Κάκος είπε πως δεν καταλαβαίνει αν ήταν πέναλτι από το ρίπλεϊ κ πως τελικά ίσως κ να το έδινε εαν ήταν εν ενεργεία αυτή τη στιγμή, ο Σπυρόπουλος πως σίγουρα ήταν , ο κοντός κλασικά δεν είπε την άποψη του, το άφησε λίγο φλου.

Κατσουράνης κ Δέλλας κ αυτοί ίσες αποστάσεις.

Αυτά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντροπή τους. Αντί να πουν για την κόκκινη που χάρισε στον Μπακασέτα που παραλίγο να το σκοτώσει το παλικάρι στο πέναλτι, συζητάνε για το αν ήταν η όχι.

Link to comment
Share on other sites

O Σπυροπουλος δυστυχως εχει ξεφτιλιστει και λυπαμαι γιατι τον ειχα σε εκτιμηση. Δεν μπορεις ρε φιλε να λες γι αυτη τη φαση οτι ειναι μαρς πεναλτι, δε γινεται.  

Υποθετω οτι ηθελε να παρει θεση υπερ του συγκεκριμενου διαιτητη, δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bukowski said:

Οι καλύτεροι προπονητές που έχουν περάσει από την Ελλάδα τα τελευταία χρόνια κατά την γνώμη μου και κατά σειρά

Βαλβέρδε

Φερέρ

Τεν Κάτε

Ζαρντιμ

Σάντος

Στέφενς

Σίλβα

Εχεις και αναλαμπες ωρες ωρες

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Geologos said:

Ο Ντεμης στηριξε την καριερα του ως ποδοσφαιριστης στο ποσο ΑΕΚΑΡΑ ειναι και την υπολοιπη ζωή του στο ποσο ισαποστακιας ειναι

Δεδομένου πάντως πόσο (δεν) πρόκοψε ως ΑΕΚάρας ο Ντέμης, προσωπικά μου κάνει εντύπωση που του πήρε 4 δεκαετίες ζωής για να βάλει μυαλό.

Εγώ ας πούμε έχω πει πως το 1996 στην θέση του θα πήγαινα στον Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Δεδομένου πάντως πόσο (δεν) πρόκοψε ως ΑΕΚάρας ο Ντέμης, προσωπικά μου κάνει εντύπωση που του πήρε 4 δεκαετίες ζωής για να βάλει μυαλό.

Εγώ ας πούμε έχω πει πως το 1996 στην θέση του θα πήγαινα στον Ολυμπιακό.

Απο ποια άποψη το λες το τελευταίο? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Απο ποια άποψη το λες το τελευταίο? 

Από την άποψη ότι ήταν προφανές πως ερχόταν κυριαρχία της θρυλάρας (ειδικά για τους πέριξ του ποδοσφαίρου) του Κόκκαλη και φυσικά λόγω των πολύ περισσότερων χρημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×