Jump to content

ΑΕΚ -μποακ μπινε μιζερε πουτανας γιε (Τελικος Κυπελλου): 11/05, 20:30, CosmoteSport 1


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Φάνηκε αυτό έντονα από το 1996 και μετά

Φαινόταν έντονα στην σκεπαστη για χρονια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Φαινόταν έντονα στην σκεπαστη για χρονια. 

Και μόλις έφυγε ο Μπάγεβιτς

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποια σκεπαστη μωρε μωρε; Μεχρι και ο Βουρος πηρε πανι απ τους Μπιλακους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Και μόλις έφυγε ο Μπάγεβιτς

hqdefault.jpg

Μπα. Εμείς γίναμε ΑΕΚ πριν τον Μπαγεβιτς. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Να γίνει poll για καλύτερη γενιά ΑΕΚΤτζήδων.

Καλά οι 80s και 90s ήταν σαφέστατα οι πιο γεροί και γιγάντωσαν οπαδικά την ΑΕΚ.

Από το 1996 και μετά όμως τους βγήκαν όλα τα σύνδρομα της γενιάς τους.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Να γίνει poll για καλύτερη γενιά ΑΕΚτζήδων.

Ο καθένας θα πει την δική του. 

Link to comment
Share on other sites

Και κατι για τα μεταξυ μας ματς.

3 σερι τελικους χαμενους. Οκ ο 1ος με κλοπη, αλλα και παλι ψιλοχεσμεντεν επαιξες και σε εβαλε στο παιχνιδι ο Γλυκος. Περισυ σε πατησαν και φετος σε επαιξαν οσο χρειαστηκε. Θεωρω οτι και στους 3 τελικους εδειξες απο αγχος μεχρι φοβο. Οχι εμεις, οι Μανταλοι και σια. Και με 2 ματς στο γηπεδο που χρησιμοποιεις ως εδρα, οπως και να το κανουμε κατι που δινει ενα μικρο πλεονεκτημα.

Στην Τουμπα φετος σε κερδισαν παιζοντας οσο επρεπε παλι.

Ακομα και περισυ, στο ματς με τα κουμπουρια, προσωπικα δεν θεωρω οτι σταθηκες οπως επρεπε, αλλα εκει δινω και μια δικαιολογια λογω γεγονοτων Σκουτερη.

Θελω λοιπον να πω οτι βλεπω να λυγιζουν. Ακομα και παικτες φιλοτιμοι οπως πχ ο Χουλτ και ο Τσιγκρινσκι.

Ειναι ενας λογος παραπανω που αν ηταν στο χερι μου θα αλλαζα σχεδον ολο το ροστερ.

Βλεπεις οτι εκτος εδρας ή σε ουδετερο συνηθως λυγιζουν. Καπως ετσι προεκυψαν και συντριβες στο Καραισκακης επισης.

υγ. Ουτε τον βαζελο δεν κερδιζεις εκτος.

Link to comment
Share on other sites

Με τον γαβρο πριν την συντριβή είχες και ένα σερί 5 6 ματς που τους είχες και δεν λυγίσανε

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Μ'αυτά και μ'αυτά μιλάμε για ομάδα που είναι χειρότερη και από τη χρονιά που επέστρεψες στην σούπερλίγδα και ήσουν με Αραβιδοπλατέλλες και αυτό είναι πραγματικά κατόρθωμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kitrinomauros_asthenis said:

Μ'αυτά και μ'αυτά μιλάμε για ομάδα που είναι χειρότερη και από τη χρονιά που επέστρεψες στην σούπερλίγδα και ήσουν με Αραβιδοπλατέλλες και αυτό είναι πραγματικά κατόρθωμα.

Γενικά η ΑΕΚ φέτος ήταν πιο ξενέρωτη και από την χρονιά της πεσάδας.

Έβγαζαν τέτοια εικόνα παραλίας που σε σόκαρε πολλές φορές.

Link to comment
Share on other sites

Με τον γαυρο ειχες και καλη περιοδο ναι. Αλλα οταν χανεις, χανεις ασχημα.

Με τον μπαογκ βλεπω να χτιζεται σερι χεσμεντεν, πλην των εντος παντα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά τα "με τον Ολυμπιακό πάμε καλά αλλά ο ΠΑΟΚ μας βατεύει" μου θυμίζουν τα "έξω πάμε καλά" του Καραμανλή.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δεν είναι ότι μου φάνηκε ξενέρωτη. Μου φανηκε τραγικά αργή, και ΣΤΑΤΙΚΗ. μιλάμε αν αφήσεις τον Λιβάγια ή τον Μανταλο 20 μετρα μακρυά από βρύση, θα τους βρεις αφυδατωμένους μετά απο 5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Εμένα πάλι δεν είναι ότι μου φάνηκε ξενέρωτη. Μου φανηκε τραγικά αργή, και ΣΤΑΤΙΚΗ. μιλάμε αν αφήσεις τον Λιβάγια ή τον Μανταλο 20 μετρα μακρυά από βρύση, θα τους βρεις αφυδατωμένους μετά απο 5 μέρες.

Εμένα μου φάνηκε αξύριστη σαν τα μούτρα του Σαχλαμαρίνου.

Link to comment
Share on other sites

Δικαίωση Ντεμη που έλεγε ότι τα πρωταθλήματα είναι εφημερες χαρές μπροστά στο να χτίσουμε γήπεδο. 

Link to comment
Share on other sites

Γυρνουσα απο ενα γαμο σημερα κι επειδη βλακωδως ειχα αφαιρεσει το φλασακι απ'ταμαξι για να το γεμισω μουσικη σπιτι, αναγκαστικα να βαλω ΕΡΑ Σπορ να εχω καποια υποκρουση.

Για κακη μου τυχη πετυχα ρεπορταζ τιμιου Λιακοπουλου να μιλαει με βαριεστημενο υφος σε φαση ''ε, οτι εγινε εγινε, καπως ετσι θα παει το πραγμα και του χρονου, προτεραιοτητα το γηπεδο''. Ουτε να μας παραμυθιασουν δεν εχουν ορεξη πια.

Το τοπ σημειο της κουβεντας ηταν μια αναλυση 5 λεπτων για την ιωση του Αλμπανη που στερησε απ'το Χιμενεθ τη δυνατοτητα να αλλαξει κατι στην επαναληψη. Του Αλμπανη. Παραλιγο να τρακαρω, το γυρισα στο 105.5.

 

Μερικα γενικα σχολια:

-Ο Προεδρος μας ειτε ειναι απιστευτα φαιδρος τυπος (ειναι) ειτε νιωθει εντονα μεσα του την αναγκη να κανει τον οσφυοκαμπτη/πουτσογλειφτη του Ιβαν. 2μιση χρονια τον στολιζουν με καθε πιθανη κ απιθανη ατακα οι ΑΠΟ ΚΕΙ, εχει γινει κοινος τοπος στους παντες οτι του Λουτσεσκου του κλεψαν την τυροπιτα, ο δικος μας ο μαλακας πριν απο εναν ακομα τελικο με αυτους, ασχολειται με την Ποντιακη Γενοκτονια. Πολεμος, μπραβοι, απειλες, κι ενας μαλακας να βγαζει βιντεακια για τον Ποντο, λες και παιζουμε με την Τραμπζονσπορ (ή λες και θελει με το ζορι να εξευμενισει το γιαλαντι Ποντιο στην απεναντι)

-Ολες οι κουβεντες για λουζερς, μεταφυσικες, φανελες, ελλειψη παθους, ξεφτιλες κτλ ειναι ακυρες κατα τη γνωμη μου. Τοσο μπορουν, τοσο παιζουν. Μετα απο τοσα χρονια ξοδεμα ο Ρωσος, νομοτελειακα ΚΑΠΟΥ θα το εβρισκε. Εχει διπλασιο μπατζετ απ'τον δικο μας, εχει και αρκετα καλυτερη ομαδα, φυσικα κατεβαινει ως φαβορι και με το ματς να κυλα χωρις ιδιαιτερες εξαρσεις (μετριοι και οι 2) ειχε αρκετα περισσοτερες πιθανοτητες να κερδισει

 

-Να επιμεινουμε λιγο και σε αυτο με τις φανελες.  Γραφουμε καποιοι απο χρονια κι αντιμετωπιζουμε μονο χλευασμο, οτι η συγκεκριμενη ομαδα στη φαση που ειναι εχει μεγαλυτερη δυναμικη απ'οτι η δικια μας και δεν προκυπτει απο πουθενα οτι μπορουμε να την υποτιμουμε. Οι Βου βγαιναν 4οι και δεν κερδιζαν κατω απ'τα Τεμπη οταν κατεβαιναν με αστερι τον Τουρσουνιδη. Τωρα, με το ΜΑΚΡΑΝ καλυτερο ροστερ της Λιγκας, φυσιολογικα κανουν παρελαση. Ουτε η 1η ουτε η τελευταια ομαδα ειναι που το πετυχαινει αυτο πανευρωπαικα. Ο ΟΦΗ να ειχε το ροστερ και τις ακρες του φετινου ΠΑΟΚ, νταμπλουχος θα ηταν

 

-Να σταματησουμε ως οπαδοι (η ομαδα δεν πιστευω οτι σκεφτεται ετσι) τη φαμπρικα δικαιολογιων. Στο Βολο υποτιθεται οτι τους υποτιμησαμε και μας την εστησαν γιατι ποιος παοκ μωρε. Η σκληρη αληθεια λεει οτι δεν εξαντλησαμε ουτε τα εισητηρια μας (ενω αυτοι ηταν υπεραριθμοι) ενω ηταν το 1ο ματς με αντιπαλους οπαδους απο τον τελικο με τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ, ηττηθηκαμε εξωαγωνιστικα και δεν καναμε κ ουτε μια ευκαιρια σε ολο το ματς (χθες καλυτερα παιξαμε). Πεταξαμε 2 μπαρουφες του τυπου ''δεν το περιμεναμε'' και ''εμας μας ενδιαφερει μονο ο ΟΣΦΠ'' και καθαρισαμε (νομιζαμε)

 

-Περσι  μας γαμησανε στην εδρα μας και το περασαμε παλι στο ντουκου λεγοντας ΜΠΟΥΡΔΕΣ για παιχτες που εκαναν διακοπες και ηταν μεθυσμενοι απ'το πρωταθλημα. Γινοταν της πουτανας περσι για 2 μηνες με Σκουτερηδες και Κοντωνηδες, με το ζορι εμεις να πιστεψουμε οτι οι παιχτες μας ειναι εξωγηινοι και δεν ειχαν πραγματα να αποδειξουν στο συγκεκριμενο ματς κ κατεβηκαν να κανουν χαβαλε. Λες και το να κανουν χαβαλε οι παιχτες μας στο περσινο παιχνιδι δεν θα ηταν δειγμα ομαδουλας. Ε, φετος πηραν αυτοι νταμπλ. κατεβηκαν με απουσιες, πηραν το ματς δικεπεραιωτικα. Και θα ετρωγαν κ φαπες τα γυναικοπαιδα σου, επειδη ''ποιος παοκ μωρε''. Με τον ΟΣΦΠ ασχοληθηκες να παρεις τα επισημα (και τα πηρες), με αντιπαλους τα ΙΕΚ Τυφλιδας και Τσαλκας κοιταξες για 3η συνεχομενη φορα τ'αστερια

 

Το να αντιμετωπιζει η ΑΕΚ αυτη τη στιγμη τον ΠΑΟΚ υπεροπτικα και με χαμηλους τονους, ειναι στρουθοκαμηλισμος. Εχουν ΜΑΚΡΑΝ καλυτερο ροστερ, καλυτερο προπονητη, ομοιογενεια, εδρα, ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ λεφτα, οργανωση, μηχανισμο προπαγανδας, περισσοτερο ενεργο κ δυναμικο κοινο. Εμεις αντιπαραθετουμε τροπαιοθηκη, μια γκρανκασα για προεδρο κι ενα γηπεδο που για καποιο λογο εχει περαστει οτι θα ειναι η θεραπεια για πασα νοσο και μαλακια

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εμένα μου φάνηκε αξύριστη σαν τα μούτρα του Σαχλαμαρίνου.

Γενικά όλοι οι χαρακτηρισμοί τύπου ξενερωμένος, χεσμένος, φοβισμένος ή αναποδα ορεξάτος φιλότιμος πορωμένος απατσι μου φαίνονται ότι απλά προσπαθούν να εξηγήσουν τα αποτελέσματα με μη ποδοσφαιρικούς και μη αθλητικούς όρους, πέρα από μεμονωμένες εξαιρέσεις. Χτες νομίζω δεν ήταν αγώνας-εξαιρεση και το αποτελεσμα μπορει να αναλυθει με ποδοσφαιρικά κριτήρια και όχι με όρους ψυχολογιας κτλ

 

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια αυτα μετρηθηκαν επανειλημμενα στα δυσκολα και εμειναν μεταξεταστεοι.

Ειδαμε και Ευρωπη φετος, ειδαμε και νορμαλ ματς ειδαμε και ντερμπυ. 

Ο Λιβαγια τουρισμο, τσαμπουκα, και σαπιοκοιλια, ο Μπακασετας να παταει κωλο, ο Μανταλος μεχρι Ατρομητο και αν, ο Μπακακης κοντρολ με καλαμι, ο Σιμοες ουτε καν αυτα που προσφερε παλιοτερα, ο Οικονομου χειροτερος του Λαμπρογκολ, ο Τσοσιτς εως προκλητικος,  ο Κρστιτσιτς με εικονα παλαιμαχου, ο Αλεφ για επιστροφη σε Κυπρο, ο Γαλανοπουλος να χαμε να λεγαμε για δηθεν ταλεντο κ.ο.κ.

Ποια φυσικη κατασταση να συζηταμε και ποια ψυχη να βγαλουν, απλα ειναι για πεταμα.

υγ. Οταν λεω οτι λυγιζουν εννοω οτι δεν μπορουν να βγαλουν ουτε τα λιγα που μπορουν γιατι το κλιμα ειναι μιζερο. Βλεπεις πχ τον Πελκα και τον Γιαννουλη πώς τον λενε να εμφανιζονται μια κλαση πανω απο τον Μανταλο και τον Χουλτ αντιστοιχα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bukowski said:

Καλά οι 80s και 90s ήταν σαφέστατα οι πιο γεροί και γιγάντωσαν οπαδικά την ΑΕΚ.

 

Μας έχετε μυθοποιησει. 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Η αποκορύφωση της φετινής χρονιάς δεν ήταν ο χαμένος τελικός αλλά τα τέσσερα που κατάφερες να φας σε ένα ημίχρονο από τον κακό σε εκείνο το ματς γαύρο που προερχόταν από ευρωπαικό παιχνίδι.

 

Εννοείται ότι η επόμενη χρονιά δεν βγαίνει με αυτό το ρόστερ, δεν θα υπάρξει κράξιμο αλλά εγκατάλειψη και μιζέρια, ότι έβγαλε η ομάδα πλην οπαδών φέτος.Δηλαδή αν πας του χρόνου με βασική μεσοεπιθετική τριπλέτα Μάνταλο,Μπακασέτα και Λιβάγια ούτε 5 χιλιάδες διαρκείας δεν θα πουλήσεις. Υπάρχει περίπτωση να πάει κάποιος να δει παίκτες που κάνουν 2 καλά παιχνίδια στα 10 και στα υπόλοιπα είναι στην καλύτερη μέτριοι?Λιγότερες πιθανότητες και από το να κερδίσω στον κουλοχέρι μου δίνουν.Να πας να δεις το πάσα δίπλα, πάσα πίσω, πάσα παρά πίσω, γιόμα και φτου και απ'την αρχή?Και εγώ σου λέω άσε την επόμενη χρονιά που έρχεται, την μεθεπόμενη που θα μπεις στο γήπεδο πρέπει να έχεις έτοιμο κορμό.Ε κορμός αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει.Τι κορμός δηλαδή που άμα εξαιρέσεις τον Πόνσε που θα φύγει δεν υπάρχει άλλος παίκτης που να σε ψήνει πραγματικά.Είναι όλοι τους αντιεμπορικοί και αφόρητα βαρετοί.

 

Σωστό το ''οι μεταγραφές που δεν έγιναν'' αλλά η ομάδα είχε ένα α ρόστερ και ένα β επιτελείο τα οποία απέδειξαν ότι έχουν ταβάνι τον Ατρόμητο τον οποίο μάλιστα για να κερδίσουν ''πεθαίνουν'' στο γήπεδο όπως δήλωσε ο Οικονόμου.Και το χειρότερο είναι ότι ισχύει.Για να κερδίσουν τον Ατρόμητο πρέπει να δώσουν το 110% γιατί  το 100% δεν φτάνει.Κάποιοι που συμμετείχαν στη φετινή τραγωδία πρέπει να πληρώσουν.Αυτός που θεώρεισαι ότι οι Μπογιέ,Άλεφ,Γιαννιώτας και Οικονόμου είναι ενδεδειγμένες λύσεις πρέπει να πάρει πούλο. Όσοι παίκτες δεν κατάφεραν να ανταποκριθούν πρέπει να πάρουν πούλο. Από τον χειρότερο στον καλύτερο.Δεν θα διώξεις δηλαδή πρώτα τον Λιβάγια που είναι ο καλύτερος χειρότερος παίκτης σου για να σου μείνει αμανάτη ο Μάνταλος με τον Μπακασέτα. Το έχω πει και άλλη φορά.Το πρόβλημα με την ΑΕΚ είναι ότι π.χ. ο Μπακασέτας ΠΡΕΠΕΙ να παίζει βασικός σε 30 ματς.Ο Μπακάκης ΠΡΕΠΕΙ να παίζει σε 45 ματς.Ε πούλο και οι δύο.Όσοι δεν είναι αρκετά καλοί για βασικοί και αρκετά γκρινιάρηδες για πάγκο, πούλο. Πέρσι πήρες το πρωτάθλημα γιατί ακόμα και ιερά τοτέμ όπως ο Λιβάγια με το μουνόπανο δεν ήταν βρέξει χιονίσει στην 11αδα. Ο Λιβάγια έτρωγε πάγκο στην αρχή, το άλλο το αρχίδι έπαιξε αρκετές φορές ως αλλαγή και είσαι φέτος με τον Μάνταλο να παίζει 50 90λεπτα. Κάπου έλεος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Η αποκορύφωση της φετινής χρονιάς δεν ήταν ο χαμένος τελικός αλλά τα τέσσερα που κατάφερες να φας σε ένα ημίχρονο από τον κακό σε εκείνο το ματς γαύρο που προερχόταν από ευρωπαικό παιχνίδι.

 

Εννοείται ότι η επόμενη χρονιά δεν βγαίνει με αυτό το ρόστερ, δεν θα υπάρξει κράξιμο αλλά εγκατάλειψη και μιζέρια, ότι έβγαλε η ομάδα πλην οπαδών φέτος.Δηλαδή αν πας του χρόνου με βασική μεσοεπιθετική τριπλέτα Μάνταλο,Μπακασέτα και Λιβάγια ούτε 5 χιλιάδες διαρκείας δεν θα πουλήσεις. Υπάρχει περίπτωση να πάει κάποιος να δει παίκτες που κάνουν 2 καλά παιχνίδια στα 10 και στα υπόλοιπα είναι στην καλύτερη μέτριοι?Λιγότερες πιθανότητες και από το να κερδίσω στον κουλοχέρι μου δίνουν.Να πας να δεις το πάσα δίπλα, πάσα πίσω, πάσα παρά πίσω, γιόμα και φτου και απ'την αρχή?Και εγώ σου λέω άσε την επόμενη χρονιά που έρχεται, την μεθεπόμενη που θα μπεις στο γήπεδο πρέπει να έχεις έτοιμο κορμό.Ε κορμός αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει.Τι κορμός δηλαδή που άμα εξαιρέσεις τον Πόνσε που θα φύγει δεν υπάρχει άλλος παίκτης που να σε ψήνει πραγματικά.Είναι όλοι τους αντιεμπορικοί και αφόρητα βαρετοί.

 

Σωστό το ''οι μεταγραφές που δεν έγιναν'' αλλά η ομάδα είχε ένα α ρόστερ και ένα β επιτελείο τα οποία απέδειξαν ότι έχουν ταβάνι τον Ατρόμητο τον οποίο μάλιστα για να κερδίσουν ''πεθαίνουν'' στο γήπεδο όπως δήλωσε ο Οικονόμου.Και το χειρότερο είναι ότι ισχύει.Για να κερδίσουν τον Ατρόμητο πρέπει να δώσουν το 110% γιατί  το 100% δεν φτάνει.Κάποιοι που συμμετείχαν στη φετινή τραγωδία πρέπει να πληρώσουν.Αυτός που θεώρεισαι ότι οι Μπογιέ,Άλεφ,Γιαννιώτας και Οικονόμου είναι ενδεδειγμένες λύσεις πρέπει να πάρει πούλο. Όσοι παίκτες δεν κατάφεραν να ανταποκριθούν πρέπει να πάρουν πούλο. Από τον χειρότερο στον καλύτερο.Δεν θα διώξεις δηλαδή πρώτα τον Λιβάγια που είναι ο καλύτερος χειρότερος παίκτης σου για να σου μείνει αμανάτη ο Μάνταλος με τον Μπακασέτα. Το έχω πει και άλλη φορά.Το πρόβλημα με την ΑΕΚ είναι ότι π.χ. ο Μπακασέτας ΠΡΕΠΕΙ να παίζει βασικός σε 30 ματς.Ο Μπακάκης ΠΡΕΠΕΙ να παίζει σε 45 ματς.Ε πούλο και οι δύο.Όσοι δεν είναι αρκετά καλοί για βασικοί και αρκετά γκρινιάρηδες για πάγκο, πούλο. Πέρσι πήρες το πρωτάθλημα γιατί ακόμα και ιερά τοτέμ όπως ο Λιβάγια με το μουνόπανο δεν ήταν βρέξει χιονίσει στην 11αδα. Ο Λιβάγια έτρωγε πάγκο στην αρχή, το άλλο το αρχίδι έπαιξε αρκετές φορές ως αλλαγή και είσαι φέτος με τον Μάνταλο να παίζει 50 90λεπτα. Κάπου έλεος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ζητούμενο δεν είναι αν δίνει το 100% αλλά αν το 100% του κάθε Μάνταλου αρκεί για να έχει ηγετικό ρόλο στην ΑΕΚ.

Για πες μας τι γίνεται στην Καβάλα τα τελευταία χρόνια μιας και είχαμε μια σχετική συζήτηση προ ημερών.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alexakos033 said:

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μαλάκια από το να κράζεις ποδοσφαιριστές, έχεις σκεφτεί οτι αυτός μπορεί να δίνει το 100% του?  τι να κάνουμε δηλαδή? Κραζετε ολοι τον Μανταλο λες και τον εχετε δει ποτέ να κάνει παπάδες και απλά τώρα δεν έχει όρεξη να παίξει! Μήπως ο Μάνταλος παίζει το 100% του και είναι αυτός που είναι? Πως ζητάς απο έναν παίχτη να παίξει καλύτερα αν παίζει στο max του! Οι δικαιολογίες οτι πέρυσι χάσαμε το κυπελο γιατι ήταν ολοι σουρωμένοι δηλαδη οι βου που ειχαν να πάρουν πρωτάθλημα 34 χρόνια την είδανε πιο χαλαρά?  Δεν κράζετε τον μπακακη γιατί ξέρετε οτι τοσο μπορεί και δίνει πάντα το 100%  του. Και ο μάνταλος το ίδιο είναι απλά κάποιος σας έχει πείσει οτι  καταβαθος ξερει 2 τόνους μπάλα, μπορει και να ξερει αλλα είδαμε και τον Μεσσι με την αργετινη! καλημέρα από την κιτρινόμαυρη Καβάλα.     

Καλως ηρθες και καλημερα στην κιτρινομαυρη Καβαλα!

Εγω προσωπικα τον κραζω διοτι θεωρω απαραδεκτο ενας παικτης στην καλυτερη μετριος να θελει να συνεχιζει να ειναι αρχηγος ομαδας, την εχει δει βεντετα κ διοτι ειναι ρουφ. Ε νυσαφι πια, πουλο!

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×