Jump to content

ΑΕΚ -μποακ μπινε μιζερε πουτανας γιε (Τελικος Κυπελλου): 11/05, 20:30, CosmoteSport 1


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Χωρίς κόσμο σκέφτονται. Λουκέτο 

Όσο για τον φόβο, αν υπάρχει και ισχύει, μπουλο αδερφές 

Ξεκωλιασμα στον τελικό 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με var λενε.

Με ξενους διαιτητες λενε.

Ειλικρινα δεν ξερω ποιος θα ευνοηθει απο κατι τετοιο.

Παντως θα συμφωνησω με το αρθρο του Τσαταλη (νομιζω) οτι Μανταλος-Λιβαγια μπορουν να καθορισουν τον τελικο απο μονοι τους. Μακαρι να εχουμε και Τσιγκρι ετοιμο αλλα δεν το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Αν το παιχνίδι γίνει χωρίς κόσμο που μάλλον για εκεί πάει ,συμφέρει την ΑΕΚ αυτό. Η ομάδα έχει 2-3 χέστες μέσα σίγουρα τον πετρομάνταλο και τον σιμόες. Ο μάνταλος στο μόνο ντέρμπι που έχει παίξει καλά είναι στον τελικό κυπέλλου με τον γαύρο που έγινε χωρίς κόσμο . Για τον σιμόες τα έχουν πεί και άλλοι εδώ μέσα για το πόσο φοβητσιάρης είναι ,φαίνεται αν δείς και τους 2 προηγούμενους τελικούς πώς εξαφανίστηκε. Ερωτηματικά έχω επίσης για μπακάκη και μπακασέτα.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Aussie said:

Παντως θα συμφωνησω με το αρθρο του Τσαταλη (νομιζω) οτι Μανταλος-Λιβαγια μπορουν να καθορισουν τον τελικο απο μονοι τους. Μακαρι να εχουμε και Τσιγκρι ετοιμο αλλα δεν το βλεπω.

Ο Μάνταλος μπορεί πράγματι να παίξει καθοριστικό ρόλο. Στο να χάσουμε το κύπελλο.

Ο Τσιγκρίνσκι είναι κίνδυνος-θάνατος μετά από αποχή τόσων μηνών, βέβαια θα μου πεις οι άλλοι είναι σίγουρο ότι θα σου κοστίσουν τουλάχιστον ένα γκολ με τις αρχιδιές που θα κάνουν. Ο Τσιγκρίνσκι πάντως πρέπει να φύγει, ο τύπος νερό πίνει και σακατεύεται

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μανταλος-Τσιγκρινσκι παντα οι χειροτεροι οταν παιζουμε με μπαοκ. Και οι 2 εκτος αποστολης αν θελουμε να το σηκωσουμε

Link to comment
Share on other sites

Αν σκέφτονται να γίνει χωρίς κόσμο δεν υπάρχει λόγος να γίνει στο οακα. Να το κάνουν στην Τούμπα προτείνω. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτούμε τι διαχείριση των εισιτηρίων που έκανε πέρυσι η ΠΑΕ στον τελικό καλύτερα χωρίς κόσμο.

Και εξηγώ , αυτοί κατέβασαν Ταλιμπάν κ μεις δίναμε τικετια σε γκόμενες κ παππούδες με αποτέλεσμα να λέμε μετά ότι μας πήραν στην κερκίδα.

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη πρέπει να είμαστε μέσα γιατί πρέπει να τους γλεντήσουμε με κάθε τρόπο... ουγκ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν θα ρισκάρουν να γίνουν τίποτα χοντράδες και να έχουμε κανέναν νεκρό από τους ανεγκέφαλους δύο εβδομάδες πριν από τις κάλπες.

Χωρίς κόσμο το ματς.

Εύκολη νίκη ΑΕΚ με 2-0.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θέλω να αλλάξει η έδρα και να γίνει στην Τούμπα. Δεν υπάρχει λόγος να γίνει οακα πλέον αν αποφασιστεί χωρίς οπαδούς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Κανονιστε μαλακες να δικαιωσετε τον πιτ παπαδακο για νταμπλ μποακ,ΣΑΠΑΚΙΑ θα ψοφησετε στο γηπεδο για αυτο το κυπελο αλλιως θα φυγετε με κυνηγητο,αντε με τους αφανελους που βγαλανε γλωσσα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς κόσμο μας συμφέρει γιατί θα μας έπαιρναν την εξέδρα και στην ισχυρή περίπτωση που χάσουμε θα είχαμε πάλι γραφικότητες στην απονομή.

Οι ξένοι διαιτητές υποτίθεται δεν είναι καλό για εμάς, αλλά δεν ξέρω από αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μας περνάνε κάποια κερκίδα οι βου αλλά τέσπα απόψεις είναι αυτές. Αν η ομάδα μπει με το μαχαίρι στα δόντια και της βγει το ματς μια χαρά τους παίρνεις αμπάριζα. 

Ρε θα τους γαμησουμε εντός και εκτός 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μόνο εγώ ξενερώνω που μας απαγορεύουν με λίγα λόγια να πηγαίνουμε και γήπεδο πλέον; Πόσο μάλλον σε έναν τελικό που υποτίθεται είναι το αποκορύφωμα μιας χρονιάς.

 

Τα τι μας συμφέρει κτλπ εγώ τα ακούω βερεσέ, μπαίνεις μέσα και είτε παίζεις μπάλα και τους κερδίζεις, είτε παίζεις το πουλί σου και χάνεις δεν πα να ναι και κατάμεστο το στάδιο.

Αφού ούτε έναν τελικό δεν μπορούμε να διοργανώσουμε σαν χώρα, τι το παιδεύουμε και δεν το κλείνουμε το μαγαζί; Α ναι ξέχασα, έχουμε και το Μουντιάλ του '30 να διοργανώσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι ο γαυρος ζητάει να επικυρωθεί η βαθμολογία μετά τον τελικό και οι βου ζήτησαν να μη γίνει με κόσμο? 

Βασιλειάδη ξεφτυλα 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AlexKR21 said:

 

Αφού ούτε έναν τελικό δεν μπορούμε να διοργανώσουμε σαν χώρα, τι το παιδεύουμε και δεν το κλείνουμε το μαγαζί; 

Εσύ θα με φτάσεις γρήγορα, στα 30 σου δεν θα ξέρεις πια καν κατά που πέφτει το γήπεδο. :D 


Πρέπει να είμαστε η μοναδική χώρα που κάνει τελικό χωρίς κόσμο. Για ποιόν λόγο να γίνει τότε ο τελικός; Ας δώσουν 2 μετάλλια, ένα σε κάθε ομάδα και τέλος. Ποιόν ενδιαφέρει αν δεν μπορεί να παρακολουθήσει το γεγονός; Τελικά το ποδόσφαιρο είναι αυτοσκοπός ή είναι για να το βλέπει κόσμος; Είναι ντροπή για όλους όσους συνέβαλαν να φτάσουμε μέχρι εδώ, ίσως και εμού συμπεριλαμβανομένου ως οπαδός.

 

υγ. ΠΑΟΚ ΜΠΙΝΕΕΕΕ... :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως περυσι μας πηραν και στην εξεδρα και στο χόρτο.....απο τη μια εβλεπες πρεζονια ταλιμπαν να σκιζουν με ταναλιες προστατευτικα δίχτυα και απο την αλλη μπαρμπαδια με φανελες σιμου κρασσα....

τεσπα νικη οπως και να εχει...

Δεν υπαρχει τιποτε αλλο πουτανες

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

 Τελικά το ποδόσφαιρο είναι αυτοσκοπός ή είναι για να το βλέπει κόσμος; Είναι ντροπή για όλους όσους συνέβαλαν να φτάσουμε μέχρι εδώ, ίσως και εμού συμπεριλαμβανομένου ως οπαδός.

Για τον Μελισσανίδη και τον Σαββίδη γίνεται ο τελικός, ξεκάθαρα. Τον κόσμο χεσμένο τον έχουν. Ας κάνουν τα ματς σε κλειστές αρένες να τα απολαμβάνουν μόνο τα αφεντικά και οι προέδροι από δω και πέρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και το να πάνε 20 χιλιάδες κόσμος σε ένα γήπεδο χωρητικότητας 60 χιλιάδων, όπως πέρυσι, δεν μου λέει κάτι πάντως. Κι αυτό απαγόρευση είναι ουσιαστικά. Διότι ουδείς κανονικός άνθρωπος δεν θα σταθεί σε μία ουρά 15 ώρες εν έτει 2019 για ένα εισιτήριο, ούτε θα πάει μέσα Μαίου να κάτσει σε μία κερκίδα 6 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα μέσα από προκαθορισμένη διαδρομή κτλ κτλ Δεν το έκανα ποτέ.

 

Κατά τα άλλα προσπαθώ να σκεφτώ ένα αγωνιστικό σενάριο που θα τους πάρουμε αμπάριζα, θα τους γαμήσουμε κτλ και δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε ένα, βοηθήστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Για τον Μελισσανίδη και τον Σαββίδη γίνεται ο τελικός, ξεκάθαρα. Τον κόσμο χεσμένο τον έχουν. Ας κάνουν τα ματς σε κλειστές αρένες να τα απολαμβάνουν μόνο τα αφεντικά και οι προέδροι από δω και πέρα.

Την πουτσίσαμε τότεΝΕΣ γιατί ο Μελ γραμμένο το έχει, το Σαμπίντι κόπτεται να το πάρει κι αυτό γιατί είναι λαίμαργος και αχόρταγος σοβιετικός.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μιλαμε για οπαδους ομαδας που σε αγωνα Τσαμπιονς Λιγκ εριξαν.... μολοτοφ στους... ναζιστες φιλοεβραιους οπαδους του Αγιαξ, εννοειται χωρις κοσμο.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Επειδη μιλαμε για οπαδους ομαδας που σε αγωνα Τσαμπιονς Λιγκ εριξαν.... μολοτοφ στους... ναζιστες φιλοεβραιους οπαδους του Αγιαξ, εννοειται χωρις κοσμο.

 Γνωμη μου.

Να το κλείσουμε τότε. Ή να παίζουμε τους αγώνες στα ζάρια

Δεν κινδυνεύουμε να ξανατιμωρηθούμε κιόλας.

Win-win κατάσταση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Επειδη μιλαμε για οπαδους ομαδας που σε αγωνα Τσαμπιονς Λιγκ εριξαν.... μολοτοφ στους... ναζιστες φιλοεβραιους οπαδους του Αγιαξ, εννοειται χωρις κοσμο.

Γνωμη μου.

Και φαντάσου τα ορκ εκει πάνω είναι τρισχειρότερα. Έβλεπα προχθές προημιτελικό Champions League στο χάντμπολ. Έπαιζε η Βαρντάρ Σκοπίων γηπεδούχος. Έβλεπα τους καθυστερημένους στην κερκίδα (κατάμεστο btw στο χάντμπολ, 5500 κόσμος) αν τους φορούσες ασπρόμαυρα δεν θα καταλάβαινες διαφορά :D 

Link to comment
Share on other sites

Με κοσμο και οποιος αντέξει.....

Αφου δεν εχουμε λεφτα για μεταγραφές και παραταμε το πρωταθλημα, και εχουμε μονη εννοια το γηπεδικο.....

ε τοτε με κόσμο και οποιος αντέξει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Με κοσμο και οποιος αντέξει.....

Αφου δεν εχουμε λεφτα για μεταγραφές και παραταμε το πρωταθλημα, και εχουμε μονη εννοια το γηπεδικο.....

ε τοτε με κόσμο και οποιος αντέξει

Ε ναι. Άμα έχουμε μπουρδέλο να το κάνουμε καλά, μεσάζουσες λύσεις να πηδιέσαι αλλά να παραμείνεις και παρθένα λίγο δύσκολο κοπελιές.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×