Jump to content

Recommended Posts

Το πήρα πρέφα νωρίς τί μαλακία θα εξελισσόταν και τελευταίο επεισόδιο που είδα ήταν το "Shame! Ding-Dong... Shame! Ding-Dong...".

Αργότερα έμαθα και ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η σειρά βιβλίων και άρα οι τελευταίες σεζόν θα έβγαιναν από τους σεναριογράφους της σειράς και πλέον ήμουν σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Έλα έμεινε να δούμε ποιος θα σκοτώσει την καλισι και ποιον θα σκοτώσει αυτή. Σνοου πεθαίνει από καλισι και αρυα σκοτώνει καλισι και γίνεται βασίλισσα 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω οι μαλακίες για Μπραν να μην ισχύουν γιατί εκτός ότι δεν υπήρχε σε όλο το got αφού έβοσκε κάπου βόρεια και έκανε μόνο guest εμφανίσεις πάει κόντρα και σε όλο το χαρακτήρα ότι δεν θέλει τπτ  ( παίζει πάντως γιατί εδώ έχουν γαμησει τόσους χαρακτήρες σε αυτόν θα κολλήσουν ) .

Όποιος και να ανέβει πάντως θα είναι ξενερα αφού όλοι πλέον είναι αντιπαθητικοί . Well done . 

Έλεγαν ότι το τέλος θα είναι γλυκόπικρο και τελικά μόνο πίκρα έχει . ούτε να χαρούμε το θάνατο της σερσι όπως χαρήκαμε του τζοφρευ και του τιγκουιν δεν μας άφησαν . 

Σεναριακά δεν το συζητάμε με μια λεξη αχταρμας όπως όπως να το τελειώσουμε φάση . 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εγώ πάντως στεναχωρήθηκα που πέθανε η Σέρσι.


Το επεισόδιο δεν ήταν κακό πάντως. Απλά στην τελευταία season όλα γίνανε πολύ γρήγορα όταν σε έχουν πάει με το στανιό στις προηγούμενες seasons. Προφανώς φταίει ότι δεν είχαν πει εξαρχής θα έχει Χ seasons οπότε κάνουμε ανάλογο planning.

ΥΓ: Άσχετο είμαι 2-3 επεισόδια πριν το τέλος της 7η σεζον του Ντέξτερ κι από ότι έχω καταλάβει η 8η είναι χειρότερη κι από την τελευταία σειρά του GOT. Δεν ξέρω αν θέλω να την δω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Σνοου πάντως η μεγαλύτερη αδερφάρα μετά τον Χάρυ Πότερ. Ξενέρα αν γίνει αυτός Βασιλιάς. Tyrion και ξερό ψωμί.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Εγώ πάντως στεναχωρήθηκα που πέθανε η Σέρσι.

Ε ναι εκεί που την έχουν κάνει αντιπαθητική έκαναν την ανατροπητ με την νταινεσις και το συναισθηματισμό με τον αδελφό της και μας το χάλασαν . Εκτός ότι πέθανε από τουβλάκια ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
2 minutes ago, AG21 said:

Ε ναι εκεί που την έχουν κάνει αντιπαθητική έκαναν την ανατροπητ με την νταινεσις και το συναισθηματισμό με τον αδελφό της και μας το χάλασαν . Εκτός ότι πέθανε από τουβλάκια .... 

χαχα
Πάντως η Daenerys πάντα είχε το potential για να κάνει ό,τι έκανε. Ο τρόπος που έγινε ήταν λίγο απότωμος όμως

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

9 χρονια για αυτη την μαλακια. Αι στα διαλα.

ΥΓ: Η αλλη μου εγινε Κολομβος, ημαρτον παιδακι μου

ΥΓ2: Σνοου Μανταλος, μουσιτσα αδερφαρα. Στειλτε Μανταλο στον Βορρα να ησυχασουμε

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα αν μου έδιναν μια βδομάδα χωρίς να κάνω τίποτα με μόνη υποχρέωση να γράψω το σενάριο για το τελευταίο επεισόδιο, θα είχα σκεφτεί κάτι καλύτερο από αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×