Jump to content

ΑΕΚ -μποακ μπινε μιζερε πουτανας γιε (Τελικος Κυπελλου): 11/05, 20:30, CosmoteSport 1


Recommended Posts

5 minutes ago, Tasos said:

Αδελφέ... επειδή έχω χιλιο-τσακωθεί...από τα 70 μύρια που κούναγε στον Ντέμη μπορεί να μου πει κάποιος σοβαρά, εάν αγόρασε και από ποιον και πόσο τις μετοχές της ΑΕΚ;

Εγώ την ιστορία της Γ' Εθνικής δεν την έχω ξεχάσει....και άιντε...να το φάμε και αυτό...έλα ρε σιχαμένε και κάνε πράξε το "ερχόμαστε".

Ο Μελισσανίδης υποψιάζομαι ότι ΔΕΝ έχει βάλει...ξαναλέω υποψιάζομαι ότι ΔΕΝ έχει βάλει - ουσιαστικά και όχι τυπικά - ούτε 1 Ευρώ για το γήπεδο από την τσέπη του. Αν κρίνω από τον Γαντζούλα που του έκανε τα έργα στην αρχή μέχρι την Ερμωνάσσα, κόβω το χέρι μου ότι από την μία έβγαλε και από την άλλη τα έβαλε δωράκι για την πάρτη του.

Όπως και ΔΕΝ έχει - αποδεδειγμένα βάλει - ούτε 1 ευρώ τόσα χρόνια που διοικεί την ΑΕΚ από εποχής Γ' Εθνικής.

Το @@ δεν ξεχνώ ότι το μουνόπανο, εν μία νυχτί, πούλησε Μπάγεβιτς, Σάμπα, Αλέκο και ένα σωρό άλλους παίκτες στον Κόκκαλη για να βγει από τη φυλακη, και την ΑΕΚ την παρέδωσε στον Τροχανά.

Αυτά ΔΕΝ ξεχνιούνται.

αν ησουν παλιοτερα σοτ forum θα εβλεπες οτι παρομοια πραγματα πιστευουμε πολλοι.

 

εμενα δεν με ενοιαζε βεβαια να μην βαλει ουτε ευρω στο γηπεδο, μαγκια του στην τελικη, δεν με ενοιαζε ομως  μεχρι τη μερα που εβαλε χοντρο χερι στο ταμειο. απο εκει και μετα, η κριτικη αλλαξε προς το ακομα χειροτερο.

αν και ξαναλεω οτι το βασικο μου θεμα δει ειναι ολα αυτα,  ειναι οτι κοροιδευει το ΚΟΙΝΟ ΤΟΥ.

απο το να παιρνει Λεσκοτ με μπαταρισμενο ποδι και Μπουονανοτε, μεχρι να μας υπενθυμιζει οτι αυτα τα παιδια ξεκινησαν απο την Γ' εθνικη λες και την εριξες την ομαδα κι εγινες ταυτοχρονα Αναγεννηση Κορδελιου και θα πρεπει να αποθεωνεις για αυτα που καταφερες. το σιχαμα, οσο τα σκεφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το καλοκαίρι που δεν πήρε ούτε έναν ποδοσφαιριστή (ο Γιαννιώτας δεν λογίζεται για τέτοιος προφανώς) μετά την πρόκριση στο CL έγραψα πως μόνος του γύρισε την κλεψύδρα στο τραπέζι σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για τον ίδιο. Υπολόγιζα πως το νταβαντούρι θα ξεκινούσε του χρόνου. Τελικά είναι τόσο αστείος που κατάφερε να τον βρίζουν άπαντες λίγους μόλις μήνες μετά. Και τα ωραία για τον Μελισσανίδη δεν ήρθαν ακόμα. Γιατί θέμα χρόνου είναι να βρεθεί κανένας τυχάρπαστος τύπου Ξενιάδης που να θέλει να γίνει διάσημος και να βγει να δώσει σε "αντικειμενικό" μέσο συνέντευξη πως ενδιαφέρεται να μπει στην ΠΑΕ με 20m γιατί δεν αντέχει η ΑΕΚ να είναι "πελάτης" του ΠΑΟΚ. Και τότε να τον δω τον ομορφάντρα μας τί θα κάνει.

θα συμφωνουσα απολυτα, αλλα τον φοβουνται γκαγκστερικα υποτιθεται, ισως την γλιτωσει λογω αυτου και μονο. αν και θα γελαγα αν συμβει, αφου ετσι κι αλλιως προκοπη στο αγωνσιστικο δεν βλεπω, τουλαχιστον να τον γλεντησει και καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

θα συμφωνουσα απολυτα, αλλα τον φοβουνται γκαγκστερικα υποτιθεται, ισως την γλιτωσει λογω αυτου και μονο. αν και θα γελαγα αν συμβει, αφου ετσι κι αλλιως προκοπη στο αγωνσιστικο δεν βλεπω, τουλαχιστον να τον γλεντησει και καποιος.

Εδώ θα μαστε και θα το δεις προσεχώς.

Οι μόνοι που τον φοβούνται οι σουβλακοφάγοι, μασέρ ΑΡΔ μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
Just now, nikos said:

θα συμφωνουσα απολυτα, αλλα τον φοβουνται γκαγκστερικα υποτιθεται, ισως την γλιτωσει λογω αυτου και μονο. αν και θα γελαγα αν συμβει, αφου ετσι κι αλλιως προκοπη στο αγωνσιστικο δεν βλεπω, τουλαχιστον να τον γλεντησει και καποιος.

Εγώ θεωρώ ότι κάποιος θα του την στήσει πάλι, όπως του την έστησε και ο Κόκκαλης πριν από 20 χρόνια. Περιμένουν να δούνε τι θα γίνει με την Αμερικανική Δικαιοσύνη.

Εμένα με ανησυχεί περισσότερο ότι ΚΑΝΕΝΑΣ δημοσιογράφος δεν βγαίνει να τον ξεμπροστιάσει.....ούτε τύποι σαν Δίκη. Που σημαίνει ότι εκεί που θέλει χώνει και δίνει.

Πάντως...ένα σκηνικό....τον απασχολεί πολύ το βρίσιμο...στο ΑΕΚ Βίντι, είμαι στα VIP και στο τέλος του αγώνα, ένας τύπος καμιά 60αριά χρονών του αρχίζει κάτι γαμίδια...μιλάμε τον άκουγε όλη εξέδρα. Όλοι είχαν γυρίσει και τον κοιτάγανε. Δεν του μίλησε κανείς. Ο τύπος, με το που ακούει το βρισίδι, γυρνάει κοιτάει με αυτό το βλέμμα "είμαι τσαμπουκάς και γαμάω" και την ίδια στιγμή, τα μαζεύει και την κάνει από το γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tasos said:

 

Ο Μελισσανίδης υποψιάζομαι ότι ΔΕΝ έχει βάλει...ξαναλέω υποψιάζομαι ότι ΔΕΝ έχει βάλει - ουσιαστικά και όχι τυπικά - ούτε 1 Ευρώ για το γήπεδο από την τσέπη του.

Υποψιάζεσαι; Φώς-φανάρι δεν είναι; ?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δεν υπαρχει διοικηση  ποδοσφαιρικης ομαδας. Κατι νουμερα εχουν βαλει για βιτρινα. Η διοικηση υπαρχει μονο στην κατασκευη του γηπεδου και ο συλλογος εχει τον ρολλο να βγαζει εσοδα με ολους τους τροπους για να χρηματοδοτουν το ''εργο μελισσανιδη'' που δεν βαζει ουτε ευρω τσακιστο.

Να βγουν να πουν τι? Αν βγουν και πουν για λαθη κτλ το καλοκαιρι πρεπει να τα σκασουν χοντρα αλλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση κανουν τους κινεζους μεχρι να ξεθυμανει το θεμα με σωληνες 3-4 τσιμεντα κερκιδες κτλ.

Οσο υπαρχει αυτο το ΡΑΜΟΛΙ στην πλατη της ΑΕΚ 100 γηπεδα να κανει παλι τα ιδια θα ειμαστε σε θεμα μιζεριας. Αυτο δεν θα αλλαξει ποτε αν δεν ερθει καποιος αλλος που εκτος απο το να ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ τα εσοδα της ΑΕΚ τουλαχιστον κανει καλες κινησεις και διαθετει μεγαλο μερος των εσοδων στν ομαδα.

ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΣΔΟΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ. ΚΩΛΟΓΕΡΕ

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ολοι κρεμομαστε απο τα @@ του,γιαυτο και αντεδρασαν μονο τα Πατησια Club,δεν εχουμε τη δυναμη να παμε κοντρα,να απαιτησουμε πραγματα για την ομαδα μας,ενας κοσμακης κουρασμενος,που εχει βαρεθει τα φαπιδια απο επαρχιακες ομαδουλες και απλα περιμενει να γινει το γηπεδο για να εχει ενα κινητρο να παει.

Τον αποθεωσαμε οταν επαιρνε 2 εκ ευρω χορηγια στη β εθνικη,τον αποθεωσαμε οταν κοντραρε τον γαυρο με ομαδα β εθνικης,τον αποθεωσαμε οταν ξεκινησαν τα εργα για το γηπεδο,τον αποθεωσαμε οταν πηρε το κυπελο,τον αποθεωσαμε οταν πηρε το πρωταθλημα περυσι,τον αποθεωσαμε οταν ξεστομιζε ατακες για μαμα 20 χρονων,μαο μαο,θα τους ειδοποιησω κλπ.Ολα αυτα μεχρι περυσι,που αρχισε να χανει το εδαφος κατω απο τα ποδια του,με την υποθεση της aegean,με τα παρασκηνια και τα κεντρα που αλλαξαν χερια/νταβατζη,εξαφανιστηκε αποτομα και φανηκε ποσο αποδυναμωμενος,απομονωμενος ειναι,με ισως το μονο του σκοπο,να προλαβει να τελειωσει το εργο του γηπεδου οπως ανεφερε ο magician,ωστε να εχει ενα μαγαζι γωνια που θα το βγαλει στο σφυρι.

Το αγωνιστικο ειναι παρατημενο,παραμελημενο oσο ποτε αλλωτε,παρα πολλα λαθη μαζεμενα σε μια χρονια μολις για να θεωρησουμε οτι απλα εγινε ενας κακος σχεδιασμος η υπερεκτιμηθηκαν καποιοι παικτες επειδη εκαναν περυσι μια καλη χρονια,μια ομαδα εγκλωβισμενη που κινδυνευει να τσαλακωθει ακομη περισσοτερο οσο μενουν αυτοι που κανουν αποδεδειγμενα κακο.

Link to comment
Share on other sites

δεν έχουν να πουν κάτι...τουλάχιστον κάτι νεότερο.

κάνουν αυτό για το οποίον ήρθαν....απομάστευση του τμήματος για την κατασκευή του γηπέδου.

δεν τους νοιάζει το αγωνιστικό. αρκεί να είμαστε στην Α εθνική. ε αυτό μπορούν να το κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Το θεμα ειναι να βγεις και να πεις 2 αληθειες την δυσκολη στιγμη που ολοι περιμενουν την αντιδραση σου στην αποτυχια,οχι σε μια οποιαδηποτε αποτυχια,πχ εχασα εναν τελικο κυπελου,αλλα στην αποτυχια να βγαινει σημερα ενα πρωτοσελιδο και να μας χαρακτηριζει πελατες,να μας φτυνουν και να μας χλευαζουν χωρις να μπορεις να τα αντικρουσεις ολα αυτα.

3 σερι κυπελα και 1 πρωταθλημα με 23 ποντους διαφορα,ειναι πολυ βαρια ηττα,αγωνιστικη και παρασκηνιακη για τον μελισσανιδη,προφανως ειχαμε την ψευδαισθηση οτι το περυσινο πρωταθλημα θα μας εκανε πιο δυνατους σε ολους τους τομεις,ομως αποδειχτηκε το αντιθετο,οτι αυτοκαταστραφηκαμε χωρις να καταλαβουμε ποτε γιατι επρεπε να  γινει αυτο και σε τετοιο βαθμο μαλιστα.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa

Ωρα: 15:07 Σπορ ΦΜ

«Βόμβες» Μελισσανίδη στα Σπάτα: «Θα υπάρξουν μεγάλες αλλαγές»

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πηγε πριν λιγο στα Σπατα στην προπονηση λενε στο ραδιο το ραμολι και μιλησε στους παιχτες οτι θα γινουν πολλες αλλαγες χαχαχαχαχαχα οτι πηρε αυτος την ευθυνη χαχαχαχαχαχα και οτι πολλοι παιχτες θα φυγουν χαχαχαχαχα COPY PASTE COPY PASTE χαχαχαχαχα ασε μας ρε καραγκιοζη μας κουρασες γελοιε καθε φορα τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AEK Goa said:

Ωρα: 15:07 Σπορ ΦΜ

«Βόμβες» Μελισσανίδη στα Σπάτα: «Θα υπάρξουν μεγάλες αλλαγές»

Υγράνθηκε το μουνάκι μου. Δεν ξέρω, μπορεί να φταίει και η μεγάλη γραμματοσειρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Hades said:

ΠΆΡΕ ΚΕΦΆΛΙΑ ΠΡΌΕΔΡΕ 

Το δικο του πρεπει να παρει και να φυγειαπο την ΠΑΕ και να κατσει μονο στο γηπεδο. Να μην ξαναπατησει στα σπατα και να μην ξανασχοληθει ποτε με τα ποδοσφαιρικα. Σιγα που πιστευει οτι εκανε λαθος οταν ολο αυτο με τα εσοδα ηταν σχεδιασμενο απο 5 χρονια πριν. Ελα μωρε με τον ΠΑΠΑΤΖΗ ΤΩΡΑ....χρονο κερδιζει....

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
1 minute ago, enck1 said:

εφυγε ο Ουφάνο ρε τι άλλο θέλετε

να βαλει ο Τάιγκερ 10m να φερει εξτρεμ και χαφ της προκοπης 

Link to comment
Share on other sites

Για ποιους χτυπάει η καμπάνα; ποιοι είναι προς αποχώρηση και ζητάει να φέρουν λεφτά ο κ. Δημήτρης; 

Πάμε για νέο κύκλο αποκλεισμενων παιχτωνΕ

Τίγρη στηρίζω πάρε κεφάλια κρέμασε δελτία στείλε μπραβους τη νύχτα 

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Δηλαδή ο Καραγκιόζης...η όρθια σκατοσακούλα...το ραμολί....πήγε / έβρισε τους παίκτες που ΕΚΕΙΝΟΣ και ο ΛΥΜΠΕ διαλέξανε, τους είπε να φύγουνε...πλακώθηκε με τον Ουφάνο και - προφανώς - διώχνει και τον Χιμένεθ, και τώρα όλα καλά;

Βρε όρθριο L με πόδια...τα ίδια έκανες και μέσα στη σεζόν και τι κέρδισες ρε βλάκα; Τι;

Αν ήσουν μάγκας, δεν θα πήγαινες σπάτα...θα φώναζες τους 4-5-10 που θες να διώξεις, θα τους έλεγες βρείτε ομάδα - η τιμή σας είναι αυτή - θα προσελάμβανες έναν ΤΔ με @@ και θα του έλεγες πάρε 10εκ και μαζί με τον προπονητή φτιάχτε ομάδα που θα γαμάει.

Αφεντικό από τα Lidl.

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

«Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ ότι δεν προσπαθήσατε στον τελικό Κυπέλλου ή ότι ήσασταν αδιάφοροι. Ίσως όμως να μην μπορείτε παραπάνω. Γι’ αυτό θα υπάρξουν μεγάλες αλλαγές στην ομάδα. Αυτά που θα πω θα ακουστεί κάπως σκληρό. Όσοι θέλετε να φύγετε είστε ελεύθεροι να το κάνετε φέρνοντας πρόταση στην ομάδα. Όσοι δεν φέρετε πρόταση, από αυτούς που είναι προς παραχώρηση, τότε θα μείνουν και θα προπονούνται μόνοι τους», ανέφερε μεταξύ άλλων ο «τίγρης». 

 

Φτάσαμε επιτέλους στο 5ο στάδιο, αυτό της αποδοχής. Ποιοι είναι προς παραχώρηση?Εγώ για τον Γιαννιώτα ήξερα μόνο.

 

Υγ που είναι η σβήστρα για να αναιρέσω το φορμάτ?

Link to comment
Share on other sites

"Θα φύγουν όλοι εκτός του Πέτρου του Μάνταλου γιατί είναι η ποδοσφαιρική μου καψούρα και τον θέλω να πατήσει πρώτος το πόδι του στη γηπεδαρα που σας χτίζω αχάριστοι"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Για ποιους χτυπάει η καμπάνα; ποιοι είναι προς αποχώρηση και ζητάει να φέρουν λεφτά ο κ. Δημήτρης; 

Πάμε για νέο κύκλο αποκλεισμενων παιχτωνΕ

 

Πρώτοι εδώ ΚΜ ,στο στόχαστρο του Μελ είναι οι Λιβάγια και Τσόσιτς . Το θέμα είναι πως θα φύγουν αφού έχουν συμβόλαια , τζάμπα ;

ΥΓ.Για να πάρω δύναμη να προχωρήσω και σε έξτρα αποκαλύψεις γύρω από τη σημερινή ομιλία του τιγρη παρακαλώ προχωρήσθε σε πανηγύρι λάικ κάτω από το Στυλιανοποστ που μόλις διαβάσατε .

  • Δικεφαλάκι 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×