Jump to content

ΑΕΚ Εuropa League 2019-2020


AlexKR21
 Share

Recommended Posts

μια χαρά είναι η κλήρωση, πολύ καλύτερη από Φέγενορντ ή Εσπανιόλ.

βέβαια, ας περάσουμε τους ρουμάνους αρχικά.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η κλήρωση είναι οκ, από τους Ισπανούς και τους Ολλανδούς καλύτερα αυτό το το ζευγάρι και εάν θες να ανεβάσεις το rank σου αφού έλειψες τόσο χρόνια από την Ευρώπη, οφείλεις να κάνεις και δύσκολες προκρίσεις.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, yiannis_21 said:

Θα είμαι Πράγα για μπάτσελορ στις 29 Αυγούστου?

Δεν ξέρω ουσιαστικά τι λένε και οι δύο ομάδες , αλλά φαίνεται ότι το ποιος θα πέρασει είναι ανοιχτό.

Link to comment
Share on other sites

Με παρτουζαν η μαλιατασπορ τα σκουλήκια αν τυχόν περάσουν, θα έχει θέαμα αν κάτσει το σκηνικό με τους Σέρβους.

Link to comment
Share on other sites

Παντως οι Τουρκοι εχουν 60εκ χρηματιστηριακη αξια. Τα 28 τους ειναι απο 2 παικτες (15+13). Ο ενας εχει ηλικια 20 και ο αλλος 23. Δεν ειναι τοσο φοβητρο σαν ομαδα. Το ιδιο πιστευω και για την Σπαρτακ. Αντιμετωπισημο συνολο θα ελεγα οποιο και αν περασει. Εμεις παντως θα ειμαστε και 1 σκαλι πανω σε σχεση με τον αγωνα με Μπασακσεχιρ αφου θα μετραμε 2 επισημα ματς με την Κραιοβα. 40-60 η προκριση λεω εγω. Το μεγαλυτερο μειον μας οτι δεν θα εχουμε κοσμο και σε αυτο το ματς. Με την Κραιοβα η απουσια των θεατων ισως να μην κοστισει...Στον αγωνα των πλει οφφ ομως θα ειναι ζορικα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως η καλύτερη κλήρωση , μεγαλος μείον η έλειψη κόσμου λόγο αντιπάλων άλλα θετικό που λόγο κεκλεισμένων είναι ο πρώτος μέσα . Ευκαιρία για 3η σερί ομίλους . 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως η καλύτερη κλήρωση απ' τα 4 πιθανά ζευγαριά, δεδομένου ότι τους Βέλγους ιστορικά δεν τους πολυέχουμε, ενώ δεν νομίζω να μας συνέφερε να παίξουμε με ομάδα γρήγορου ρυθμού τη δεδομένη στιγμή. 

Από κει και πέρα και οι 3 ομάδες μου φαίνονται πάνω κάτω ισοδύναμες και λογικά με όποιον και να παίξουμε θα ναι 50-50 το ζευγάρι και είναι πιθανό ο νικητής να κριθεί στις λεπτομέρειες. Και φοβάμαι μην πληρώσουμε το κεκλεισμένων που θα δώσουμε για τα σπασμένα των μπαχαλάκηδων. Μακάρι να την σκαπουλάρουμε και επιτέλους να σταματήσουμε να βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή κλήρωση και μοιρασμένες οι πιθανότητες. Η σοβαρή ΑΕΚ περνάει. Θα έχουμε και Τσιγκρινσκι μέχρι τότε (λολ) 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως λέμε για τη τρανσοσπορτ (64εκ TM) αλλά ας περάσει πρώτα τη Σλάβια Πράγας ( 43,8 εκ TM ) που έχει παρόμοια χρηματιστηριακή αξία με εμάς ( 42,6εκ ΤΜ ). Λένε κακή κλήρωση η αρδ αλλά βλέποντας το ρόστερ με κυριως Τούρκους δεν νομίζω ότι πρέπει να μας φοβίζει . Όποιος πάντως και να έρθει θα έχει περάσει από μια πολλή δύσκολη κλήρωση . 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω 50-50 ειναι η κληρωση, απο τις ομαδες που αν τις βγαζεις εξω ειναι μια σχετικη επιτυχια και εδραιωνεις σιγα σιγα και την θεση σου στην Ευρωπη σαν υπολογισιμο ονομα σε καποιο επιπεδο, απο την αλλη αν αποκλειστεις μενει μια πικρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι έχουμε κάτι να φοβηθούμε από αυτές τις ομάδες, αν μάλιστα δεν είχαμε την τιμωρία, θα μας θεωρούσα και φαβορί. Είμαι αρκετά αισιόδοξος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχολιάσει κανένας μέχρι τώρα το καλτ που μας περιμένει αν παίξουμε με Τραμπζοσπορ

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, yiannis_21 said:

Θα είμαι Πράγα για μπάτσελορ στις 29 Αυγούστου?

Χαχα, κι εμείς εκεί ήμασταν για τον ίδιο λόγο τον Μάιο. Anyway, Πράγα μέσα αν πάνε όλα καλά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξηγηθηκε καλα η κλειτοριδα,μενει να δουμε πως θα παρουσιαστει η ομαδα.Πριν 2 χρονια για να μπουμε ομιλους γιουροπα επρεπε να αποκλεισουμε τη Μπριζ,τωρα θα εχουμε αντιπαλο σαφως υποδυεστερο απο τους Βελγους.

Link to comment
Share on other sites

Αποφύγαμε Φέγενοορντ και Εσπανιόλ, οπότε πέσαμε στα σχετικά πιο μαλακά..Απο εκεί και πέρα, πρώτα πρέπει να περάσουμε τους Ρουμάνους, και κυρίως να δούμε μια ομάδα που θα ξέρει τί παίζει μέσα στο γήπεδο και τί ζητάει. Γιατί ως τώρα ψαχνόμαστε και αν συνεχίσουμε το ψάξιμο δεν είναι εύκολα τα πράγματα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unlocked this topic
  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×