Jump to content

Χολαργός-ΑΕΚ (Μπάσκετ, Προημιτελικά Πλέιοφ- 2ο ματς): 18/05, 20:00, ΕΡΤ Sports


Recommended Posts

Guest Fadrhonc21

Εντάξει τελείωσε το παιχνίδι. Οι άλλοι δεν χάνουν σουτ να πούμε. Ελπίζω μην γίνει κανά αστείο στο ΟΑΚΑ και κλαίμε.

Αν αποκλειστούμε ας πούμε βγαίνουμε 8οι ή 5οι και ο μπαοκ μένει εκτός Ευρώπης μετά;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

Νομίζω Μαγυαρε πως δείχνει η ομάδα οτι δεν καίγεται να τελειώνει από σήμερα την πρόκριση .Ισως θέλει ο Μπάνκι αγωνιστικό ρυθμό λόγω της 20ημερης διακοπής και γι'αυτό δοκιμάζει σήμερα πράγματα . Ο βαζελος επίσης οσο εμείς παίζουμε κάνει προπονητικά δίπλά στο οακα.

Νομίζω ότι ξέρεις ότι χρυσώνεις το χάπι. Δεν υπάρχει αυτή η περίπτωση. Μας έχουν κάνει πουτάνα. Τρώμε 20αρα για να αποκτήσουμε ρυθμό; Ε όχι, δικαιολογίες. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Νομίζω ότι ξέρεις ότι χρυσώνεις το χάπι. Δεν υπάρχει αυτή η περίπτωση. Μας έχουν κάνει πουτάνα. Τρώμε 20αρα για να αποκτήσουμε ρυθμό; Ε όχι, δικαιολογίες. 

Δηλαδή εσύ βλέπεις σήμερα ομάδα που θέλει να διεκδικήσει τη νίκη ; Αφου είναι χαλαροί σε σημείο παρεξηγήσεως .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

Δεν παλεύεται η ευστοχία του Χολαργού ....

Όλο ελεύθερα τρίποντα, γιατί μας έχουν πάρει τον αέρα, δίνουμε συνέχεια βοήθειες στο 1vs1 όπου μας τρώνε κι εκεί και γενικά αλαλούμ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Νομίζω ότι ξέρεις ότι χρυσώνεις το χάπι. Δεν υπάρχει αυτή η περίπτωση. Μας έχουν κάνει πουτάνα. Τρώμε 20αρα για να αποκτήσουμε ρυθμό; Ε όχι, δικαιολογίες. 

Μην τον παρεξηγείς ...

Για τη φουκαριάρα τη ... βενζινούλα του το κάνει !!!

:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Δηλαδή εσύ βλέπεις σήμερα ομάδα που θέλει να διεκδικήσει τη νίκη ; Αφου είναι χαλαροί σε σημείο παρεξηγήσεως .

Ναι. Εγώ βλέπω να κόπτονται, καμία χαλαρότητα, αντίθετα μάλιστα, απλά είναι καλύτεροι οι άλλοι σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δηλαδή εσύ βλέπεις σήμερα ομάδα που θέλει να διεκδικήσει τη νίκη ; Αφου είναι χαλαροί σε σημείο παρεξηγήσεως .

Οχι και να φαμε 100ασταρα για να βρουμε... ρυθμο ομως

Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε διαφορετικά το ματσάκι και θα φανεί στον τρίτο αγώνα που θα νικήσουμε για πλάκα . Κανεις δεν κοπτεται που γραφεις ,όλοι χαλαροί είναι ρε και εντελως οι Αμερικάνοι..σουτακια χαλαρά και να φεύγουμε σπίτια μας. Καλύτερος είναι ο Χολαργός ναι επίσης  γιατί η ομάδα δεν παίζει καν άμυνα, φιλικό κατέβηκε .

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το βλέπουμε διαφορετικά. Το τι θα γίνει στο τρίτο ματς, όπου θα νικήσουμε λογικά εύκολα ή δύσκολα, δεν αποδυκνείει κάτι και δεν αλλάζει το ότι σήμερα σε έκανε πουτάνα ο Χολαργός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Βλέπουμε διαφορετικά το ματσάκι και θα φανεί στον τρίτο αγώνα που θα νικήσουμε για πλάκα . Κανεις δεν κοπτεται που γραφεις ,όλοι χαλαροί είναι ρε και εντελως οι Αμερικάνοι..σουτακια χαλαρά και να φεύγουμε σπίτια μας. Καλύτερος είναι ο Χολαργός ναι επίσης  γιατί η ομάδα δεν παίζει καν άμυνα, φιλικό κατέβηκε .

Όταν -θες να- είσαι ή να λέγεσαι μεγάλη ομάδα σκορπάς τον τρόμο δεξιά κι αριστερά !!!

Δεν υπάρχουνε χαλαρότητες και τέτοια.

Αφήνεις παρακαταθήκη για τον επόμενο αντίπαλο και για τον όποιο μελλοντικό.

Να ακούει το όνομα σου και να βαράνε πένθιμες καμπάνες κι όχι να πιστεύει στο "θαύμα" ο κάθε κατσαπλιάς.

Τελεία.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν πάει σωστά στον οργανισμό Άλφα Έψιλον Κάπα... Όσο αδιάφορος και να είσαι ρε πστ μου δε δικαιολογείται αυτό το πράγμα. 5 από εμάς εδώ μέσα να διάλεγε η προπονητάρα Ντράγκαν Σάκοτα αυτό το χάλι δε θα υπήρχε. Τ'ακούς ρε Μπάνκι? 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δέχομαι να κατέβει η ομάδα στα ματς με βαζελο αν φτάσουμε μέχρι εκεί με σακοτα προπονητή 

Ο Ιταλός πληρώνεται για να κάνει τον προπονητή. 

Εκτός αν οι παίχτες είναι άχρηστοι 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει τίποτα,αλλά το αποτέλεσμα μιλάει μόνο του.

Όταν δεν πατάς σταθερά πως να κάνεις το παραπάνω βήμα?

Και θα γράψουμε τώρα τα κλασικά-βαρετά,αλλαγή νοοτροπίας κτλ κτλ.  

 

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο που κυκλοφορεί σε σχόλια,ότι χάσαμε για να παίξουμε ένα παιχνίδι παραπάνω και να βρούμε ρυθμό την ώρα που ο βάζελος κάθεται.

Και θα πάμε τελικούς να μαζεύουμε 30αρες απο τον τράκη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×