Jump to content

Μελλοντολογία


Recommended Posts

Δηλαδη η ΑΕΚ με 3-4 χρονιες που καιει (κακως, κακιστα), χανει το στατους της και η μπουγατσα με 2-3 καλες χρονιες και ολη την υπολοιπη ιστορια της καμμενη, εκτοξευεται στην στρατοσφαιρα;

Υποψιν σε καμμενες χρονιες πηγαινουμε σερι τελικους, συνηθως αποκλειοντας τον γαυρο ενω οι αλλοι τους Πανιωνιους και παιξαμε και τσαμπιονς λιγκ.

Δεν θελω να δικαιολογησω τιποτα, εχω απαιτησεις, και μενα τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια αλλα καπου να μην πεφτουμε στην προπαγανδα που εχουν στησει οι αλλοι που ειδαν την σκια τους μεγαλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προπαγάνδα ότι τα τελευταία 5 χρόνια πλην μιας χρονιάς, οι σεζόν μας από το φθινόπωρο δεν έχουν ενδιαφέρον. Εκτός αν παριστάνουμε ότι μας καίει ο θεσμός του κυπέλλου που ανάθεμα κι αν ξέρουν 3-4 εδώ μέσα χωρίς google σε ποια φάση είναι για φέτος ο θεσμός και τι αγώνες παίχτηκαν. Όσο δε για το ΤΣΛ, εγώ θα επαναλάβω αυτό που έλεγα πέρυσι. Η συμμετοχή η οποία θα αποφέρει μόνο ήττες, δεν είναι θετικό συμβάν, είναι αρνητικό. Η συμμετοχή από μόνη της τι να λέει ακριβώς; Η ΑΕΚ ήταν η πρώτη ελληνική ομάδα που έπαιξε εκεί.

Και τέλος πάντων, να πεις ότι γινόταν δουλειά αλλά στο τέλος χαναμε.... Πάει στο διάολο. Δε μπορεί η ΑΕΚ να έχει στάνταρ κανονικό προπονητή και κανονικούς παίχτες; Αυτά μας τρώνε σαν αρρώστια κάθε χρόνο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Ρε σεις τα μετέφερα στο τοπικ του τιγρη, πάλι εδώ το ξαναπιάσετε; Τεσπα.

 

7 minutes ago, Man Of Faith said:

@nikos οταν το εγραψα ηταν ολα εδω, οταν το ποσταρα τοτε ειδα πως μεταφερθηκαν.

Έδωσα τη λύση ?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Ρε σεις τα μετέφερα στο τοπικ του τιγρη, πάλι εδώ το ξαναπιάσετε; Τεσπα.

 

Μιλαμε για ποδοσφαιριστες, "ναι αλλα ο Μελισσανιδης τους εφερε,"

μιλαμε για προπονητη, "ναι αλλα ο Μελισσανιδης τον εφερε."

Ισως να αλλαξουμε τα τοπικ σε "Μελισσανιδης-Προπονητολογια,"

"Μελισσανιδης-Premier League," να ειμαστε παντα ον τοπικ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

 

Μιλαμε για ποδοσφαιριστες, "ναι αλλα ο Μελισσανιδης τους εφερε,"

μιλαμε για προπονητη, "ναι αλλα ο Μελισσανιδης τον εφερε."

Ισως να αλλαξουμε τα τοπικ σε "Μελισσανιδης-Προπονητολογια,"

"Μελισσανιδης-Premier League," να ειμαστε παντα ον τοπικ.

Αφού το club είναι στημένο γύρω από το Μελισσανίδη, έτσι το παρουσιάζουν όσοι είναι γύρω από αυτό, δημοσιογράφοι και λοιποί. Ώρες ώρες νομίζω ότι ορισμένοι μέσα στην ΠΑΕ πρέπει να τον παίρνουν τηλέφωνο για να ζητήσουν άδεια να πάνε ακόμα και για κατούρημα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

διοικηση σοβαρη ή διαλυση.

 

δεν μπορει ολοκληρη ΑΕΚ να εξαρταται απο εναν γερο διαχειριστη μονο και μονο για το γηπεδο. οποιος φοβαται να παρει σκυλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποσοι το εχουν αντιληφθει οτι ο Μελ δεν εχει αναγκη να ψαξει για διαδοχη κατασταση στην ομαδα και μπορει να την κανει οποτε θελει, αφηνοντας πισω Αρκαδη και σια.

Οποτε αυτα τα να βρει καποιον και να φυγει μην τα δενουμε και πολυ κομπο γιατι κανεναν δεν θα βρει οταν θα φυγει, απλα θα φυγει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης μια χαρά την έχει βρει την διάδοχη κατάσταση. Πιθανολογώ μάλιστα πως θα την αφήσει την ομάδα στην μετριότητα κατόπιν συνεννόησης με τον επόμενο μέχρι να πάρει τον πούλο για να μην ανέβει μέχρι τότε και ιδιαίτερα ο πήχης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Μακαρι να υπαρχει διαδοχη κατασταση αλλα δεν θα πονταρα τα λεφτα μου σ' αυτο.

Εγώ θα τα πόνταρα. Η αδιαφορία του Μελισσανίδη για το αγωνιστικό είναι νομίζω η σημαντικότερη ένδειξη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Δεν ξερω ποσοι το εχουν αντιληφθει οτι ο Μελ δεν εχει αναγκη να ψαξει για διαδοχη κατασταση στην ομαδα και μπορει να την κανει οποτε θελει, αφηνοντας πισω Αρκαδη και σια.

Οποτε αυτα τα να βρει καποιον και να φυγει μην τα δενουμε και πολυ κομπο γιατι κανεναν δεν θα βρει οταν θα φυγει, απλα θα φυγει.

 

22 minutes ago, Bukowski said:

Ο Μελισσανίδης μια χαρά την έχει βρει την διάδοχη κατάσταση. Πιθανολογώ μάλιστα πως θα την αφήσει την ομάδα στην μετριότητα κατόπιν συνεννόησης με τον επόμενο μέχρι να πάρει τον πούλο για να μην ανέβει μέχρι τότε και ιδιαίτερα ο πήχης.

Θα πάω πιο πολύ με τον Man Of Faith σ' αυτό. Μάλλον στα παπάρια του ποιός θα τον διαδεχτεί, δε νομίζω να έχει οποιοδήποτε όφελος εκτός κι αν καταφέρει να πουλήσει και να βγάλει χρήματα, το οποίο είναι χλωμότατο για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

 

Θα πάω πιο πολύ με τον Man Of Faith σ' αυτό. Μάλλον στα παπάρια του ποιός θα τον διαδεχτεί, δε νομίζω να έχει οποιοδήποτε όφελος εκτός κι αν καταφέρει να πουλήσει και να βγάλει χρήματα, το οποίο είναι χλωμότατο για μένα.

Για τον Μελισσανίδη μιλάμε. Αποκλείεται να υπάρχει προοπτική να βγάλει έστω και 50 ευρό και να αδιαφορήσει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγώ θα τα πόνταρα. Η αδιαφορία του Μελισσανίδη για το αγωνιστικό είναι νομίζω η σημαντικότερη ένδειξη.

Μακαρι να εχεις δικιο και μακαρι να τελειωνουμε οσο το δυνατον γρηγοροτερα γινεται με το γηπεδο γιατι το θελουμε ολοι αλλα εχει γινει θηλια που πνιγει την ομαδα με τον τροπο που γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται οι Αραβες και δεν εχουν Τσακα. Στην αρχη για το γηπεδο και μετα θα παρουν την ομαδα. παντου το ψιθυριζουν. Γιναμε βαζελος , να εχουμε εφοπλιστη μεγαλομετοχο και να περιμενουμε τους αραβες να μας σωσουν 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Εγώ θα τα πόνταρα. Η αδιαφορία του Μελισσανίδη για το αγωνιστικό είναι νομίζω η σημαντικότερη ένδειξη.

Δε λέει του αυτό που γράφεις. Ούτε ενδεχόμενη αδιαφορία θα σήμαινε κάτι για τον επόμενο ( σταρχιδια του αν θαφησει καμμένη γη, τοχει ξανακάνει κ δεν του πε κανένας τπτ) ούτε νομιζω ότι έχει παρατημένο το αγωνιστικό. Μια χαρά ασχολείται, απλά πίστευει 1ον οτιναι γατονι κ ξέρει 100 κιλά μπαλα κ 2ον ότι ο Θωμάς είναι υπεραρκετος για να το σηκώσεις κ με Καραταιδιδες

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
On 5/24/2019 at 3:34 PM, nikos said:

 

 

Βλέπετε να βαδίζει κάπου αυτή η ομάδα?

Μπορεί να κρατήσει το κοινό της?

Σε 2 χρόνια μάλλον μπαίνεις γήπεδο. Θα έχει όρεξη ο κόσμος να δει την ομάδα? Να πάει τα παιδιά του?

Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποιος?

Ο κόσμος τι ρόλο παίζει τελικά στα διοικητικά της ομάδας? θα έπρεπε να πιέσει ή δεν έχει νόημα?

 

Πού βαδίζουμε τελικά κύριοι?

 

 

Παω στον αετο να δω τον ιστορικο του μέλλοντος να μου πει αν πηγε κοσμος τελικα στο γηπεδο........

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×