Jump to content

Bem-vindo Miguel Cardoso


George_D
 Share

Recommended Posts

Παντα χλωμος ειναι τετοια εποχη ο Αγιαξ γι αυτο συνηθως τον πινει στα προκριματικα εκτος απο οταν συναντα τον ΠΑΟΚ. Πρεπει να κανουν προετοιμασιες χυδαιες αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αληθεια κι εγω εκει ελπιζω φετος.Να εχουμε κανει καμια βαρβατη προετοιμασια και απο φυσικη κατασταση να πεταμε γιατι απο αγωνιστικο πλανο τρομαξα.

Link to comment
Share on other sites

Koυβεντα δεν ειπε για τον τροπο παιχνιδιου λες και οι αλλαγες ηταν το φλεγον ζητημα

Link to comment
Share on other sites

Ο τρόπος του παιχνιδιού δεν θα αλλάξει δεν πα' να κλαίτε 7/24. Μόνο τα πρόσωπα θα αλλάζουν. Αυτός είναι, συμφιλιωθείτε με την ιδέα. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι μπήκε στην ανάγκη να εξηγήσει τις αλλαγές και ειδικά σχετικά με τους πορτογάλους χωρίς να το κάνει κανονικά όπως είπε σημαίνει ότι ένιωσε τη πίεση .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Ο τρόπος του παιχνιδιού δεν θα αλλάξει δεν πα' να κλαίτε 7/24. Μόνο τα πρόσωπα θα αλλάζουν. Αυτός είναι, συμφιλιωθείτε με την ιδέα. 

αν χασει σημερα, αυτος ειναι που θα πρεπει να συμφιλιωθει με την απολυση. γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

αν χασει σημερα, αυτος ειναι που θα πρεπει να συμφιλιωθει με την απολυση. γνωμη μου.

Το έχουμε πει από D1. Αναλώσιμος. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SpiRos said:

Ο τρόπος του παιχνιδιού δεν θα αλλάξει δεν πα' να κλαίτε 7/24. Μόνο τα πρόσωπα θα αλλάζουν. Αυτός είναι, συμφιλιωθείτε με την ιδέα. 

Για εμένα καλά κάνει. Αυτός είναι, αυτό έκανε πριν,  αυτό το ποδόσφαιρο διαφήμισε στα λάπτοπ στους Λυμπερόπουλους αυτό πρέπει να κάνει. Τώρα αν οι δικοί μας είναι τσουρουκια κ νομίζουν ότι με πόρδες θα βάψουν αυγά κ ότι μπορείς να κάνεις κάθε χρόνο υπερβάσεις τύπου 2017 ειναι γελασμενοι. Στην τελική εγώ δεν άκουσα κανένα να λέει ότι ήρθε προπονητής να πάρουμε πρωτάθλημα εγώ αυτό που άκουσα ήταν θα έρθει προπονητής να παίξουμε ωραίο και επιθετικό ποδόσφαιρο. 

Link to comment
Share on other sites

Θα έγραφα κάτι για το μουνι που σε πέταγε αλλά είσαι ακόμα προπονητής της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stavros 9-11 said:

Θα έγραφα κάτι για το μουνι που σε πέταγε αλλά είσαι ακόμα προπονητής της ΑΕΚ

Όχι για πολλή από ότι φαίνεται θα πω μέρες αν όχι ώρες .

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για προπονητή στα κυβικά του Μοράις. Θα χρεωθεί κανείς την επιλογή αυτή άραγε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Λιτός, δωρικός, χομπίστας ο Κετς, συνεχίζουμε το project Καρντόζο.

Κανέναν κεντρικό αμυντικό και αμυντικό χαφ περιλαμβάνει το project;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Κανέναν κεντρικό αμυντικό και αμυντικό χαφ περιλαμβάνει το project;

Δεν νομίζω, υπολογίζουμε 20-25 ματς τον χρόνο τον Τσιγκρίνσκι που ήταν άτυχος γιατί έφαγε κλωτσιά και τραυματίστηκε (το είπε πάλι). Ελαφρύ κράξιμο σε Μπάρκα και Σβάρνα, τίποτα σημαντικό. Αναφέρθηκε βεβαίως ότι ο Καρντόζο είναι ο μόνος προπονητής που έφερε τόσους παίκτες στην ομάδα αλλά δεν οσμίζομαι άμεση απομάκρυνση του κόουτς στον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε. Θα περιμένουμε κάποια ματς ακόμα, να υποστούμε καμια συντριβή και μετά.

Λες και δεν τον ξέρετε τον πάντα απρόβλεπτο τίγρη.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Epitaph21 said:

Λιτός, δωρικός, χομπίστας ο Κετς, συνεχίζουμε το project Καρντόζο.

Τουλαχιστον δεν μενουμε με την αμφιβολια

Link to comment
Share on other sites

Εγω το είπα την προηγούμενη βδομάδα που είχα τα νεύρα μου ότι όπως το πάνε θα πέσει ραβδί.Δεν το επικροτώ,ούτε προτρέπω κανέναν να το κάνει αλλά φαίνεται ότι εκεί θα οδηγηθεί η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Μένει αλλά δεν τον στηρίζουν με σέντερ μπακ . Άρα 28.9 τέλος

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×